Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie SendMeToHeaven


Fox28081995

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: SendMeToHeaven
2. Imię: Krystian
3. Wiek: 20
4. Znajomość AMX (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka : Byla .
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/Brawo%20Ja%20%2B/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Hmmm od czego tu zacząć :D? Hah czytajcie :) : Straciłem admina przez moja głupotę i może moje "dobre serce" rozumiem ten punkt w regulaminie ze gracz nie może obrażać admina . Obraził mnie zignorowałem to bo kto nie ma prawa się zdenerwować  po czym gracz nie wykonywał cele po prostu bulwersa złapałem i napisałem mu nie cenzuralne słowo :) "Cenzor" związane z celami po czym ten gracz ignorował cele i wlepiłem mu bana na 30 minut a podsumowałem Obraze + Cele to stad ban na 30 minut hmm Bylem pijany bo to sobota była nie chwale się czy żale po prostu zwykła sobota trochę alko poszło i postanowiłem sobie zagrać ;d źle zrobiłem wiem ;// za co z góry przepraszam za moje zachowanie bo nie powinno takie być :) . 

:ninja: Prosiłbym o druga szanse a co by się z nią wiązało: "Surowość" Ile tych postów jest KULTURA CELE A ŻADEN ADMIN NA TO NIE PATRZY chce bym ANONIMOWY na serwerze i karać za to ludzi bez wiedzy kim ja jestem po prostu admin a nie ze kolega admina i weź go nie banuj czy cos NIE MA :nono:  :nono:  !! PROSZE O 2 SZANSE I NIE ZMARNUJE JEJ Prosze tylko o cholerna szanse ! :guma: Nie mam zamiaru wdawac sie w rozmowy z graczami tylko ich KARAĆ  :nono:  MILEGO CZYTANIA :regulamin:

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Hmmmm Dobre Pytanie ! Ile można patrzeć Resp 1:30 a ludzie siedzią lub celów nie robią Czity tez nieraz latają nie ma co mówić zawsze tak będzie i kazdy ten punkt daje nie wiem czemu ? Chce temu zapobiegać i nie będzie mnie obchodzić zdanie innych będę robił to co do mnie należy a jeżeli " Gracz , Admin " bd miał jakieś ALE ? To niech wyjaśnia na forum . "Ale kultura przede wszystkim "  :klania: 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Roznie/Zycie/Praca
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):17-22
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 5,6 Lat  OK.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

Edytowane przez SendMeToHeaven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jakieś? Gt od 30 dni puste, chyba że tylko mi się nie wyświetla :v

Poza tym sam się przyznałeś że po pijaku wyzywałeś gracza. Dla mnie takie zachowanie przekreśla Cię na długo.

Brak steam co dla mnie jest ważne.

Jestem na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GT nie ma nic, nie grasz w ogóle, wcale cię nie widać i wyskakujesz z podaniem?

Nie wspomnę już, że w punkcie "pare słów o sobie" zaczynasz się tłumaczyć, za swoją utratę admina. Jak to czytałam, wcale mnie to nie zachęciło do dalszego przeczytania twojego podania.

 

Słowa:

 

"PROSZE O 2 SZANSE I NIE ZMARNUJE JEJ Prosze tylko o cholerna szanse"

jaką "cholerną" szansę? chcesz karać graczy za kulturę, a sam nie wyrażasz się zbyt ładnie w podaniu ;|

 

Kolejne słowa:

 

 "Nie mam zamiaru wdawac sie w rozmowy z graczami tylko ich KARAĆ"

to dopiero mnie rozwaliło; admin NIE JEST tylko po to, aby karać(!), a tu sugerujesz, że masz taki oto tylko zamiar.

 

Odpowiedź na 9 punkt w podaniu też jest jakąś kpiną - skąd wiesz, czemu chcesz zapobiegać, skoro twoja aktywność na serwerze jest zerowa?!

 

Odpowiedź na punkt 11 nie określa ile czasu możesz poświęcić na serwerze i chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a co dopiero odpowiadać.

 

W ogóle kolejne dzisiaj podanie, które jest irracjonalnie napisane :)

 

JESTEM NA NIE!!

 

ps. jest coś takiego jak interpunkcja - takie znaki ortograficzne, bo powiem Ci szczerze chłopaku, że na jednym tchu nie ujechałabym z TWOIM podankiem :)

Edytowane przez Q♥een
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie..

 

Gt to chyba żarty

Aktywność na forum bez komentarza.

Admin nie jest od karania tylko od pomagania. Jezeli uważasz że będąc A dminem będziesz latał graczy to nara.

 

Chyba więcej nie trzeba pisać.

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty se chyba jaja robisz za takie tematy powinien być warn

 

człowieku gt puste jak czyjaś głowa

"6. Składka : Byla ." to co,że była...piszesz na nowo podanie to musisz na nowo kasę bulić...

Jestem na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admina straciłeś owszem za głupotę, ale chociaż powiedz prawdę jak było a nie ściemniasz robiąc z siebie ofiarę.

Twoja kulturka osobista pozostawia wiele do życzenia na serwerze, wyzywasz graczy a później ich banujesz za "Obrazę Admina" , admin powinien trzymać porządek na serwerze a nie robić większy burdel niż jest.

 

Śmieszne jest to, że tłumaczysz się iż byłeś pijany  :hahaa3:  #LIAR

Bądźmy poważni, to już nie jest śmieszne a żałosne...

 

Na nie.

 

btw. czekam na wypowiedzi obrońców z pokrzywdzonym ego

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda Brawo ze tak slabo sie przygotowales do tego podania.

grasz na innym nicku a dales Gt starego. 

Ciezko tym przekonac innych ...

 

Ja jestem na Tak bo Cie znam i wiem ze nie zawiedziesz ale watpie zebys cos uzyskal tym podaniem poza strata humoru

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

 

 

 

 

 

5. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności