Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][ODRZUCONE]podanie er0


Magiczny erO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:er0 ? 

2. Imię:Łukasz

3. Wiek:18

4. Znajomość AMX (1-10):10 

5. Sprawny i działający mikrofon:tak

6. Składka: tak


8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Łukasz interesuje się fishingiem, and piłką ręczną  

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać adminem, ponieważ wiem, że się nadaje na to stanowisko, od pewnego czasu będę spędzał dużo czasu jak na cs'ie i zarówno na forum.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:tak

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:po powrocie sporo

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):godzinny robocze od rana weekendy to wiadomo kiedy się chce.

13. Staż w Counter-Strike 1.6:7

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gt cie skreśla

 

 

 

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:tak

czytać ze zrozumieniem też nie potrafisz 

 

nie

 

@EDIT

 

ale co mnie to obchodzi, ze byl adminem. Piszecie, ze go nie znam, bo nie gra na serwerze i tak naprawdę malo kto go zna z nowych graczy.

Nie obchodzi mnie to, że kiedyś grał dużo, bo teraz nie gra. Nie spełnia wymagań i tyle.

Edytowane przez Nessia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, gram dużo na serwie, a Ciebie pierwszy raz widzę i to tutaj z podaniem na forum.

Za dużo to TY nie grasz, sądząc po Twoim GT.

Słowa twoje poniżej:

 

"Chciałbym zostać adminem, ponieważ wiem, że się nadaje na to stanowisko, od pewnego czasu będę spędzał dużo czasu jak na cs'ie i zarówno na forum"

co to w ogóle ma być? jak można być takim narcyzem i skromnie pisać, że się uważa, ze się nadaje na to stanowisko ;)

Podanie się pisze, jak się ma już dobre staty itd, ale piszesz, że "od pewnego czasu" będziesz DOPIERO spędzał dużo czasu.

Śmiech na sali.

Jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnich pare dni szczerze powiedziawszy jestem ciągle na serwerze, a ciebie ani słychu ani widu. 

Tak jak przedmówca dobrze napisał, samoocenę też masz strasznie wysoką. 

 

Ja jestem na wielkie NIE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 od pewnego czasu będę spędzał dużo czasu jak na cs'ie i zarówno na forum.

To składaj podanie po tym jak już zaczniesz grać. Gt lipa, nie podałeś steam id, nie wiesz co to jest? :v Podanie napisane na odwal. Nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie tu widać kto ile gra. Er0 był adminem już sporo czasu, świecił przykładem ale z nieznanych mi przyczyn obecnie nie jest.

Być może czas, nie wiem sam, ale ja jestem na tak.

Czepiacie sie bzdur mimo nieznajomości tej osoby.

Gt ciut słabe, ale wszystko da się nadrobić.

+ kulturalny

+ dobry admin

+ składka jest

 

dla mnie TAK.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram już trochę na tym serwie, a nie widuje Cię za często raz na jaaakiś czas " Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: ( Poo ) powrocie sporo ", a tak to w ogóle nie będziesz grał tylko jak admina dostaniesz.?! Tak jak Mako napisał zacznij najpierw grac, później składaj podanie. :) Na Niee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zgodzić z wypowiedzią kolegi kinolka  :D

Nie jest powiedziane że zrezygnował bo miał takie "widzi mi się" a co jak miał ku temu ważny powód ?? szanujmy też decyzje innych bo kto wie co czeka każdego z nas !

Wypowiadam się bo wiem coś na ten temat. Jak zaczynałem z cs i tym serverem ero miał adma grałem pod innym nickiem zmieniłem z powodu dziwnych komentarzy na temat nicku.

Ero jako jeden z nielicznych nie pisał "co za bot, won na boty itp" o zasadach i tp  wiem od niego bo pisal jak czlowiek co i jak o co tu chodzi. i grał naprawdę dużo . wy nie macie czasem przerw ?? nie mam nic do nikogo z was ale czy nie warto czasem zadać prostego pytania "dlaczego" ? a nie stawiać "X" na dzieńdobry ?

Z mojej strony zdecydowanie TAK....tak jak wy mam prawo do swojego zdania  :p

-amx

-doświadczenie

-POMOCNY

-GT do nadrobienia  :D

-skladka

-kultura osobista

 

P.S i tak dla jasności jeśli kiedyś przyjdzie wam na myśl (zaznaczam na myśł nie sugeruje!) że ktoś jest głupi to pamiętajcie o tym "ŻE GŁUPI JEST TYLKO TEN KTO MÓWI ŻE GŁUPI NIE JEST :p ".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry ziomus z serwera dobrze się spisywał i skoro mówi ze będzie to będzie, pogralem ostatnio trochę na tym serwerze i trochę śmiech na sali się zrobił

Wiek steam składka jest

GT można poprawić a serwer potrzebuje trochę pomocy trzeba przyznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie jajca robisz z tym gt

na nie 

 

-  11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:po powrocie sporo - no jakoś tego nie widze

- gt

- podanie takie słabe że brak mi słów

 

na nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy er0. Dostaje admina, gra tydzień, dwa po czym znika bez śladu. Wraca pogra godzinę w ciągu paru dni i pisze podanie , w którym jak zawsze obiecuję że będzie grał dużo i w ogóle 24/7 będzie na serwerze, a prawda jest taka że zaraz ci się znudzi i elo.
Które to już z kolei podanie? 5? 10? Za każdym razem gdy widzę że wracasz na serwer od razu piszesz podanie, to już nie jest śmieszne, tylko żałosne.
A wypowiedzi Kinola czy też Miśka nawet nie skomentuję, bo to czysta żałość.
Jestem stanowczo na nie i zawsze w twoim przypadku będę na nie, bo wiem jaki masz stosunek do tej posady i gówno mnie obchodzi, że przez tydzień zrobisz nawet z 40 godzin, jak potem cię nie będzie przez miesiąc.
 

 

 

 

 

yo

Edytowane przez ev1l
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie masakryczne :P ilośc informacji o tobie jest za mała, podanie na admina to jak napisanie CV.

Może jednak pograj trochę więcej i pokaż się na serwerze to wtedy można spróbować ;)

 

aaa i pomyśl nad podaniem kolejnym żebyś nie pisał np. że masz steam, a nie podałeś go w ogóle :P

 

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

 

 

 

 

 

5. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności