Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Maus


Maus

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: Maus

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: The_GanjaMan_PL

4.IP/SID oskarzanego*: Opiekun ma w users coś tam (zapomniałem)

5.Data i godzina: Hmm dzisiaj o 10;30 coś około tego, kiedy dostał admina, aż do dziś. 

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Dexter i inni, którzy mają konta na forum, trochę minęło czasu więc może ktoś się znajdzie. Demo; http://www18.zippyshare.com/v/qDZHgYf2/file.html

7.Opis sytuacji: Admin łamie regulamin. Dzisiaj wyszedł ze stefy tt (Demo wyżej), np. wychodzi poza strefy tt nie tylko dzisiaj, bije nie będąc pierwszym w kolejce itd. aaa i też puszcza różne dźwięki przez mikrofon. Już dłużej tak nie wytrzymam admin nie jest po to abyś łamał regulamin i się bronił tym, że siebie nie zbanujesz... + prosiłbym dla siebie bana za ucieczkę z tt, przypadkowo ale jest. moje sid/ip STEAM_2:0:282498108  85.164.192.83

 

"Zgadać", ja nie będę tracić czasu na pisanie z graczami/adminami aby pisali coś w skardze... Zbugowałeś się, ale tak sie zbugowałeś, że sam to zobiłeś, to takiego zbugowania wystarczy mieć flagę na gracz drużyny. "NIE ZBITY" dowód? wystarczy grać na serwerze... + nie okłamuj się, dobra rada ;)

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez Maus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna historyjka mi też się spodobała, demko nagrałeś wtedy kiedy się zbugowałem, jak zresztą na nim widać. Wiesz, takie gadanie "On robi to robi tamto" osoby do potwierdzenia to nic, bo można się zgadać daj "NIE ZBITY" dowód, bo ja osobiście umywam od takich rzeczy ręce.

 

 

Ahh dźwięki... Jeżeli gracze nie mają nic przeciwko to owszem pozwalam, bo po co robić aferę? Mówie tu o 4 - 6 osobach na serwerze.. Jeżeli jest spina to nie pozwalam..

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu dema.

 

Ganja dostajesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Zobaczę jeszcze jedną skargę na Ciebie i po adminie. Masz przestrzegać regulaminu i dawać przykład innym, a nie robić co chcesz i bugować.

 

Co do reszty zarzutów - oddalam, nie ma dowodów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności