Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] polaczekkkkkkkk


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: polaczekkkkkkkkkkk
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Red Misiek
4.IP/SID oskarzanego*: W plikach ftp opiekun ma
5.Data i godzina: -------
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): http://forum.cs-classic.pl/topic/50454-kasanga-a-ssy-3/
7.Opis sytuacji: Z działu dla administratorów zniknął temat z adminami, którzy nadużywają nakładania banów na te same osoby, dlatego zakładam temat w dziale skarg do wiadomości opiekuna i reszty adminów. Gracz dostaje po raz 3 ssy przez tego samego admina. Nie interesują mnie odpowiedzi, że admin jest od tego i może walić ssy ile mu się podoba, ponieważ jeżeli nawet ten gracz coś ma to nie screeny tego nie wykryją. Albo gracz zostanie przez Ciebie Misiek rozpisany albo nie rób mu ssów i nie działaj pod presją spamu na u@ od graczy, że on czituje. Dlatego chciałbym przestrzec resztę adminów przed banowaniem tego gracza bądź innych w ten sposób.
Btw. Zgłoś się w końcu po rangę, bo według regulaminu nielegalnie pełnisz funkcję admina.
Pozdrawiam

 
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.
Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#HejtedMisiek

Nie no polaczek ja Cię w pełni rozumiem, ale na naszej sieci baricak chyba dostawał 20 kilka razy ss i nikt się adminów nie czepiał.

Wiem też że nie wali się ciągle ss'ów jednemu graczowi ale Misiek ma od niedawna admina, uczy się, a ta fala hejtu która jest na niego ostatnio na pewno mu nie pomaga w pełnieniu tej funkcji. Myślę że taką sprawę można było na pw załatwić, nie rozgłaszać tego bo to tylko go stresuje. Miejcie troszkę wyrozumiałości. Bless.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym.

Po raz 3 kASANGA-A- dostaje ssy które są czyste, jeżeli jest odpalony nagraj mu demko i rozpisz dokładnie podejrzane akcje, rozpatrywanie ss tego samego gracza jest powoli irytujące. Prawda jest taka, że na u@ we większości spamuja gracze , którzy zgłaszają tylko z powodu wielkiego bólu, że ktoś ich zabił kilka razy tak samo.. 

 

Jeżeli nie umiesz sam decydować i ciągle działasz pod wpływem płaczących dzieci dla których jak ktoś lepiej gra to jest odpalony na u@ , to zrezygnuj z admina albo poświęć więcej czasu na ocenę gracza.

 

@mako to nie jest hejt. Jeżeli ktoś pisze w podaniu ,że ma taki i takie doświadczenie to chyba o czymś to świadczy.

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba logiczne jest, że robienie ssów po raz n-ty nie przynosi żadnych skutków. Sprawa z Barciakiem została załatwiona poprzez właśnie pisanie skarg i admini się w końcu nauczyli go nie banować. Oczywiście było parę prób rozpisania go, ale to nic nie dało. Może i można było załatwić to na pw, ale wolę żeby większa ilość osób to przeczytała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, mi to nie przeszkadza, ale faktycznie, wolę żebyście mi rozpisali demo, aniżeli ciągle pisali jaki ja to odpalony.  Ciągłe obrażanie mojej osoby jest meczące. Na początku to było zabawne, a teraz już frustrujące i w oczach graczy staję się powoli sieciowym cziterem.

 

 

PS. gdy dzisiaj dostałem ssy, właśnie nagrywałem demo z mojej gry, które chciałem w późniejszym czasie wrzucić na forum, a tu pach, ssy.

PS2. I też współczuję, jeśli już 3 raz musiałeś głupie ssy pobierać, bo super robota to to nie jest (:

 

Na jednej sieci miałem passę 11 ss'ów więc nie jest źle (:

Edytowane przez k A S A N G A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz trochę racji. Na u@ ludzie piszą, że jest gracz odpalony a nie dawno dostał ss'y i okazało się, że jest czysty.

Taki temat powinien być bo nawet po napisaniu, że gracz jest czysty ludzie dalej piszą na u@ "odpał" "wh jak nic" "admin sprawdź" "admin rusz dupę".

Temat powinien być założony i przypięty w dziale serwera :)

 

Po co robić jednemu graczowi X razy ssy, skoro i tak później dostanie UB bo jest czysty. Trochę logiki :)

Edytowane przez Marina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z was ma trochę racji.

Nie piszę tego żeby się bronić bo bo wiem że orłem nie jestem ale chce być dobrym adminem i nic nie mam przeciw krytyce.

Po to to jest wolność słowa żeby każdy wyraził swoje zdanie ale róbcie to z głowa np jak polaczek napisał jak człowiek na forum i każdy może zobaczyć 

a nie jak inni nie napiszą na forum tylko najeżdżają na mnie na say... mako ma racje to wcale nie pomaga

ja tes jestem normalny człowiek jest forum jest pw piszcie jak coś jest źle bo to mi pomoże a najeżdżanie w czasie gry na say raczej niczego mnie nie nauczy...

tak ciężko zrozumieć że ktoś mniej wie niż wy a chcę sie nauczyć ? boicie się że ktoś bedzię lepszy czy co ??

P.S dzięki tym co mają inne zdanie i mimo krytyki innych ciągle pomagają :-)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności