Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] Admini


Xena

Rekomendowane odpowiedzi

 

1.Twoj Nick: _XenA_

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): admini, którzy byli w tym czasie w grze, a także gracz /|/ ( ) |3

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: dokładnie nie wiem, który z nich, ale wydaje mi się, że admin - Świeżak R3D.M.I.S.I.E.K. być może byli jeszcze inni, którzy się ulotnili, jak tylko gracze spamili, aby coś zrobili.

4.IP/SID oskarzanego*: "ukryty"

5.Data i godzina: z 03 na 04.08.16 godzina 23:50 - 00:12

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): demko, świadkowie: gracze, którzy byli w tym czasie na serwie i bulwersowali się tak samo, jak i ja.

7.Opis sytuacji: Skarga na adminów/admina, którzy pełniąc swoją funkcję nie potrafią ogarnąć czitera, który śmieje się im prosto w oczy, że są nieogarnięci i że nie potrafią go zbanować. Dlaczego przydzielana jest funkcja takim osobom, które idą na spekta i tylko piszą na sayu, ze nie mogą go zablokować, bo się nie da i tylko to mogą zrobić. Tylu jest adminów, a nie ma żadnego kompetentnego w nocy, który jest w stanie sprostać swojemu zadaniu. Jeśli się nie umie czegoś zrobić, to prosi się kogoś bardziej doświadczonego o pomoc, a nie przez dobre 10 minut nie można pograć, bo cziter sobie biega, jakby był na jakimś maratonie skillów, a spekty tylko śmiesznie wymieniają swoją opinię o tym, jaki to aimer czy cziter ;/

Powinno się jakoś szkolić adminów, aby potrafili zapobiegać sytuacjom, jakie przykładowo miały miejsce w wyżej wymienionym czasie.

 

Nie mam nic do MIŚKA, nagłaśniam sprawę ogólnie, bo bardziej doświadczeni admini dają nogę, zostawiając świeżaka na pastwę losu, a następstwem są hejty. Nie ma żadnego poradnika, jak ogarniać amx? przecież można kogoś wyznaczyć do uczenia początkujących adminów.

JESTEM ZA szkoleniem NOWO przyjętych adminów z AMX!

Edytowane przez Xena
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten admin to jest dno totalne i gościu jest zamulony mułem. 

 

0 reakcji na u@

Zbanowanie czitera ( nie mówie o tym który biegał o 0:00 ) ale normalnego czita zajmuje 10 minut 

Kogo wy przyjmujecie do administracji? Potem płacz ze serwery puste?

Najgorsze że ten admin nawet nie wie jak się wchodzi do amxbansa

cya

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, 4 rundy siedzial na spect i wpisywal tp15 zamiast probowac bana na ip dac. Rozumiem was i myślę że przyjmowanie nowych adminów to dobry pomysł, ale nie może mieć miejsca taka sytuacja jak wczoraj w nocy, cziter grał dobę na serwerze bez żadnych przeszkód i NIK nie mógł nic zrobić. Admini ktorzY ss przyjmowani powinni wiedzieć co robić w takiej sytuacji, gdy nie da się gracza zbanowac na amx. Proponuję żeby ta skarga została przyjęta Ale nie jako skarga na admina lecz jako pouczenie dla graczy, a opiekunowie widząc takie osoby które nie znają za dobrze amx, powiini ich trochę podszkolic zanim wejda na serwer

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co napisała Xena byłem przy tej akcji i widziałem co ten " Admin " wyrabiał.. Admin bez doświadczenia,  a co napisał admin kiedy Cziter laatał kiedy go nie mógł ogarnąć jak sie ludziee się złościli " Panowie Kultura " .. śmieszne zamiast zająć się cziterem, który latał i podszywał się pod nicki : DuNg. i Devila. Pozdrawiam admina :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mój post nic nie wnosi, ale powiem to jeszcze raz

Nie da się zbanować? bind w "amx_kick xXxPussyDestroyer69xXx" i nie ma problemu na wszelki wypadek też można zrobić na asd... Nie mówię tutaj o wszystkich ale reakcję jaką posiadają niektórzy admini to jest straszne, albo mają nadęte ego i banują każdego w okół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rację może i macie.

Wieczorem jeszcze było normalnie i jeśli był ban był normalnie.

Problem był w nocy....gdy koleś dostał bana 2x potem próbowałem na ip (próbowałem).

A co do Ciebie Omega to widać jaką ty masz kulture...Dlaczego zaczełeś marudzić dopiero jak zostałem sam ?

Dobrze wiedziałeś ze dopiero co dostałem adma i jak inni admini wyszli to ty odrazu napisałeś "odpalajcie sie bo admin to frajer i jest zamulony"

I co ucieszylo cie to ? podbudowales swoje ego ?

a co do u@ to widze co piszesz nie jestem jak mowisz "slepy" a ty zasypujesz jak na normalnym say i chcialbyn zebym odrazu od początku pracował jak

"stary" admin to jak jesteś taki mądry to było napisac normalnie jak człowiek ( jak inni ) bo byli tacy co pomogli a ty co robiles ?

przynajmniej próbowalem ok może nie wyszlo ale i ty złe podejście miałeś choź starałem się napisać do ciebie normalnie.

a tekst "panowie kultura" napisałem bo zamiast się skupić musialem na say i u@ czytać obelgi na swój temat a tak się na dało normalnie funkcjonować tym bardziej  ze dopiero zaczełem.

to samo było jak zaczynałem na servie ta sama sytuacja dziwne teksty obelgi itp. teraz jest tak samo bo co bo nowy ?

a moze sie okarze ten "tempy zamulony lamus" bedzie bardzo dobry....

ty odrazu zawsze byles najlepszy ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać Xenie rację, że admini na tym serwerze to trochę porażka.

Przyznajcie szczerze, czy nie byliście świadkami choć jednej sytuacji, w której admin był, ale kiedy pojawił się cziter, a on nie umiał go zbanować, po prostu wyszedł? Oczywiście nie mam tu na myśli wszystkich, ale parę się takich na pewno znajdzie.

Co do R3D.M.I.S.I.E.K., to jak wiemy, jest nowy i potrzeba trochę wyrozumiałości, bo jak powiedział, nikt nie jest od razu we wszystkim najlepszy, a poza tym, jest tak dużo adminów, że ktoś powinien go poduczyć. 

 

Ja jestem jedynie za tym, żeby opiekun ogarnął adminów, bo niektórzy pełnią zdecydowanie dłużej tą funkcję od R3D.M.I.S.I.E.K, a potrafią naprawdę niewiele.

Admin jest od tego, żeby sprawdzać graczy, ale jak dla niego najważniejsze jest wbicie do topki, to o czym my rozmawiamy...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, moim zdaniem, Misiek się starał, a nie każdy jest idealny. Dajmy mu czasu, a wierzę, że będzie ogarniał. Do reszty adminów, to śmiech na sali. Mnie obrażono też, a wszyscy na to wyjebongo. Najbardziej ogarniają broda, szakal, rebio i chyba tyle. Trzeba serio się im przyjrzeć, poświecić czasu, a nie wpychać każdego na chama do ekipy:')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czego się czepiacie miśka? Bo jest nowy? Na takiego najlepiej zwalić winę nie? 

Napisał w podaniu wyraźnie:

 

 

4. Znajomość AMX (1-10): 5 (myśle że uczciwie podane ciagle sie ucze i wiem coraz wiecej)

Jako jeden z niewielu nie kłamał. Raz zdarzyła mu się wpadka podejrzewam że ze Skillowym Maniaczkem z którym większość adminów na tym serwerze ma problem. Ciekawe czy wszystkie osoby wypowiadające się w tej skardze i jeżdżące po nim dałyby radę typa zbanować. 

Co do reszty po co te testy... 2 tygodnie okresu próbnego jak sobie nie radzi to wypad i gitarka gra. Otworzyć szybką rekrutację i patrzeć przede wszystkim na doświadczenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skillowego maniaczka jest potrzebna tylko jedna komenda w konsoli i tyle :) Wiele razy byłem wzywany na serwer w sprawie zbanowania go, dlatego wrzucam jeszcze raz komendę amx_addban "ip" 0 i Skillowy maniaczek wróci dopiero jak zmieni ip. Dawanie mu bana przez amxbans nic nie zmieni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przesadzacie. Misiek jest nowy, podobnie jak ja i się dopiero uczy. Tym bardziej, że jest to jego pierwszy admin. Gdybyście mieli steama nie byłoby problemu ;) Dodać adminów z dd2 i jestem pewna, że któryś by przyszedł i zrobił porządek. Przykład dzisiaj, dostałam zgłoszenie na steam i jest wtedy o wiele łatwiej. Dajcie mu czasu, a nie od razu na niego najeżdżacie, ciekawa jestem czy wy jako nowi nie mielibyście wątpliwości ;)

 

Edit. Tutaj mała uwaga do opiekunów, chcecie doświadczonych adminów którzy mogliby pomoc nowym, a odrzucacie ich podania. Dziękuje, dobranoc.

Edytowane przez Marina.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jak ktoś z adminów nie wie jak sobie poradzić z cziterem przez amxmodmenu , niech mi napisze mi pw wszystko mu wytłumaczę. Przez amxmodmenu czasem zrobisz ssy a gracza nie banuje itp itd tak samo dajesz bana i nic cziter dalej biega ale jest cos takiego jak amx_addban "ip" "0" wtedy skillowy ma pograne przynajmniej na jakiś czas. aby wiedzieć jakie ma ip najpierw wpisujesz amx_ip. kopijecie sobie ip , wchodzicie w konsole wpisujecie amx_addban "jego ip" spacja:) "0"
0= perm na ip

 

acha skarga przyjęta DO Swiadomosci bez konsekwencji pozdro

Edytowane przez Rias
prowokacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności