Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - Marina.


Marina.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Marina
2. Imię: Karolina
3. Wiek: 16 (tak wiem, że wymagane to 17, lecz chciałam spróbować)
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: tak
6. Składka: tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Marina./193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Karolina, od września będę uczęszczać do technikum gastronomicznego, klasa technik żywienia i usług gastronomicznych. Interesuje się właśnie gastronomią, w wolnym czasie lubię spędzać czas ze znajomymi, chłopakiem czy też pograć własnie w cs. Na forum jestem redaktorem i staram się dbać o kącik i trochę go rozruszać. Każdą swoją nieobecność staram się zgłaszać. To chyba tyle ;)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często zdarza się tak, że jest cziter a nie ma admina, czy też teraz jest tylko 20 slotów i siedzą na spect zajmując sloty osobą które chcą pograć.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:129505833
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4h, a czasami więcej, zależy od dnia 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Godziny w których gram są bardzo elastyczne ale często jest to 11-13 15-17 18-22, na prawdę różne godziny.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: ok.5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak, na CoD 201

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

 

Teraz naprawde brakuje adminow, a mysle, ze przyda sie ktos, kto jest rozpoznawalny na serwerze i posiada doswiadczenie. Marina posiada steam, przez co nawet, kiedy nie ma jej na serwerze, mozna do niej napisac, zeby na niego weszla. Wiek, mysle, ze to nie jest zadna przeszkoda, poniewaz jest to tylko rok roznicy. GT jest takie srednie, ale wiadomo, ze nikt nie siedzi przy komputerze 24/7.

 

 

 

Brak pl znakow, pisze z tel.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności