Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Podanie na Admina] RomantykNLO


RomantykNLO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Yoshiro

2. Imię:Dawid

3. Wiek:14 w tym roku 15

4. Znajomość AMX (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Składka (tak/nie):Tak

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Yoshiro/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: Tylko nupy używają. NIE!

9. Parę słów o sobie **:No cóż, jestem Dawid mieszkam w Działdowie, chodzę do gimnazjum i szukam pokemonów :p. Na serwerze jestem już bardzo długo, jak ktoś kiedyś ze mną grał, to wie jaki jestem :) Próbuje nie wdawać się w kłótnie, oraz ich nie rozpoczynać, ale przyznaje, łatwo wyprowadzić mnie z równowagi :/ Ogólnie to jestem miły dla osób które na to zasługują :) Poza tym gram sobie w LoL'a, w GTA V, Fifa czasami wpadnie i oczywiście jeszcze CS 1.6 i GO. Gram również w piłkę od 5 lat jako napastnik(zapraszam do Działdowa na Orlik, chętnie pogram :D). To tyle :)

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Cóż, wchodzę sobie dzisiaj na serwer i mało co mi słuchawek nie rozwaliło-każdy krzyczy, włącza muzyke, oczywiście nie zabraknie też hardkorów którzy każdego obrażają, a jak wejdzie Admin to nawet słowa nie powie.. Chciałbym wytępić tą patole z serwera.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Mam, ale nie używam, nie ma sensu podawać :)

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h, są wakacje więc większość czasu spędzam na dworze :)

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Najczęściej to tak od 9-10 do 14. Potem idę na dwór i wracam wieczorem, 18-21

14. Staż w Counter-Strike 1.6:4 lata

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Łooo, wiele razy, obecnie posiadam na JB

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edit//Diamentowy, jak masz mnie widzieć jak sam nie grasz...? Jprd...

 

Piszecie, abym poprawił aktywność, nie wiem czy wiecie, ale jest taki level jak dwór i ja na niego wychodzę... To chyba oczywiste, że w wakacje ma się mniejszą aktywność niż normalnie... Pozdro

Edytowane przez RomantykNLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie gram już na serwerze ale grałem na nim dosyć długo i Romantyka powiedzmy, że znam.

Jest to jego już któreś z rzędu podanie na ten serwer i widać, że mu zależy, ale to nic nie zmienia i nie powinno się dawać admina komuś kto spamuje podaniami. Romantyk jest dosyć konfliktową osobą co mówi nam jego amxbans, ban 23.07 - Obraza gracza/admina, ban 02.06 - Obraza gracza/admina. Nie wiem czy jesteś wystarczająco ogarniętą osobą na to stanowisko posiadając taką historię banów, ja wiem xd też miałem jednego takiego bana składając podanie na admina. Twoje GT niestety nie powala. Jedynym plusem tego podania jest to, że aktualnie szerzy się patologia na serwerze gdy nie ma admina, gracze nadmiernie przedłużają itd. Ale patrząc na twoje GT nie wiem czy jesteś w stanie temu zapobiec.

Podsumowując dałbym mu okres próbny maksymalnie 7dni bądź odrzuciłbym to podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, zajebiste gt na obu serwerach. (Sarkazm) amxbans taki sobie, Na Jb słabe gt, a Ty już kolejny serwer, nie wiem ile jeszcze ludzi tak zrobi + kiedy dostałeś bana od Ravena za mikro wyzywałeś go później i to pokazuję kim jesteś. A i też ostatnio napisałeś do mnie jak Cie zabijałem po angielsku wypier*alaj i chciałeś chyba dziw*a, ale Ci nie wyszło, słaby angielski :p Na nie.

 

//TO kuźwa po co piszesz 1/2 godziny co?

Edytowane przez BukaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie. Aktywność na obu serwerach mówi sama za siebie. Piszesz, że spędzasz 1-2h na serwerze, tak? Po GT widać, że na DR nie grasz nawet jednej godziny, a na JB nie jest lepiej. Zajmij się jednym serwerem, skoro są wakacje i większość czasu spędzasz na dworze. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności