Skocz do zawartości

Propozycja zabawy - !SKAM


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie podczas przeglądania sobie forum , wpadłem na pomysł nowej zabawy.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nazwa zabawy : właśnie nei pamiętam czy to była " CiuciuBabka" | Czy porostu "Babka"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POLEGANIE ZABAWY I JEJ ZASADY :

Zabawa polega na tym że TT ma totalny bezruch na markerze/pod sciana i CT mówi " Rozpoczynam zabawe w Babke , wtedy CT odwraca sie tyłęm do TT ( oczywiście jakieś5/10metrów od nich }
Terrorsytą odwołuję się totalny i mają bezruch : mogą skakać , bić kosą itd : ( oczywiście wszystko w miejscu ) . okej 
prowadzący przez ten czas mówi "Babka babka 3..2..1.." wtedy Prowadzący odwraca się do nich przodem i TT automatycznie  mają totalny . kiedy któryś z tt się ruszy podczas gdy ct jest do niego odwrócony przodem to CT ma prawo go zabić.


Oczywiście polecam w to grać kiedy jest w CT osoba do pomocy któa pilnuje plecy xD

Edytowane przez MAKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie jest wystarczająco dużo zabaw . Bardziej byłbym za tym żeby właśnie z tych z które już są częściej korzystać :)

W sumie racja ,ale wiesz zawsze coś nowego to nie trucizna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to tak naprawdę jest to czerwone zielone.

Po drugie temat propozycje.

Po trzecie co wnosi ten temat? Jak prowadzisz mozesz przedstawic zabawe oraz jej zasady jako warden i tyle...

Widac nie ma gdzie posty nabijac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapach można wykorzystać światła ktore sa przeznaczone do tego to po pierwsze, po drugie po co dajesz taka propozycje, jezeli masz ochotę wykonaj taka zabawę sam, ale jak dla mnie skończy sie śmiercią a ufać innym CT nie warto, masz wystawione plecy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności