Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Odbanowano:</span> Kaka


Kakuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:   .::Kaka::.
Link do SS:   ss nie ma dostałem bana permanentnego za czitowanie
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : . : : Kaka : : .
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1297738757 '
[AMXBans] Twoje IP :
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja konsole.
Serwer:   #5 [RESET 01.04][CS:GO MOD] Cs-Classic.pl [Klucze/Skrzynki/Skiny] (css_dust3)
Link do bana:  http://classicowyamxbans.gameclan.pl/ban_list.php?bid=1074

 

Znowu to samo ban na zawsze bez ss zbanowany przez WIJAJPI.  Co to za admin ? pierwszy raz go widzę chyba że zmienił nick. Grać mi się chce czekam na ub.

 

edit. Tak się pozbywacie najlepszych? bo przez nich odchodzą gracze np. słabsi i serwer na tym traci tak to rozwiązujecie?

4:36 to akurat był fart

7:10  jak najszybciej dojdź będziesz pierwszy zawsze tak robię ustawiam się na pozycji żeby być pierwszy

Edit 2.

8:29 słyszałem strzały z awp poszedłem przez B na resp tt tam gdzie była paka spojrzałem się na prawo czy aby nie strzelał w tą ścianę reszta wiadomo spojrzałem zobaczyłem nogi...

11:15 Dostałem info że ct jest na respie podkładam pakę rzucam he potem smoke idę razem z kolegą z drużyny on spojrzał na lewo to ja na prawo mięliśmy patrzeć obaj w jedną stronę?

12:00 tutaj to ja nic takiego dziwnego nie widzę

Ty Corey zachowałeś się teraz jak cham żeby napisać tak

Czy mam się zgłosić do innych oszustów

  ile ty masz lat żeby wypisywać takie rzeczy dla ciebie każdy dobry gracz ma wspomagacze? a tego kogo znasz to wiesz że nie ma ja akurat cheatów nie potrzebuję.

Edit 3.  słyszałem cały czas strzały a co nie mógł właśnie tam strzelić? Pomyślałem że może w te miejsce sobie strzelić I być wcelowany i spojrzałem na tą ścianę czy niema śladów wtedy bym wiedział dokładnie gdzie jest i skąd strzelał.

Edit 4.

Nie wiem czy to ja ale zmienił mi się tytuł <span class=  niechcący wcisnąłem jak pisałem post przycisk który mam na myszce po lewej który cofa stronę.

Corey dłużej grasz a skila nie masz.

Edit 5.

Corey tak masz racje nie daliśmy sobie infa żeby spojrzeć w obie strony tylko dał mi info że jest ct na respie a jak zszedłem na resp poczekałem na kolegę a wtedy zobaczyłem że on patrzy na lewo to ja spojrzałem na prawo.

Kariska to pamiętam na tym serwerze tak jak i TTJ

Edit 6.

Szkoda to mi było jak kupiłem cs 1.6 steama ponieważ się przyzwyczaiłem do non-steam uwierz że jak się gra dłużej na ns to na steamie dziwnie sie gra po za tym nie ma info dość uciążliwa gra nie ma z kim pogadać nudaaaa. Jak Krzychu jeszcze był to gadaliśmy przez mikro na ns.

Edit 7.

Rzucasz na mnie podejrzenia o wspomagaczach dziwne jest to że jesteś taki pewny do tego że jestem spalony a tak nie jest. Tak gram grałem i będę grał może i nawet lepiej.
 
Pomoc:
1. SS'y wrzucamy na 
zippyshare lub sendfile
2. Link do bana

 

3. Zapoznaj sie z regulaminem
4. Nie spamuj w prosbie o UB
5. 
Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

Edytowane przez Kakuś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Dokładnie tak jak mówisz :D 

Tak zgadza WIJAJPI to mój nick , ss'ów nie mam co Ci dawać bo i tak masz anty ss.

Ok zaczynamy 

dowód #1 

 

http://www40.zippyshare.com/v/aSZSte8N/file.html

Demko hltv , jednak nie pamiętam już daty ,bo nie jest dzisiejsza gdyż uciekł mi i dopiero dzisiaj wszedł na serwer.

ROZPISKA : 

4:36 - wskoczył na skrzynkę , wiedział, że jest CT na bs'ie bo słyszał strzał, jednak wychylił idealnie gdy CT przestał patrzeć w jego stronę .

5:00 bądź 5:09 (przepraszam nie czytelnie sobie zapisałem, na szczęście krótki przedział czasowy) - spojrzenie przez ścianę , zobaczył typa , a potem udawanie , że niby nie wie i ten dragshot. 

 

7:10 - kto normalny wchodzi tak na galę? Zawsze sprawdzał gdy ktoś był , tutaj widział że nikogo nie ma także wbił sobie na pewniaka nawet nie skupiając się na celowaniu.

7:23 - ładnie przeskanował ściany , poczekał aż typ wybiegnie i sie wcelował przez ścianę.

8:29 - piękna akcja, wcelowany prosto w typa przez ścianę , i nagle szybko w prawo ni stąd ni zowąd , jakby spodziewał się ss'ów gdy zobaczył mnie na specie.

 

10:12 - wbija na pewniaka , nagle widzi przez ściane, że ct raszują chowa się za skrzynkę i idealnie wceliwuje (modelowo oczywiście)

 

11:15 - był 1 ct na swoim respie i 2 tt , był smoge , drugi tt się strzela z ct , gdyż taka nie widzi , czy aby na pewno? Raszuje prosto przez smoge , i idealnie patrzy w prawo wcelowany gdzie typ uciekł, mimo, że nie strzelał i nie widział gdzie uciekał , idealnie się wcelował

 

12:00 - raszuje mida , nagle widzi przez ścianę, że typ raszuje przez bramę , zatrzymuję i wceliwuje przez ścianę rzecz jasna , a słyszeć nie mógł gdyż był za daleko. 

 

Dodatkowo , mało kiedy sprawdzą miejscówki, przeważnie wtedy gdy ktoś tam właśnie jest.

oraz 2 bonus. Gracz ma steam, jednak gra na ns twierdząc, że na steamie mu się źle gra , i na ns ma info ;) , no info to ma ładne , skoro aż mu ściany usuneło na tym ns'ie. 

@kakus , nie po prostu pozbywam się graczy, którzy grają nie fair i psują innym grę ;)

@ kakus2 : jakoś jak ktoś był na gali to tak na pewniaka nie wbijałeś ;)

Edytowane przez Kociszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:36 - czysty przypadek. Snajpera słychać jak biega. Czysto
5:09 - idzie powoli,ponieważ zakłada, że ktoś jest przy pace. Rzuca celownikiem za ścianę i nagle wraca nim w stronę paki. W międzyczasie zauważa kawałek modelu gracza i wraca mierząc w niego. Czysto
7:10 - w sposób dziwny wskoczył na galę, ale nie widać w tym nic podejrzanego. Tak samo wskakiwał w poprzedniej rundzie przy czasie ~ 6:10. Czysto

7:23 - słychać bieg przeciwnika dobiegający z okolic środka. Najpierw patrzy na bramę B potem się chowa i znów słychać bieg CT, wyskakuje w go zabija. Czysto

8:32 zauważa nogi przeciwnika i od razu włącza celownik. Kolejno słychać kroki z prawej strony i zabija.

10:12 wbija, nikogo nie ma. Postanawia poczekać i nagle słychać dźwięk biegnięcia z długiej. Wyczekuje i zabija jednego, po czym wraca celownikiem w to samo miejsce. Jakby widział modelowo to by pociągnął celownikiem na gracza "julka" też.
11:15 biegnąć na bs widzi CT na swoim respie. Plantuje pakę i rzuca HE na respa, wyświetliły mu się obrażenia zadane z HE, kolejno rzuca smoka i zeskakuje na dół na pewniaka skacząc w prawo chcąc zabić. Jednak CT tam nie było słychać tylko jeszcze strzał z deagla przeciwnika za ścianą. Kaka czeka na gracza TT i razem wbiegają na środek.  Wiedział, że CT jest gdzieś blisko. Na w stronę B nie zdążył by pobiec, bo jego kolega z TT by zaczął do niego strzelać. Jedyną opcją było, że stoi za ścianą. Pomyślał i zabił. Czysto
12:00 podejrzane, że czekał na gracza CT jakby wiedział, że skróci. B +/-

Nie zauważyłem u gracza wallhacka, chociaż dziwi mnie fakt, że Kaka grasz na NS mając platformę Steam. UB

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.36- srak a nie fart, słychać, ale słychać, z której strony jest przeciwnik, a nie w którym miejscu się znajduje, kaka jak skacze celownik idzie na beczki prosto w tego przeciwnika, a przed skokiem ten przeciwnik mógł być wszędzie, za ścianą, za murkiem na dole i nawet za skrzyniami w bs, jestem pewny, gdziekolwiek indziej by się przeciwnik znajdował to celownik by poszedł w tamto miejsce.

7.23- jak jest na gali to coś tam słychać na midzie, że ct biega, ale po zeskoczeniu na skrzynki patrząc na mida celownik poszedł na skrzynki te co są na respie, za którymi znajdowali się ct, których już słychać nie było,a nie na bramę B, po czym się schował i znów wychylił, kiedy ct stał na środku drogi.

8.29- kociszek ładnie to opisał, dochodząc tam wiedział, że przeciwnik jest blisko, po czym dziwne zwichrowanie/obrót celownika w prawo.

Ty polaczek opisałeś te kilka sekund później 8.32 gdzie już widać przeciwnika, więc tu nie ma problemu.

11.15- +/- czemu sprawdził tę stronę, a nie lewo i bramę na midzie, olał ją bo wiedział, że po prawo

12.00- tak samo +/-, ale bardziej spalona.

 

Ja wiem, że wg was cziterów, bycie lepszym zawdzięczacie grze na wspomagaczach, ale ani ty ani ktokolwiek inny z tej sieci jak i żaden gracz w każdej wersji tej gry nigdy nie byliście, nie jesteście i nie będziecie lepsi od tych co się nie wspomagają.

 

Mam pytanie dasz linka do strony, z której ściagacie haksy, bo chciałbym wiedzieć jak wygląda strona gdzie cziterzy mają w kilku pkt. wypisane to w jaki sposób mają się bronić przez oskarżeniami o czity. Czy mam się zgłosić do innych oszustów z cs1.6 lub Globala??

 

 

Edit

 

Chodzisz po ścianach i sprawdzasz czy są w nich dziury??

 

Co cię mój wiek obchodzi, pomyśl o sobie, bo Ja w samego csa gram dłużej niż ty masz lat w papierach.

 

Sorry, ale Ja w żadnej wersji csa, rzadko spotykam dobrych graczy, nie mówiąc o bardzo dobrych, poza tym w takich grach nie da się sprawdzić kto jak gra kiedy gra się przez neta.

 

I tak jak wyżej napisałem, ty o sobie nie masz prawa pisać dobry gracz, bo dobrzy gracze to byli Karisek, Paweł i ktoś może jeszcze, wśród obecnych może ktoś przypadkiem się znajdzie, a gdybyś nie potrzebował wspomagaczy to by tego tematu nie było. Ja dopisałem się, bo zobaczyłem coś więcej, a jest tu paru innych adminów co są pewni twojej nie uczciwości twojej i twoich kolegów, którzy polecieli i jeszcze polecą.

 

11.15- wątpię, że w takiej sytuacji daliście sobie info by sprawdzić obie strony.

 

 

@ Skilla nie mam i się tego nie wstydzę (w przeciwieństwie do ciebie i wielu graczy, nie wiele mi brakuje by go mieć), ale na temat definicji skilla to powinieneś trochę poczytać, bo ty i każdy inny cziter, a nawet niektórzy gracze lubicie używać tego słowa "skill", a tak naprawdę mało kto ma pojęcie czym jest skill. Skilla nie macie i go nie widzieliście u nikogo, prócz co niektórych "pro gamerów".

Zakończ te edycje swoich postów, bo to nie chodzi o moje umiejętności w grze jakiekolwiek by nie były, tylko o brak twoich jakichkolwiek umiejętności skoro posuwasz się do tego by kupować lub ściągać wspomagacze.

Edytowane przez Corey Graves
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:29 słyszałem strzały z awp poszedłem przez B na resp tt tam gdzie była paka spojrzałem się na prawo czy aby nie strzelał w tą ścianę reszta wiadomo spojrzałem zobaczyłem nogi...

 

kolego w tym momencie wbiłeś sobie gwoździa do trumny, spojrzałeś na ścianie gdzie na pewno nie mogło być przeciwnika by sprawdzić czy sobie strzelał w ścianę ? hahahahahha 

 

przepraszam za double-posta , miał być edit ale jak wspomniałem , to mi dodało nowego...

Edytowane przez Kociszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcje w jego wykonaniu są naprawdę dziwne, a w szczególności "5:00 bądź 5:09 (przepraszam nie czytelnie sobie zapisałem, na szczęście krótki przedział czasowy) - spojrzenie przez ścianę , zobaczył typa , a potem udawanie , że niby nie wie i ten dragshot. " 

Myślę, że jak gracz ma taki poziom gry to posiada/powinien posiadać steama, a ty go niestety nie masz. (szkoda zbanowanych kont/kasy?)

 

Dobrze ja tu jeszcze nie wydam swojej opini bo pewnie niektórzy pomyślą, że faworyzuje opiekuna serwera czy coś w tym stylu. W skład UBT cs 1.6 wchodzą jeszcze 2 osoby FunnyPuma i Jamesov dajmy jeszcze im szansę na wypowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.36- srak a nie fart, słychać, ale słychać, z której strony jest przeciwnik, a nie w którym miejscu się znajduje, kaka jak skacze celownik idzie na beczki prosto w tego przeciwnika, a przed skokiem ten przeciwnik mógł być wszędzie, za ścianą, za murkiem na dole i nawet za skrzyniami w bs, jestem pewny, gdziekolwiek indziej by się przeciwnik znajdował to celownik by poszedł w tamto miejsce.

7.23- jak jest na gali to coś tam słychać na midzie, że ct biega, ale po zeskoczeniu na skrzynki patrząc na mida celownik poszedł na skrzynki te co są na respie, za którymi znajdowali się ct, których już słychać nie było,a nie na bramę B, po czym się schował i znów wychylił, kiedy ct stał na środku drogi.

8.29- kociszek ładnie to opisał, dochodząc tam wiedział, że przeciwnik jest blisko, po czym dziwne zwichrowanie/obrót celownika w prawo.

Ty polaczek opisałeś te kilka sekund później 8.32 gdzie już widać przeciwnika, więc tu nie ma problemu.

11.15- +/- czemu sprawdził tę stronę, a nie lewo i bramę na midzie, olał ją bo wiedział, że po prawo

12.00- tak samo +/-, ale bardziej spalona.

4:36 puść sobie na 1/4 zobaczysz, że nie ma na modelu jak wyskakuje.Wyskoczył z celownikiem pod jego nogami i dopiero jak go zobaczył to sobie przymierzył na głowę.

7:23 obejrzałem to jeszcze parę razy i okej może to być dość dziwne, że nie spojrzał całkiem na B tylko nagle schował się za skrzynię. Spójrz na spowolnieniu 1/4, że wyskakując potem miał celownik skierowany w stronę bramy B i dopiero potem celuje w CT, więc zagrania modelowego nie ma. W tej sytuacji daję +/-, bo ciężko powiedzieć czy widzi kogoś za skrzynią czy fart.

8:17 słychać strzał na środku.

8:29 obrót jest o tyle dziwny, że normalnie trzymając dłoń na myszce nie zrobisz takiego przeskoku. Wydawałoby się jakby uderzenie myszki czy gwałtowne jej przesunięcie wpłynęło na zmianę jej miejsca. Sprawdź sobie na 1/4, że za szybko ta myszka leci jak na zwykłe przesunięcie ręką. I od razu powrót celownika na stare miejsce. Samemu mi się wiele razy zdarza jak myszka mi spada z podkładki.

11:15 no tutaj to nie ma o co się doczepić. Czysto. Zwykły zmysł, po wcześniejszym nasłuchanie strzału z deagla od CT. Patrz na tę akcję, że gdyby miał WH to by trafił chodź raz CT w tym smoke, a on celownikiem wędruje w inne miejsca.

12:00 tak jak mówiłem. Najdziwniejsza akcja z tego demka.

 

Akcje w jego wykonaniu są naprawdę dziwne, a w szczególności "5:00 bądź 5:09 (przepraszam nie czytelnie sobie zapisałem, na szczęście krótki przedział czasowy) - spojrzenie przez ścianę , zobaczył typa , a potem udawanie , że niby nie wie i ten dragshot. " 

Myślę, że jak gracz ma taki poziom gry to posiada/powinien posiadać steama, a ty go niestety nie masz. (szkoda zbanowanych kont/kasy?)

Przecież opisałem tę sytuację. Widać jak mu celownik spada w stronę paki podczas gdy zobaczył przeciwnika. Wątpię, że ktokolwiek nawet dobrze się kryjący tak uciekłby celownikiem mając za ścianą przeciwnika.

Fajnie też jakbyś rozpisał całe demo, żeby była jasność. Po drugie nie oceniajmy gracza za jego NS/Steam chociaż to dziwne, ale oceńmy na podstawie tego dema.

 

@Do wszystkich. Nie bronię go dlatego, że go lubię, czy coś mnie z nim łączy. Tylko jestem sprawiedliwy i jak dla mnie te demo nie jest zbyt mocne, żeby go zbanować za czitowanie. Jeżeli znajdzie ktoś 2-3 mocne akcje to ban zostanie mu nałożony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:36 - słychać i jednego po prawej i gracza "julka" po lewej, nic podejrzanego, najpierw rozeznanie celownik pod nogi i najazd na głowę.

5:09 - Chód na shifcie, ponieważ to oczywiste, że ktoś może pilnować paki, celownik na ściane w razie wyjścia, gdyby ktoś miałby stać w anarchii, celownik na pakę następnie gdy zauważa model spowrotem w niego celuje i zabija.

7:10 - Nic nadzwyczajnego i podejrzanego.

7:23 - Tam wszystko słychać, czysto.

8:29 - Ta akcja była dziwna, ale nie mogę zatrzymać się na jednej, raz biega nieostrożnie, na przykład wjazd na gale, później na respie zwalnia, absolutnie nikogo nie słychać, dopiero później gdy nadchodzi od strony długiej.

10:12 - Wchodzi szybciej, żeby znaleźć sobie lepsze miejsce niż standardowe, dalej już wszystkich słychać.

11:15 - Za nim odwrócił się plecami było widać, jak CT ucieka w prawo za ściane, nie powiedziałbym, że było to idealne namierzenie. Czysto.

12:00 - Nic podejrzanego, patrzył przed siebie zauważył, że CT idzie w bramę więc to oczywiste, że wyjdzie przed nią, wyczekuje i zabija.

 

Oto moja opinia na daną rozpiskę. Tutaj jest czysto i nie ma co się zastanawiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności