Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga


Bezczelny

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: 1. nick mialem taki: I na chuj ci to? ;-; natomiast zmienilem go na taki: Zmienilem nick pasuje

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Online admin: Marta o raz ! done czy jakos tak jestem nowym graczem wiec jeszcze nie znam i 3 admin jakis z dlugim nickiem.

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Marta,Done czy jakos tak i ten 3. 

4.IP/SID oskarzanego*: - 

5.Data i godzina: 2016-08-14 13:20 - 14 cos kolo tego 

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): - Jesli bedzie konieczne to wyciagne

7.Opis sytuacji:

Tutaj nie jestem pewien ktory to ale natomiast: Nie dostalem ostrzezenia na say lub na priv tak? a nie odrazu kickac... Wystarczylo napisac nie trzeba odrazu wyrzucac i psuc staty prawda? natomiast 2 akcja kolega byl na aim gadalem z nim na ts Exee ale po napisaniu go na u@ Poszla tylko marta zeby zobaczyc ale to jednak nie tak jak sie kazdemu wydaje. Bo ona sprawdzala mnie po czym dostalem bana "SS" nie moge znalesc tych ss'ow mam cs 1.6 non steam (steam ukradli nie wazne nie o to tu chodzi) Ale przed moim banem jakis admin napisal na say @@Czysty po jednej rundzie dokladnie a dmin nie byl na spect zeby sprawidzic exzee to zwykla ignorancja z strony administacji :)  Jesli mozna napisac Gdzie moge znalesc ss. Szukalem w kazdym folderze po dacie modyfikacji i nic nie ma ;/

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip

 


Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

Edytowane przez Bezczelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróce twoje męki żebyś nie miał wątpliwości na przyszłość. Ten Admin z "długim nickiem" to ja, czyli UczeSieStrzelacNaFaleImigrantow. Po pierwsze primo. Dostałes kicka zgodnie z panujacymi zasadami. W mojej opinii Twoj nick byl niekulturalny, dla mnie obrazliwy, dlatego dostales prosbe o zmiane w postaci Kicku. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją jaką opisujesz,gdzie admin ma komukolwiek pisac na say ze ma zmienic nick, od tego jest kick. Widziales kiedys zeby admin do kazdego Player CSC itd pisal " halo panie Player CSC bardzo prosze z kwiatami na rekach o zmiane nicku"?

Po drugie, spamujesz na u@ co jest niedozwolone.

Po trzecie, obrażasz admina Martę, co tym bardziej jest niedozwolone. Jesteś arogancki i pyskaty. Pani jak dla ciebie, Marta, dała ci bana z prośbą o wrzucenie SSów na forum. Jeżeli tej prośby nie spełnisz to nam bardzo przykro. Każda w pełni sprawna intelektualnie osoba zrozumie te argumenty, wiec uważam że wystarczą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróce twoje męki żebyś nie miał wątpliwości na przyszłość. Ten Admin z "długim nickiem" to ja, czyli UczeSieStrzelacNaFaleImigrantow. Po pierwsze primo. Dostałes kicka zgodnie z panujacymi zasadami. W mojej opinii Twoj nick byl niekulturalny, dla mnie obrazliwy, dlatego dostales prosbe o zmiane w postaci Kicku. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją jaką opisujesz,gdzie admin ma komukolwiek pisac na say ze ma zmienic nick, od tego jest kick. Widziales kiedys zeby admin do kazdego Player CSC itd pisal " halo panie Player CSC bardzo prosze z kwiatami na rekach o zmiane nicku"?

Po drugie, spamujesz na u@ co jest niedozwolone.

Po trzecie, obrażasz admina Martę, co tym bardziej jest niedozwolone. Jesteś arogancki i pyskaty. Pani jak dla ciebie, Marta, dała ci bana z prośbą o wrzucenie SSów na forum. Jeżeli tej prośby nie spełnisz to nam bardzo przykro. Każda w pełni sprawna intelektualnie osoba zrozumie te argumenty, wiec uważam że wystarczą.

Pozdrawiam

Ok obrzam admina marte? PRosze mi pokazac w  jakim momencie oraz na forum csowicze.. takie zasady panowaly nie dawalo sie odrau kicka tylko informowalo sie gracza zeby zmienil nick.. I jeszcze chcialbym zobaczyc jak ja spamuje na u@

Edytowane przez Bezczelny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym ... totalnie olaliscie prozbe o sprawdzenie gracza exzee.. pisalem 2 razy.. po chwili ktos napisal na say ze czysty.. nawet dobrze runda sie nie skonczyla a marta byla tylko na spekt i to nie od poczatku rundy od trwania rundy az do konca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jednak, że moje założenie w ostatnim zdaniu było błędne.

Jedyną opcją na TYM serwerze, dla zmiany nicku jest kick, który jasno jest sprecyzowany w AMX, czyli "zmień nick" i który dostałeś. Nie ma co się nad tym rozwodzić bo był obraźliwy.

Odnośnie zgłoszeń, Marta i ja sprawdzaliśmy na bieżąco zażalenia, a "czysty" było do wcześniejszego zgłoszenia. Odnośnie spamu na u@. To nie jest twój prywatny kanał do czatu z przyjacielem z piaskownicy, jeżeli chcesz coś konkretnego przekazać/zgłosić jak sugerują komunikaty na serwerze, wtedy używasz u@. W każdym innym przypadku piszesz na say. 

Odnośnie obrazy. Nie zawsze trzeba używać obraźliwych słów, aby kogoś urazić, zwłaszcza gdy rozmawiasz z delikatną osobą płci żeńskiej. Wiem że w Twoim przypadku, pewnie trudno będzie Ci to zrozumieć, ale postaraj się to sobie wyimaginować. Gdybyś miał jeszcze jakieś wątpliwości to daj znać, postaram się pomóc.

Edytowane przez Bob Lee Swagger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah troszku zabawne no ale coz nie bede sie klocil prosilbym cie o napisanie sciezki do ss poniewaz nie moge ich znalesc... a nic do ukrycia nie mam acz kolwiek patrzylem w google byla tam ciezka ale nadal nic ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 prośby o zmianę nicku nic nie pomogą, ponieważ podczas gry jest blokada zmiany nicku.

Po 2 ban z góry dla was za komunikowanie się na TS co jest zabronione.

Pozdrawiam

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skarga ląduje w koszu , wszystko co zrobili admini na serwerze było słuszne co do ssów po ich zrobieniu dostajesz perma z automatu do puki nie dodasz ich w dziale Prośby o Ub.

Co do pomocy jak znalesć ssy :

 

1. Wchodzimy do głównego folderu Cs.16 na własnym komputerze.


2.Następnie szukamy folderu
W przypadku Steam SSy zapisują eis tu C:\Program Files\Steam\steamapps\NAZWA UŻYTKOWNIKA\counter-strike\cstrike_polish

W przypadku NonSteama SSy zapisują nam się tu C:\Program Files\Valve\cstrike_polish


3. Szukamy SS’ów z mapki na której zostały one zrobione. Zaznaczamy je (zazwyczaj 5 SS'ów).


4. Klikamy PPM na zaznaczone SS'y i szukamy opcji dodaj do archiwum.

 

5. Spakowane w plik .rar/.zip ss’y wrzucamy na jakąś stronę hostingową (np. speedshare.com etc.).


6. Gdy już jesteśmy na stronie dajemy przeglądaj i szukamy naszych spakowanych ss’ów.

7. Czekamy aż nasze fotki się zuploaduja i wklejamy link do prośby o Ub według wzoru. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności