Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie kASANGA.


k A S A N G A

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: kASANGA-A-
2. Imię: Igor.
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): myślę że uczciwe 8/10.
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak.
6. Składka: Myślę, że dam radę.
7. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametracker.com/player/kASANGA-A-/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Hm, to tak jak widać wyżej na imię mam Igor, uczę się w Technikum na profilu teleinformatyk, mieszkam w pięknym mieście jakim jest Gdańsk, aktywnie spędzam czas, poprzez trenowanie w klubie oraz cotygodniowe mecze. Interesuję się najbardziej piłką nożną, koszykówką, oraz żużlem. Jestem graczem, który spędza dużo czasu nad doskonaleniem swoich umiejętności gry AWP'ą oraz doszlifowaniem swojego poruszania się po mapie, co za tym idzie, co jakiś czas uczestniczę w różnorakich turniejach czy lanach wraz z starszymi osobami w CS:GO. Jak każdy człowiek, mam swoje wady, a największą jest to, że daje się prowokować, lecz staram się z całych sił nie ulegać emocjom i zachować w takich sytuacjach zimną krew. Zachowuje kulturę osobistą, lecz nieraz jak każdemu i nawet widząc po zachowaniach tutejszych adminów, też zdarzy im się rzucić niecenzuralnym słowem na czacie, lecz nie robię tego często, a po uzyskaniu rangi o którą ubiegam, wątpię, że kiedykolwiek zdarzy się konflikt z graczem, lub administratorem i będę używać słów wyżej wymienionych. Jak na swój wiek, uważam się za osobę dojrzałą oraz odpowiedzialną. Mój GameTracker, nie jest piękny, zdaje sobie z tego sprawę, aczkolwiek cały czas nadrabiam, a jak nie gram to albo jestem z dziewczyną, albo mam ping powyżej 80. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ chciałbym pomóc pozostałym członkom załogi w panowaniu, oraz budowaniu atmosfery na serwerze, która jest niezbędna do miłego grania. Moim zdaniem, mam dobry kontakt z administratorami oraz z graczami którzy mnie szanują i nie obrażają na czacie, czy też na komunikatorze głosowym. Jestem człowiekiem neutralnym, który nie patrzy na "znajomości" czy coś takiego. 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie, nie posiadam.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Sporo, grywam dużo i od 3 godzin aż nieraz sięga do 8.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Różnie, nieraz z rana, nieraz po południu a najczęściej wieczorem.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Ogólnie 7 lat, w samej grze spędziłem około 15 tysięcy godzin. Gdyby wliczono do tych 15 tysięcy grę CS:GO, wyszłoby około 18 tysięcy ciągłej gry.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, uczestniczyłem w wielu projektach i raczej dobrze spełniałem tę funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

 

 

 

 

 

5. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności