Skocz do zawartości

Wywiad z Moderatorem [Blip ^]


`eS.!

Rekomendowane odpowiedzi

Dodany obrazek

 

 

 

Redaktor : `eS.!

 

Dodany obrazek

 

 

Odpowiadający [Moderator] : Blip^

 

Dodany obrazek

 

 

 

`eS.! : Siemka, zaczniemy standardowo. Jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz ?

 

Bilp^ : Marcin, 17 rocznikowo 18 lat, Legionowo niedaleko Warszawy

 

`eS.! : Do jakiej szkoły w tej chwili uczęszczasz ?

Bilp^ : Technikum gastronomiczne, hotelarskie w warszawie przy ul. Poznanskiej 6/8. Profil kucharz

 

`eS.! : Od jakiego czasu interesujesz się gastronomią, hotelarstwem ?

Bilp^ : Gastronomia interesuje sie tak na prawde od zawsze. Zawsze lubilem gotowac i wszystko z tym zwiazane.

 

`eS.! : Masz jakieś zainteresowania ? interesujesz się sportem ?

Bilp^ : Tak, mysle ze kazdy ma jakies hobby, a co do sportow rowniez tak  :smile: 

 

`eS.! : A twoje hobby to ?

Bilp^ : Hmm... Mam wiele zainteresowan, postaram sie kilka z nich wymienic. Motoryzacja a dokladniej motocykle, stunt motocyklowy, rozne sporty zwykle i ekstremalne, sam jakos zawodowo nie uprawiam zadnych sportow bardziej amatorsko i oczywiscie lubie sobie pograc na pc  :wink: 

 

`eS.! : Więc interesujesz się "Motocyklami" a masz jakiś motocykl ?

Bilp^ : Niestety narazie nie mam tylko skuterek po tuningu ale moze po tym sezonie motocyklowym cos zakupie  :woot: 

 

 

 

`eS.! : Przejdziemy teraz na temat troszkę inny. Jak zaczęła się twoja kariera na Cs-Classic ?

 

Bilp^ : Nie wiem czy mozna to nazwac kariera, ale dobra opowiem  :sweat: . Moja "Kariera" zaczela sie przypadkiem, a wiec tak dostalem od kolegi ip dr i gralem sobie na dr tak z 2-3 tygodnie i nagle dostalem perma za darmo wiec zarejestrowalem sie zeby napisac prosbe o ub. potem zaczolem grac na innych serwerach i zostalem adminem, udzielalem sie na forum, pomagalem -_- i jestem tu gdzie jestem :woot: 

 

`eS.! : Zaliczyłeś jakieś wpadki ? Coś poszło nie tak ? Masz jakiś wrogów na Cs-Classic ?

 

Bilp^ : Hmm... Wpadek jako takich wiekszych nie bylo, ale stracilem adma 45k bo porobno tylko gralem nic nie robiac jako admin, w sumie wyszlo mi to na dobre bo zaczolem grac na ffa i lepiej sie tam dogaduje z innymi graczami/adminami bo na ffa jest wiele mniej neokidow i mozna normalnie pograc i pogadac . Wrogow nie wiem czy jako takich mam ale na pewno nie wszystkich z forum lubie.

 

`eS.! : Jeszcze jedno takie pytanie związane z Serwerownią, jak oceniasz pracę naszej administracji, atmosferę na forum ?

 

Bilp^ : Moze zaczne od konca, atmosfera na forum ehm... W sumie spoko poznalem kilku ciekawych ludzi. A co do pracy administracji to zalezy co rozumiesz przez administracje, jezeli chodzi o forum to mysle ze spoko a jezeli chodzi o serwery to niektorym osbom z administracji serwerow mial bym cos do zarzucenia ale nie chce rozpoczynac kolejnych "bitew" 

 

 

 

`eS.! : Może teraz seria krótkich pytań jak przy każdym moim wywiadzie.

 

`eS.! : Jakiej muzyki słuchasz ?

 

Bilp ^ : Roznej  :woot:  ale najczęsciej rap/hip-hop, reggae, dancehall, czasem dubstep i jakas inna :smile: 

`eS.! : Wolisz Blondynki czy brunetki ?

 

Bilp^ : Kolor wlosow nie ma znaczenia, zalezy od

konkretnej osoby 

 

`eS.! : Dlaczego wybrałeś właśnie nick Bilp^ ?

 

Bilp^ : Juz nie pamietam, nick jest juz staaary , ale pewnie przypadek

 

 

 

 

 

`eS.! : Będziemy już kończyć, chciałbyś coś dodać, kogoś pozdrowić ?

 

Bilp^ : W sumie hmm... Nie wiem co dodac. Kazdy kto wie ze go lubie niech bedzie pozdrowiony  :tongue: 

 

`eS.! : Trzymaj się ! Narka :)

 

`Bilp^ : Ty tez sie nie puszczaj  :tongue: . Bywaj  :thumbsup: 

 

 

Dodany obrazek

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności