Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Uniewinniony:</span> DuNg. [Wh]


Kakuś

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj nick:   .::Kaka::.

Nick podejrzanego*:    DuNg.
Dane podejrzanego [sID+IP]*:  jest u opiekuna go moda
Data (dzien, gg:mm) zajscia:    11:29 - 11:43   16.07.2016
Twoj dowod*:    http://www83.zippyshare.com/v/EapOn9qk/file.html
Rodzaj czita*:   Wh

Nazwa mapki:   css_cache2x2
Czasy podejrzanych akcji*: 

9:27  Zobaczył gracza przez ścianę od razu się wcelował i headshot dalej poszedł i popatrzył na resp skąd wiedział że właśnie tam będzie. Wcześniej tak nie sprawdzał

10:00 Dziwna akcja przed wyjściem tt nagle kucnął

11:42 Zabił asimova i celownikiem pociągnął jeszcze na mnie

12:07 Zauważył przez ścianę że wyciągnąłem granat i będę rzucał więc wyszedł i zszedł w lewo.

14:40  Dung rzucił granat zatrzymał się zobaczył przez skrzynie jak spojrzałem na swoje prawo to wyszedł stroną którą wchodził,

 

Napisałem te podejrzenia bo dziwnie gra wcześniej przed resetem aż tak dobrze nie grał.

Dung nic do Ciebie nie mam ale Cie podejrzewam.

IP /Nazwa serwera:   CS:GO MOD

 

SID oraz IP otrzymujemy po wpisaniu w konsoli komendy amx_ip

Wazne - *

 

Pomoc:

1. Zapoznaj sie z regulaminem

2. Nie spamuj w zgloszeniu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki no to tak:

9:27 - zawsze tak wychodzę, zawsze tak namierzam, np. minuta 6:10, 6:49 (chciałem tak wyjść), 7:30. I prawie cały czas tak wychodziłem. nie bede wypisaywal. 

 

 

dalej poszedł i popatrzył na resp skąd wiedział że właśnie tam będzie. Wcześniej tak nie sprawdzał

Dobrze że pamiętałem bo naprawde wygladało to dziwnie, gracz MACIUK napisał nam z/w, wiec dlatego zobaczylem resp. Opiekun moze sprawdzic logi.

 

10:00 - w 10:01 słychać jak biegnie koleszka po prawej, wszedłem po cichu na drabinke, szedłem po cichu namierzając brame bo w każdej chwili mogł wyjść. @edit. kucnąłem jeszcze dlatego, że ta rączka od tej poręczy przeszkadzała. (teraz grając cache mi się przpomnialo).

 

11:42 - assimova zabiłem normalnie, a w 11:45 słychać jak kupujesz broń a następnie słychać Twoje kroczki jak przebiegasz.

 

12:07 - o bosze 10 razy oglądałem tą sytuację i próbowałem ogarnąć o co Ci chodzi, na siłę próbujesz coś wyciągnąć, nawet nie mam z czego się tłumaczyć...

 

14:40 - no Kakuś w tej grze trzeba troszeczkę myśleć i trudno żebym pobiegł w stronę, w która widziałes ze biegne (tym bardziej ze miałes awp) wiec zawróciłem 

 

Mam nadzieje ze ogarniety członek UBT bedzie to oglądać. 

Kaka kto jak kto ale że Ty na mnie ?!  :spadowa:

A takie staty w topce sobie nabiłem grając codziennie rano na małych mapach z graczami... no, no niższej klasy. <_<

Edytowane przez DuNg3()N
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje uniewinniony.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności