Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> BORIXON


BorixxX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BORIXON
Link do SS:
Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : BORIXON 
[AMXBans] Powod : ' Wallhack ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 162623292 ' 
[AMXBans] Twoje IP : 

Serwer: Cs 1.6 go mod
Link do bana: 
http://classicowyamxbans.gameclan.pl/ban_list.php?bid=1042
 

@edit Wiele graczy wie jakim jestem "botem" i te akcje to poprostu czysty fart mam po prostu "wiecej szczescia i rozumu" ,a w ostatnia akcja to bylo slychac ewidentnie jak koles nawalal w te "beczki" (nwm jak to sie nazywa) i po prostu ruszylem za glosem ,a reszta tak jak juz pisalem czysty fart. Poza tym gralem juz na paru go modach wczesniej i tam tez byly mapy css i jak sie gra jakis czas to sie wie gdzie moze przeciwnik isc. Jezeli bym gral na wh to nawet bym nie pisal tej prosby o ub bo jezeli bym na nim gral to serwer i w dodatku siec byly by dla mnie obojetne, a tak nie jest.
Pomoc: 
1. SS'y wrzucamy na 
zippyshare lub sendfile
2. Link do bana

3. Zapoznaj sie z regulaminem
4. Nie spamuj w prosbie o UB
5. 
Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

Edytowane przez BorixonC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko jest w trakcie rozpisywania, gdyby nie wrzucił dziś z przyczyn technicznych (burza idzie i mam zaniki prądu) jutro do godziach 16-17 powinno być. 

 

Dowód #1:

 

http://318446.node11.pukawka.pl/hltv-1607082116-css_dust3-1468005360-1468006200.zip

 

 

2:41 - Celownik na trupa, mimo że nie słychać typa ani nie widać

2:49 - Słyszał, ale celownik na głowę i za szybki strzał

3:23 - 1/4 ładnie widać jak ustawia celownik na typa (oczywiście przez ściane) i po chwili zabija

5:31 - Nie widział , jednak czekał ustawiał celownik idealnie i wyczekał ale niestety nie zabił 

7:16 - 7:20 -  puszcza kolege a potem modelowo przez ścianę celuję 

7:40 - wcelowany zanim poleciał flash 

7:46 - już idzie celownik na ścianę na typa modelowo oczywiście a słyszeć nie mógł.

^odnośnie tych 2 pkt - przez całe demko patrzył dół góra dół góra bo nikt nie wybiegał , ale akurat w tej akcji gdy ktoś wybiegł , pierw dół bo tam był pierwszy tt , a zaraz góra bo tam był drugi tt.

13:28 - nikt nie widział , że typ jest po prawej stronie , a borixon od razu na prawo czekał już z celownikiem, ale koledzy zrashowali 
14:02 - tutaj mamy bardzo ciekawą sytuację , tt jest na bs'ie jednak nikt go nie miał prawa słyszeć bo cały czas na shift , a kolega borixon wraz ze swoim dobrym znajomym opiekunem jb Gangiem Plebanii wyczekują go od razu wcelowani, teraz pytanie , obaj mają wh? Czy jeden z nich i komunikowali się na ts'ie? 
14: 37 - Za szybko

Dowód #2

http://318446.node11.pukawka.pl/hltv-1607082131-css_train-1468006260-1468007160.zip

Krótki 1 akcja gdyż potem dostał bana 

3:52 - idzie normalnie a po chwili kątem oka zauważył przeciwnika przez ścianę no i oczywiście modelowo po ścianie go namierzał.

Pozdrawiam , tyle z mojej strony , jak będzie trzeba więcej dowodów to coś znajdę ;)

 

Edytowane przez Kociszek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając akcje widzę dziwne sytuacje, na których widać jak wyczekujesz danego gracza celując już na pixel chociaż go nie widziałeś,nie słyszałeś, ale wstrzymam się z decyzją i proszę o opinie innych członków UBT. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:52 - idzie normalnie a po chwili kątem oka zauważył przeciwnika przez ścianę no i oczywiście modelowo po ścianie go namierzał.

 

Jeżeli chodzi o tę akcję, to typa (CT) słychać jak dojeżdża górny zamek i słychać typa (CT) jak podchodzi pod wejście dolnego.

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie admin grał na wallhacku, co widać na demku. Za dużo podejrzanych akcji i mierzenia po modelach. Jeżeli jakiś członek UBT ma inne zdanie niech edytuje ten temat. Ban zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności