Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko na Strażnika


rac0

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: rac0.
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 14 
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6/10 Poduczę się jeszcze 

5. Sprawny i działający Mikrofon?(Tak/Nie)**: Tak
6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/rac0./193.33.177.87:27051/
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać strażnikiem JB**: Cześć mam na imię Jakub mam 14 lat moje zainteresowania:Gra w cs 1.6,cs.go jeżdżenie na rowerze. Mieszkam w małopolscę,jestem wysportowany i uwielbiam grać w piłkę nożną. Czemu ja Strażnikiem ? Ponieważ dużo osób na serwerze którzy nie posiadają mikrofonu i wchodzą do CT. Ja mówię ciągle wyjdz z CT on/oni/ona mowi nie no to muszę ciągle na TS3 wchodzić i wołać admina i wszyscy mówią np. Tropelek mówi mi idz napisz podanko na admina/strażnika i się trochę wkurzylem i piszę. Myślę że wystarczy 
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: http://steamcommunity.com/id/szablo
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 7h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze 5h Weekendy 7-8h

11. Cz przeszedłeś już mutację?(Tak/Nie): Tak,tylko mam aparat na zęby i tak dziwnie mówię 
12. Staż w grze counter strike 1.6: 4-5 lat
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie!!!

 

Koleś odpuść!!!!!!

 

Nigdy nie będę na tak

 

Ty chyba nie rozumiesz wymagań!!!!

 

-podanie do dupy napisane

-nigdy nie byłeś adminem i amx na 6? Ty sobie chyba jaja robisz.

-Gt zero. Od ostatniego podania nic sie nie zmieniło

-mikrofon masz a wogóle nie korzystasz z niego coś kręcisz.

-7h na serwer poświęcisz? pokaż mi to w GT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym 14 dni, dlaczego?

Bo pod nieobecność administracji dzieje się co się dzieje.. gt jest w miarę, @ sam lepszego gt nie miałeś składając podanie. 14 dni w zupełności wystarczy, aby sprawdzić, czy podanie jest napisane dla kolorku, lub z chęci pomocy serwerowi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamentowy... wyluzuj, wyjdz na dwór i dotleń mózg.  Jestem na TAK, GT, no nie będę komentował bo sam mam gorsze, ale Twoje takie złe nie jest, do tego są wakacje i aktywność jest mniejsza-logika, chyba, że jest się nerdem, to wakacje nie istnieją, aczkolwiek istnieją ale taki nerd spędza je całe przed kompem.

Coś tam ogarniasz. Przechodząc do "adminowania", Diamentowy... nie skomentuje tego ci wypisujesz, wiesz co to strażnik? To jest komenda /przenieś /wyrzuć i tylko takie coś... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam na tak:
Pewnie Profesorek się mnie czepnie, że wogóle nie mam gt, ale Romantyk bardzo fajnie to wytłumaczył i jako punkt 1 zaznaczam gt, nawet dobre się zapowiada :) (Edit: Każdy może się nauczyć najpierw komend "od poszewki", potem przetestować pamięć jako strażnik / admin Diamentofku )
2. Chociaż Cie nie słyszałem, to widać że ogarniasz CT
3. No mało jest adminów / strażników na serwerze, dodatkowa ręka z myszką się przyda
 

Edytowane przez Arczisowkyy.13
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja też się wypowiem

Z tego co przejzalem twój profil na naszym forum wygląda na to że masz tylko ten post. Powinno być ich przynajmniej 5 albo 4. Wiem ze masz mikrofon bo wczoraj Cię słyszałem jak mówisz. Do GT się nie czepiam ale możesz je trochę poprawić. Ale z tego co dzisiaj zobaczyłem to tak trochę nie ogarnia ct. I jakoś tak dziwnie mówi przez to mikro. Ale jestem za okresem próbnym.

Edytowane przez vabastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności