Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]SKARGA JAN CHRISTIAN PRZECZYTAJCIE DOKŁADNIE


danq

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Daniel | Danq Sectumsempra
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego: Jan Christian
4. Steam_ID oskarżonego: Nie mam dostepu teraz bo bana mam.
5. Data i godzina zdarzenia: 22:23 17.07.2016
6. Mapa:nie znam
7. Opis sytuacji:  Tutaj chyba będzie głowny wątek więc czytaj droga Queen. Pierwsza sprawa to podczas grania w quiz Jan faworyzował paru graczy. Co mam na myśli. JEdnemu dawał czas 3 sekundy na wybranie kategorii jednemu 5, jednemu liczył w jedną sekunde całe 5 liczb, jednemu pół godziny, jednemu zakazywał brać danych kategorii ( w tym wypadku zabronił brać kategorii o cs go komuś tam, nie pamiętam). Gracz o nickuMiszczu7 czy jakoś tak został wezwany, dopiero co wszedł, Christian mu odliczył z prędkością światła i nawet nie zdążył napisać.
Druga sprawa. Ct włączył boxa na początku rundy. Mój kolega zaczął mnie bić, ale to ja go zabiłem i dostałem bana. A wiecie kiedy? Pod koniec rundy heh. Chciałem pogratulować adminowi i jak coś mi sie przypomni co on zrobił to z edytuje. 
8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Moim świadkiem są wszyscy gracze servera o tej godzinie, a zwłaszcza ziomek o nicku xBazyl, też miał zażalenie do administratora.
9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: nie chciało mi się szukać, liczę na sumienność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiliśmy się w quiz. Jeśli chodzi o sprawy odliczania bałem się, że nie zdążę przeprowadzić zabawy w wyznaczonym czasie dlatego chciałem trochę przyśpieszyć bo było dosyć sporo osób. Później jak zobaczyłem, że idzie nam sprawnie postanowiłem trochę przystopować. Co do kategorii. Zabroniłem brać kategorii "cs:go", ponieważ nie interesuje się tematem i nie znam za dużo pytań. Ban dałem ci pod koniec rundy, gdyż pytałem się Mattewa/Venoma jak długi ma być taki ban(1h). Myślę, że wszytko wszytko wyjaśniłem i wyprostowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak czemu skakałeś z odlcizaniem jednemu szybciej drugiemu wolniej i nie na zasadzie, że przyspieszałeś tylko wybierałeś sobie osoby. Jak ja kiedyś kazałem powtórzyć skok z wysokości mówiłeś, że to faworyzacja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności