Skocz do zawartości

Propozycja - zlecenia


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem przed chwilą na pomysł, żeby do działu zleceń dodać jeszcze tła profilu.

Mamy już sporo osób korzystających z tej opcji i myślę, że znaleźli by się chętni do składania zleceń, a nasi graficy mieliby większe pole do popisu.

 

Dajcie znać co o tym myślicie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że stworzenie obrazka w większym formacie zajmuję też więcej czasu i trudno też stworzyć coś na prawdę dobrego. Nie wiem czy wiele osób chciało  by wykonywać takie zlecenia. 

 

Od siebie dodam, że w dziale zleceń nie pasuje mi to, że dział poświęcony dla sygnatur, jest nazwany sygnaturki, a dla avatarów - avatary. Jak dla mnie albo zdrabniamy wszystko i są Avatarki i Sygmaturki, albo bez zdrabniania Sygnatury i Avatary. Dziwnie to wygląda jak jedno jest tak, a drugie tak :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie? Jednak problem w tym że zrobić takie tło to nie to samo co z sygnaturą.. Duże wymiary mogą powodować problemy, niechęć potencjalnych twórców. Ja jestem na tak. Lubię wyzwania i mogę się tego podjąć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tło byłoby chyba o wiele łatwiejszym zadaniem niż np. avatar bądź sygnatura, wolę robić prace na dużych wymiarach i ja tego zadania mogę się podjąć. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, graficy to graficy powinni dać rade xd, a dużo osób pewnie by chciało tło do profilu, ale nie potrafią zrobić itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :). 

1. FAjny pomysł Rias , więc plusik w Twoją stronę.

2. Mamy swietnych grafików , ktorzy dadza sobie z tym rade.

3. Czas rozwinac dzial Grafikow zeby im sie nie nudzilo :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry i jak najbardziej chciałabym, aby to zostało dodane. 

 

No to do dodania:

-Inne (dla mnie lepiej dodać taką nazwę, bo nie każdy np. chce tło, są to np. napisy na profil itp.)

 

I do zmiany:

-Sygnaturki na Sygnatury (niech będzie bez zdrobnień xD)

 

 

+ ja bym jeszcze przyczepiła się do wzoru, a mianowicie skoro są działy, to po co te "typ pracy"?? Bez sensu.

 

 

Było wiele przypadków kiedy to osoby składające zlecenia pisały na początku np w dziale z sygnaturami, o awatar (później musiałam to przenosić, więc jak dla mnie jest to dobre i lepiej tego nie zmieniać). Wtedy brak we wzorze typu pracy jest bez sensu, bo nie wiesz co masz robić, mimo, że jest to umieszczone w takim a nie innym dziale.

 

Mamy już sporo osób korzystających z tej opcji i myślę, że znaleźli by się chętni do składania zleceń, a nasi graficy mieliby większe pole do popisu.

 

 

Tak i więcej na głowie. A tak przechodząc do sedna, to zazwyczaj składali oni zlecenie w dziale sygnaturek lub bezpośrednio na pw do jakiegokolwiek grafika.

 

2. Mamy swietnych grafików , ktorzy dadza sobie z tym rade.

 

 

Jestem aktualnie tylko ja, ale chociaż dobrze, że znalazły się dobre duszyczki i robią wszystko/pomagają ^^ 

 

Przy okazji ja sama zachęcam do składania podań na grafika, zawsze ktoś się przyda. <3 

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem to wszystko i wiecie co? Może zamiast działu "tło profilowe" po prostu utworzyć dział "Inne". Będzie tam można składać zlecenia o loga, bannery, tła profilowe, napisy na profil "o mnie", takie rzeczy. Myślę że to będzie lepszym rozwiązaniem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności