Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Kolejna skarga na dex


eQu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: eQQ
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego: Dex
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:42353930
5. Data i godzina zdarzenia: 09-07-2016 17:05
6. Mapa: de_mirage 
7. Opis sytuacji: Zaczęliśmy mapę po stronie ct miałem kasie to kupiłem sobie hełm. Gdy wszyscy umarli postanowiłem pójść na a gdzie była bomba po czym w jungli wyrwałem dwie głowy i żyłem bo miałem hełm i kevlar bo po czym admin dex powiedział kup sobie 2 hełmy a ja mu na to kup sobie mózg. Minęły 2 rundy o tego co powiedziałem i dostałem bana za niby obrazę admina. Jak by mi dał od razu bym może się nie czepiał ale dał jakie 2 lub 3 rundy po tym incydencie. Jak by Mivers mógł proszę o wyjaśnienie to z Adminem który działa mi pomału na nerwy. 
8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://432401.node80.pukawka.pl/dem-de_mirage-1468076280-1468077120.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak bym Ci dał bana od razu to bys nie pisal skargi? to chodzi Ci o to ze dalem bana czy o to ze 2 rundy pozniej? Co za bezsens.

 

Btw. Nabijasz sobie posty czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubię eQQ bo jak dla mnie jest odpalony ale w tej sprawie się z nim zgodzę bo nie panujesz w niektórych momentach nad sobą. Ale wole się w tej sprawie nie odzywać bo jak wejdę na serwer na wejściu mi dasz bana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Dexter słusznie Cię zbanował , takie chamskie odzywki typu "Kup sobie mózg" są nie na miejscu. Fakt , że Dexter czasami nie potrafi zapanować nad emocjami tak jak każdy z nas , nikt nie jest idealny. Jednak będę mieć Cię Dex teraz na oku zdarza Ci się wyzywać, nikt nie może obrażać innych graczy trzeba zachować kulturę.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kasiaaa
Na prośbę opiekuna zamykam. //Kasiaaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności