Skocz do zawartości

[Dyskusja] Zmiana VIP'a - 3 Mapy


Kasia!

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie chciałabym zapytać jak chcielibyście zmienić VIP'a?

 

Luźna dyskusja, 

 

Pod tym postem zamieszczajcie swoje propozycje!

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za zlikwidowaniem 110 hp, ponieważ dużo graczy to irytuje i zwyczajnie wychodzą z serwera, lecz gdy usunie się 110 hp  liczba osób zainteresowanych kupnem  VIP'a spadnie praktycznie do zera( pewnie i tak już jest mała), a jak wiemy z czegoś serwer musi się utrzymywać. Moja propozycja usunąć darmową kamizelkę,  NIE dodawać spadochronu.

Edytowane przez KikennS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady tak osłabiać VIP'a po to chyba on jest żeby mieć jakaś "przewagę" nad innym graczem musi jakoś przykuwać uwagę i zachęcać ja jestem za tym żeby dać np te 105 hp + kamizelka i granaty i za każdego hs'a w rundzie dostaję powiedzmy 5 hp albo i mniej . Ja bym tak to widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się trzymam swojej propozycji mianowicie vip ma np 109 HP dostaje kamizelkę+hełm i do tego zestaw do rozbrojenia. 

Jeżeli ma dostać +5hp za HS to max do 100 HP

@edit jeżeli się irytują to własnie tym 110 HP

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next i Miverse uważacie więc, że teraz VIP nie ma przewagi i proponujecie mu dodać darmowy  hełm, zestaw do rozbrajania i dodatkowe hp za hs.  Jak dla mnie to przesadzone, już teraz duża część graczy się irytuje, gdy widzą zabrane obrażenia w konsoli powyżej 100 a przeciwnik wciąż żyje, to zwyczajnie wychodzą i już nigdy prawdopodobnie nie wracają. VIP powinien mieć przewagę nad innymi, ale nie aż taka dużą. Dla mnie 110 hp jest i darmowe granaty są zupełnie  wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next i Miverse uważacie więc, że teraz VIP nie ma przewagi i proponujecie mu dodać darmowy  hełm, zestaw do rozbrajania i dodatkowe hp za hs.  Jak dla mnie to przesadzone, już teraz duża część graczy się irytuje, gdy widzą zabrane obrażenia w konsoli powyżej 100 a przeciwnik wciąż żyje, to zwyczajnie wychodzą i już nigdy prawdopodobnie nie wracają. VIP powinien mieć przewagę nad innymi, ale nie aż taka dużą. Dla mnie 110 hp jest i darmowe granaty są zupełnie  wystarczające.

 

Popieram kikennsa w 110%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next i Miverse uważacie więc, że teraz VIP nie ma przewagi i proponujecie mu dodać darmowy  hełm, zestaw do rozbrajania i dodatkowe hp za hs.  Jak dla mnie to przesadzone, już teraz duża część graczy się irytuje, gdy widzą zabrane obrażenia w konsoli powyżej 100 a przeciwnik wciąż żyje, to zwyczajnie wychodzą i już nigdy prawdopodobnie nie wracają. VIP powinien mieć przewagę nad innymi, ale nie aż taka dużą. Dla mnie 110 hp jest i darmowe granaty są zupełnie  wystarczające.

 

Wiesz, jakoś go trzeba/można zmienić i właśnie po to powstał temat.

 

Jeśli uważasz, że ten vip odstrasza, no to chyba warto coś w nim zmienić, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje to, co wcześniej czyli hp bazowe 100, a za hs +5hp. Z początku rundy VIPa da się picknąć, a w późniejszej fazie gry będzie miał lekką przewagę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje to, co wcześniej czyli hp bazowe 100, a za hs +5hp. Z początku rundy VIPa da się picknąć, a w późniejszej fazie gry będzie miał lekką przewagę.

I to jest bardzo dobry pomysł, ale usunął bym darmowa kamizelkę, ponieważ w rundach pistoletowych VIP dokupi sobie hełm i Tec'a co daje mu gigantyczną przewagę(prawda Miverse XD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to by było chyba śmieszne jak by vip miał regeneracje hp co strzał w głowę. Na przykład VIP-losowy gracz ma 100 hp na starcie i idzie na jakiegoś bs zabija 5 w głowę nie tracąc hp i ma już 125 hp i wtedy nikt praktycznie niema szans wiec ja bym nawet nie dodawał tego +5 hp za hs bo to już się nie opłaca wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to by było chyba śmieszne jak by vip miał regeneracje hp co strzał w głowę. Na przykład VIP-losowy gracz ma 100 hp na starcie i idzie na jakiegoś bs zabija 5 w głowę nie tracąc hp i ma już 125 hp i wtedy nikt praktycznie niema szans wiec ja bym nawet nie dodawał tego +5 hp za hs bo to już się nie opłaca wcale.

Można tak zrobić, ale np do max 110 hp. Nikt i tak nie zabije Ci w jednej rundzie 5 w głowę na tym serwerze umówmy się :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to usunac 110 hp i albo dac te 105-109 aby moc zabic na hita z awp/ak, albo dac 100 hp i za hsa dostajemy 5 hp ewentualnie za zwyklego killa 5 hp a za hs 10( maksymalne hp 100).

I koniecznie trzeba cos zrobic z pistoletowkami zeby nie latac z helmami w pierwszej rundzie. Jak ktos nie zabija poprzez 2 hsy z glocka w pierwszej rundzie to pierwsze co robi to wychodzi z serwera ;).

 

Edit sadze ze darmowe granaty, zestaw do rozbrajania a do tego + 5 hp za hsa bedzie mniej irytowac niz 110 hp.

Edytowane przez Dexterovsky
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za 100 hp za hs'a +3hp (max do 110 hp) , na starcie bez kamizelki żeby w pistoletówce nie brać kasku (tak wiem Kikenns xD) i po 4 granaty (molotov , he , smoke i flash) i usunął bym +200$ na początku każdej rundy na +150$ żeby w pierwszej nie kupić hełmu za 1k :P Czekam na opinie i tak wszystko zależy od Karola (H@) czy się zgodzi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja Miversa wydaje się najbardziej rozsądna. VIP będzie zachęcał do kupna, ale nie będzie odstraszać graczy grających bez VIP'a.Ps. Miverse bez hełmu w pistoletowych = bot

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że propozycja miverse jest najlepsza, aczkolwiek bym pomyślał nad tym hełmem na początku rundy, ja bym zostawił to jak jest

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój braciszek zawsze był inteligentny i widać, że wymyślił najlepszego VIP-a <3

Piękna sprawa bo to jest lepsza opcja dla takiego Kikennsa który zabija jak głupi i będzie dla siebie medykiem xDDD

 

PS. Kikenns lubi śledzie z puszki ATATATATATA

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał 105 hp i niczego już nie dodawał ani usuwał i by było dobrze bo to z tym dodawaniem hp może być mylące dla przeciwnika bo będzie miał ktoś 20 hp dostanie ktoś 100% info że jest na hita a tu dupa bo zabił ze 3 graczy i ma już 15 hp więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności