Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]ProfesorekK


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:SzalonyProfesor

2. Imię:Mateusz

3. Wiek:20

4. Znajomość AMX (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak, ale będę musiał naprawić bo mam jakąś wersję dziwną csa i mi szwankuje.

6. Składka (tak/nie):Tak (formę ustalę z opiekunem)

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/SzalonyProfesor/193.33.176.143:27015/ (wiem nie powala, ale dostałem spowrotem na jb się tam skupiałem)

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich:Tu żadnych

9. Parę słów o sobie **: Cześć, jestem Mateusz, jak już pisałem mam 20 lat, jestem po 1 roku studiów i mam aktualnie pratyki, co może wydać się dziwne, bo składam podanie na drugi serwer. Większość i tak odrzuci moją kandydaturę, ale myślę, że po powrocie będzie to odrobinę mniej osób niż na początku. Wracając do tematu, interesuję się sportem i motoryzacją, ale to drugie w mniejszym stopniu, można powiedzieć amatorskim. Lubię porządek i ład, jestem kulturalny i w staram się utrzymać kulturę. Wiem nie zawsze wychodzi, ale jako admin na JB się udaje i nie ma do mnie zastrzeżeń opiekun oraz reszta adminów.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Widzę, że duża grupa adminów porezygnowała lub wzięła nieobecność a serwer jest często okupowany przez dzieci bez mutacji, dlatego też chciałem wstąpić w wasze szeregi. Dodatkowo wydaje mi się, że jako jeden z niewielu jestem tolerancyjny.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Tak, ale z racji tego, że większość serwerów 1.6 nie obsługuje steam, nie używam.

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:do 2h 

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):w dni robocze od 15/16-18(praktyki) w weekendy 13-20(z przerwami)

14. Staż w Counter-Strike 1.6:2 lata będą

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak, posiadałem i posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

- GT

- pokaż mi te 2 h dziennie na GT

- piszesz, że się skupiłeś na JB oznacza to, że masz za mało czasu, aby pilnować 2 serwerów

- AMX na 8, a jesteś adminem...

 

 

Wg mnie 1 admin Tobie wystarczy.

Edytowane przez Rias
Daruj sobie takie porównania..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, z kulturą u Ciebie słabo, gt, dopiero wróciłeś piszesz to się zajmij JB, a nie na siłę się pchasz. Ostanie zdanie w nr 10 mnie rozwaliło xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na nie...

-wyklucasz sie,

-Twoja kultura pozostawia wiele do życzenia

-i lamiesz regulamin

Wiec ja dziekuje i nie chce Cie w naszym zespole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesorek odrzucam.

Nie ma Cię w GT prawie w ogóle (spójrz na 30 dniowy diagram), a Twoje GT z Jaila też genialne nie jest.

 

Nie ma co brać na siebie tylu stanowisk, jeżeli nie masz czasu, bo wypadniesz z każdego

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności