Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Pożyczony narzeczony" (2011)


Shanell

Rekomendowane odpowiedzi

1dq10Pg.png

qqZiFSZ.jpg

 

ud1ep11.png

Komedia romantyczna

KOrOdkX.png

26 maja 2011 w Polsce 

12 kwietnia na Świecie

 

Ggw5OoF.png

Stany Zjednoczone

EGuXuMr.png

Luke Greenfield

1ZT6Qyh.png

Jennie Snyder Urman

 

ndFf1XL.png

375790.2.jpg  Gennifer Goodwin ----> Rachel White

392142.2.jpgKate Hudson ----> Darcy Rhone

327470.2.jpg Colin Egglesfield ----> Dex Thaler

366980.2.jpgJohn Krasinski ----> Ethan

 

lbuwgty.png

Komedia romantyczna przestrzegająca nas przed łamaniem siódmego przykazania "Nie kradnij", ale nie tyczy się to przedmiotów, pieniędzy lecz uczucia do drugiej osoby. Film jest adaptacją powieści Emily Giffin znanej autorki książki, której jest on skonstruowany na wzór. 

Jest on historią dwóch przyjaciółek, które kochają tego samego mężczyznę. Wiadomo również, że od dawna faceci przyjaciółek to teren zakazany - jest to świętość - ale nie tutaj...

 

Po%C5%BCyczony-narzeczony-kadr-2.jpg

 

sgvsYWg.png

Patrząc z punktu fabuły jest świetna. Opisuje dwie kobiety, które są w stanie wybaczyć sobie wszystko - zniszczenie ulubionej sukienki, ale nie kradzież swojego mężczyzny. Gdy dochodzi do takiego momentu wszystko kończy się wojną, zaczynają się kłótnie, rozstania. 

Jedna z głównych bohaterek postanawia nie mówić drugiej nic, a swoich zamiarach, i poczynianiach. Flirtuje na boku z mężczyzną swojej przyjaciółki, aż w końcu dochodzi do wielkopomnego romansu. W zasadzie narzeczony również nie kwapi się do powiedzenia prawdy - w zasadzie jest mu to na rękę. Są świadkowie, zaczynają się tworzyć plotki...

 

Pożyczony narzeczony to kolejna schematyczna komedia w której zaczynają się kłótnie, złości, a na końcu jest wszystko ładnie opakowane i kończy się szczęśliwie. Nikt nie zostaje "spalony na stosie", a złość bohaterów w bardzo szybki sposób przechodzi. Seans trwa prawie 2 godziny, ale o dziwo mnie nie znużył. Niektóre sceny co prawda, mogą zaskoczyć, wywołać uśmiech. Fanom, którzy uwielbiają słodkie i romantyczne zakończenia powinno się spodobać.

 

Film oceniam na 6/10. Nisko ze względu na skopaną akcję jednego z głównych bohaterów, jeżeli chodzi o obejrzenie filmu, polecam, ponieważ każdy w inny sposób może rozróżniać grę aktorską.

 

r-0,500-n-864578mKmg.jpg

 

NMshwQn.png

Zdjęcia do filmu były kręcone w Nowym Jorku i Londynie.

Gdy Marcus i Rachel siedzą w parku na ławce obok nich siedzi kobieta, która czyta kontynuację książki "Pożyczony narzeczony"

 

MYPcnke.png

 


 

53rznGB.png


 


 

 

Dziękuję za opinię. Przyda się!

Shanell :)

Edytowane przez Shanell
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Patrząc z punktu fabuły jest świetna.

To zdanie jest dziwne :v 

 

 

 W zasadzie narzeczony również nie kwapi się do powiedzenia prawdy - w zasadzie jest mu to na rękę. 

W zasadzie to twoje w zasadzie trochę kole w oczy :v

Poza tym recenzja fajna, obszerna.

Raczej nie obejrzę bo nie przepadam za komediami romantycznymi. 

Łap lajka ;d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdanie jest dziwne :v 

W zasadzie to twoje w zasadzie trochę kole w oczy :v

Poza tym recenzja fajna, obszerna.

Raczej nie obejrzę bo nie przepadam za komediami romantycznymi. 

Łap lajka ;d

 

Czemu zdanie jest dziwne?

 

Co do drugiej części, nawet tego nie zauważyłam :D  :facepalm2:  ale nie będę poprawiać  :regulamin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z punktu fabuły - jest świetnie. (tak by było lepiej)

 

 

 

Film jest adaptacją powieści Emily Giffin znanej autorki książki, której jest on skonstruowany na wzór.

Tutaj, to nie wiem co się dzieje :D Szczerze zgłupiałem przy tym zdaniu :D

Film jest adaptacją powieści Emily Griffin, znanej pisarki. Z tym konstruowaniem i wzorem to ja nie wiem o co Ci chodziło ;x

 

Lubię Twoje recenzje i Twoje podejście do, w gruncie rzeczy, moich, wytykających błędy komentarzy ;D

Czytając je, czuję, że podoba Ci się takie pisanie, a to przekłada się na całokształt prac. O tych autorskich nagłówkach już nie wspomnę ;]

Świetna robota Shanell

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z punktu fabuły - jest świetnie. (tak by było lepiej)

 

 

 

Tutaj, to nie wiem co się dzieje :D Szczerze zgłupiałem przy tym zdaniu :D

Film jest adaptacją powieści Emily Griffin, znanej pisarki. Z tym konstruowaniem i wzorem to ja nie wiem o co Ci chodziło ;x

 

Lubię Twoje recenzje i Twoje podejście do, w gruncie rzeczy, moich, wytykających błędy komentarzy ;D

Czytając je, czuję, że podoba Ci się takie pisanie, a to przekłada się na całokształt prac. O tych autorskich nagłówkach już nie wspomnę ;]

Świetna robota Shanell

 

Powiem tak, nauka czyni mistrza. Lubię jak mnie ktoś poprawia, bo przynajmniej wiem, że następnym razem muszę zwrócić na to uwagę.

Jeżeli chodzi o poprawę pisowni - nie będę poprawiać, bo chce żeby każdy widział moje błędy stylistyczne :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności