Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]SKARGA VIPER


danq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce się pieprzyć z podaniami.
Guard viper zgładził mnie na wojnach gangu gdy wpadłem do parkura. Chciałem go zrobić a on mnie od razu zgładził pod pretekstem "kampisz".
Zdenerowaony powiedzialem, że jego matka kampi a on mnie z kickował. Niezła administracja tutaj jest. Ta bez kitu

 

Kampiłem ta, jak ja przeszedłem prawie a ty coś gadasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danq po pierwsze napisz wzór skargi,a po drugie jeśli jesteś np. na parkourze i przechodzisz go nwm. z 1min , to ma prawo cie zabic bo byłeś w tym miejscu długo (PS. jest taka zasada "można kampic przynajmniej 10s." ) i po trzecie dla mnie bardzo dobrze zrobił.

 

Ja też miałem sytuacje że byłem na parkourze i mnie admin zabił. Zrozumiałem że byłem w jednym pomieszczeniu i powiedzmy "kampiłem"  i nie dość próbowałem przejść i ale trochę długo mi to zajeło :p

 

Jeśli nie podoba ci się serwer, administracja czy zachowanie guardów lub adminów to nie graj na tym serwerze.

 

A pro po wyzywania administracji dostałbyś bana na 3h :P 

 

Pozdrawiam AdamoxPompa

Edytowane przez AdamoxPompa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampiłeś w jednym miejscu dłużej niż 10sekund na WG, miałem obowiązek cię zabić. Przedtem powiedziałeś do innego gracza "Zamknij ryj"- upomniałem cię, potem obraziłeś mnie więc cię kicknąłem.

 

EDIT: Jak już ci napisałem Kampienie to przebywanie w jednym miejscu dłużej niż 10 sekund, i co z tego że go prawie przeszedłeś, niezależnie czy byś był na początku czy na końcu parkoura, byłeś tam dłużej niż 10 sekund czyli KAMPIŁEŚ. Teraz się tylko pogrążasz, przestań w końcu wyzywać innych!

Edytowane przez V1PER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 , V!per bardzo dobrze zrobił bo można przebywać w pomieszczeniu do 10 sek po czasnie jest już zaliczane do kampienia .

Po 2 , ty powinienes dostac bana za obraze a nie viper stracic quarda.

Po 3 weź wróz od innych skarg.

 

Dla mnie skarga do ODRZUCENIA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wzoru, odrzucam.

 


 

Odnośnie tego co napisałeś, wpadłeś do parkura i to twoja wina, że nie mogłeś wyjść, trzeba było uważać, a kick słuszny bo obrażałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności