Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]SKARGA NA "admina" KINOLKA


e v i l

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twoj Nick: John Locke
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): "Admin"
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Kinolek<3
4.IP/SID oskarzanego: STEAM_2:0:467315048
5.Data i godzina: 28.07.2016 22:05
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):

 

(PLAYER) John Locke : LEB NSIE WLACZ
[VIP] *DEAD* [THC] Mesioo : xDDDD
HiTmAn47 is joining the Terrorist force
* [C4 Management] All bombsites are enabled.
* [C4 Management] All bombsites are enabled.
John Locke (RADIO): Fire in the hole!
R3D.M.I.S.I.E.K. (RADIO): Fire in the hole!
[THC] Mesioo (RADIO): Fire in the hole!
mako. killed GrubeLolo with awp
*** [THC] Mesioo killed ~eHem . | eeeeTam! with a headshot from ak47 ***
*** [THC] Mesioo killed broda4fun with a headshot from ak47 ***
lepiej celuj xd
[THC] Mesioo (RADIO): Fire in the hole!
GrubeLolo (RADIO): Fire in the hole!
[THC] Mesioo (RADIO): Fire in the hole!
Rekrutacja na admina ON!Zapraszamy do skladania podan - forum.cs-classic.pl
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'pisanie glupot na u@ '
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:8203015'
[AMXBans] Your IP: '46.169.210.74'
[AMXBans] ===============================================
[VIP] Kinolek<3 : Gosciu zadymy szukasz ?

 

Kinolek<3 killed John Locke with awp
John Locke : tak w csie xd

 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=14709

 

7.Opis sytuacji: Napisałem coś niezwiązanego z przeznaczeniem u@, po czym ten "admin" pyta się mnie czy "SZUKAM ZADYMY" . Odpisałem że tak,szukam zadymy w csie, po czym ten ktoś wkleja mi 30 minut za pisanie głupot na u@. I tutaj wklejam taryfikator banów zgodny z regulaminem :

 

"7.17 Zabrania się spamowania na u@ w celach niezwiązanych z łamaniem regulaminu [Ostrzeżenie > 5 minut > 30 minut > 1h >3h]"

 

Nie uważam sformułowania "Gosciu zadymy szukasz ?" za ostrzeżenie.. I już nawet nie chodzi o te 30 minut, tylko gość myśli że jeśli ma jakieś flagi to może robić co chce.

 

Tak samo inna sytuacja zostaje w ct 1v4 paka położona na A . Przechodzę przez bramę na midzie żeby iść na galę i powalczyć o tą rundę. Spotykam Kinola na gali i ten dostaje (nie oszukujmy się) soczystego one tapa z deagla i jest cały w szoku, widać to było po jego modelu który rozłożył się na ciasnej uliczce galerii. Idę na bsa mam do zabicia 3 tt i 15 sekund na defa ( nie miałem nożyczek przy sobie) męczę się z tt na bsie zabijam go ale zostało jeszcze 2 na długiej (chyba) z awp a mi jakieś 8 sekund na rozbrojenie bez defa, podnoszę awp z gali i idę zachować zeskakując do dolnego i w tym momencie dostaje slaya od Kinola za nie wykonywanie celi. CO KUŹWA. Rozumiem, ze po tej pestce mogłeś się czuć trochę poniżony, ale nie musiałeś się rewanżować slayem ;x

 

Ja nie jestem święty, często zdarzy mi się przekląć albo komuś ubliżyć, ale admin powinien świecić przykładem i znać regulamin aby karać według niego.

 


I jeszcze jedno, żeby ktoś z adminów sprawdził kogoś muszę po 3-5 razy napisać o tym na u@, ale jak napiszę coś nie na temat, nie związanego z przeznaczeniem tej komendy od razu dostaje upomnienie, albo odpowiedź...

 

Proszę tylko o to by admin zapoznał się szczegółowo z regulaminem, bo z tego co widzę to znajomość stoi na niskim poziomie, żeby nie powiedzieć zerowym ;]

 


Potrzebuję psychologa bo wyzwałem jakiegoś randoma w grze? To w końcu ja potrzebuję czy ty, bo dla mnie gra nie jest prawdziwym życiem. Moja postawa w rzeczywistości a w grze różni się diametralnie. Ale jeśli ty łączysz te dwie rzeczywistości to chyba ty powinieneś zaczął go szukać. Dla mnie to jest tylko rozrywka, wynik nie przekłada się na moje samopoczucie itp.

Edytowane przez Q♥een
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym. Tak dostałeś slaya i co? To aż tak Cię zraniło? Po tym slay'u piszesz na chacie żeby kinolek też kogoś slay'em poczęstował bo nie robi celi... Piszesz... Ton wypowiedzi wskazuje na to że rozkazujesz. Jak tamten gracz nie dostał slay'a to piszesz na chacie coś w stylu "On celów nie robi i nic, a ja to bym od razy slaya dostał nie Kinolek?" Nie mówiąc o tym że w większości twoich wypowiedzi czy to w tej sytuacji czy ogólnie ciągle plącze się jakieś przekleństwo. Sprowokowałeś go i poleciałeś na 30 minut. Taryfikator banów? To tylko z grubsza określone wytyczne, większość adminów i tak daje bany według swojego uznania. 

 

 

@  Destroyer : (Dzisiaj, 22:44)

czytanie ze zrozumieniem  ;)

@  ev1l : (Dzisiaj, 22:43)

*niż wyładować sięna kimś w rl

@  Destroyer : (Dzisiaj, 22:43)

tak bardzo dorosłe i na poziomie, nic tylko pogratulowac

@  Destroyer : (Dzisiaj, 22:43)

mako dokładnie ci wyjaśnił o co chodziło ze zranionym ego  :p

@  ev1l : (Dzisiaj, 22:42)

Wolę zwyzywać kogoś w grze wyładowywać się na kimś w rl.

 Widzisz twój post na sb wszystko wyjaśnia. Nie masz za grosz kultury, uznajesz się za lepszego, gdy jakiś gracz Ci się nie podoba to go po prostu zwiesz jak popadnie. Jak nie radzisz sobie z emocjami to może jakiś psycholog :v

Co do ostatniego zdania twojego postu, sam chyba regulaminu nie znasz. 

Bądź co bądź serwer to miejsce publiczne więc trzeba umieć się na nim zachować. Po twojej postawie jakoś nie chce mi się wierzyć że jesteś inny w życiu realnym. 

Edytowane przez mako
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam evila dokonale bardzo dobry ziomek z serwera , skarge napisal bo sie wku**** i rozumiem go. Moja propozycja skupcie się nad odpałami nie na swoim ego.

Skarga przyjęta do wiadomości ,bez czynów. 

A tak na marginiesie nikt nie jest bez winy pozdro:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności