Skocz do zawartości

Problem?


giber

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem na cs ze steam, a mianowicie gdy proboje wejsc na DD2 wyskakuje mi takie cos: http://forum.cs-classic.pl/uploads/imgs/pre_1470507087__88.png  problem mam tylko na steamie na ns nie mam tego, skanowalem pliki lokalne i nic takze nwm juz, moze ktos wie co zrobic?

 

@edit juz jest git usunalem pliki i moge wejsc na serwa dzieki

Edytowane przez giber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń i zainstaluj jeszcze raz csa powinno pomoc

To już raczej w ostateczności.. Spróbuj mu pomóc w inny sposób, niż usuwanie całego cs. Typowa odpowiedź na każdy problem.

 

 

STEAM -> STEAMAPPS -> COMMON -> HALF LIFE -> CSSTRIKE_DOWNLOADS = i usuń co masz w folderze (przed tym możesz skopiować pojemność folderu w razie wu) zrestartuj steam i spróbuj wejść na serwer

 

 

**********

Diament, taką odpowiedź daje większości osób, nie ważne jaki byłby problem z cs'em, bo ciężko wejść chociażby w google jak się nie wie dokładnie i sprawdzić samemu ;)

Edytowane przez zouza
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już raczej w ostateczności.. Spróbuj mu pomóc w inny sposób, niż usuwanie całego cs. Typowa odpowiedź na każdy problem.

 

 

STEAM -> STEAMAPPS -> COMMON -> HALF LIFE -> CSSTRIKE_DOWNLOADS -> MODELS i usuń co masz w folderze (przed tym możesz skopiować pojemność folderu w razie wu) zrestartuj steam i spróbuj wejść na serwer

 

 

Tak ale wg  tego screena pokazuje, że nie ma żandnych modeli, więc dlatego dałem propozycję reinstalacji csa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konsoli wpisz cl_allowdownload 0 i sprawdź czy działa jak nie to z powrotem wpisz cl_allowdownload 1

 

i pokaż wycinek z konsoli bo tak w ciemno nikt nie zgadnie ocb.

 

 

a jak nie to musisz wejś do:
\steamapps\common\Half-Life\cstrike_polish\models


skopoiować parachute.mdl i wkleić do:
\steamapps\common\Half-Life\cstrike_downloads\models

2 metoda:
Wchodzisz w ikone "STEAM" właściwości, zgodności i w trybie zgodności jak masz zaznaczone przez jaki program chcesz uruchamiać to odznacz a jak masz odznaczone to zaznacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności