Skocz do zawartości

NAUKA CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM LEWUSY


Fox28081995

Rekomendowane odpowiedzi

Nauczcie sie ludzie czytac ze zrozumieniem i pisze to co mi lezy kuzwa Jakies Gt czy cos Kultura ? 

 

 mako : Nie zawiniles mi ani nic mozesz miec swoje zdanie szanuje to ale i ty uszanuj moje LOBUZIE !  :dajekwiata:

Brak steam co dla mnie jest ważne.Udowodnione 4,5- SS WRZUCANYMI NA FORUM 

Poza tym sam się przyznałeś że po pijaku wyzywałeś gracza. Dla mnie takie zachowanie przekreśla Cię na długo. Przyznalem Sie ? BO JESTEM SZCZERY NIE JAK WY

Jaja jakieś? Gt od 30 dni puste, chyba że tylko mi się nie wyświetla :v Gt sie dla mnie nie liczy tylko banowania i zachowania ogaru na serwerze co mnie gt nieraz tak bylo ze tel dalem na Say i poprostu ludzie dzwonili ze czit jest i wszedlem na te glupie pol minuty i czita nie bylo bo nie mial kto go zbanowac WIEC GT TO GOWNO .! 

 

JEDZIEMY Z NASTEPNYM !  :palacz: 

 

 Xena :

Kto dzis nie robi glupich rzeczy co ;p ?  Tyczy sie gt bla bla bla to co mako masz wyzej czytaj sobie :)

Zapytaj starych graczy jak nie mialem admina jak wyzywalem przeklinalem i wgl ciezkim przypadkiem bylem ale jak dostalem admina PYTAJ PYTAJ JAKA POPRAWA BYLA NIKT TEGO NIE WIDZI BO NIKOGO Z NOWYCH TAM NIE BYLO WIEC GOWNO WIECIE I MORDY W KUBEL !

 

DiamentowY :  

GT DO POPRAWKI CZIT SIE LICZY NIE GT

AKTYWNOSC NA FORUM MALA TAK . JAK PISZE DLA MNIE SIE TYLKO LICZY DD2 I NIC WIECEJ I JESZCZE  CALY DZIAL "DD2"

 

Admin nie jest od karania tylko od pomagania wez sie nie osmieszaj co ty chcesz graczowi na aimie dac strone z lepszym aimiem czy cos ?

Tez nieraz pomagalem po co to ? 

Destroyer Kolega :)  :p 

Admina straciłeś owszem za głupotę, ale chociaż powiedz prawdę jak było a nie ściemniasz robiąc z siebie ofiarę.

Twoja kulturka osobista pozostawia wiele do życzenia na serwerze, wyzywasz graczy a później ich banujesz za "Obrazę Admina" , admin powinien trzymać porządek na serwerze a nie robić większy burdel niż jest.  

 

JA SIE WCALE NIE ZALILEM JAK TAM ZAZNACZYLEM TYLKO NAPISALEM NORMALNA SOBOTA I ZE PILEM a nie oooo jejku ludzie prosze oddajcie mi admina bo pijany bylem i nie pamietam poprostu staram z tego gowna wyjsc co w padlem a wy mi nie pomagacie tylko mnie do grobu ciagniecie :) <PRZYJACIEL BYLY>

 

 Damian? NL/PL  I ciebie zajebiscie szanuje za twoje zdanie ty chyba jedyny wiesz JAKIE POSTEPY ZROBILEM CO DO MOJEGO ZACHOWANIA JAK DOSTALEM ADMINA W KIEDY GO NIE MIALEM 

 

DoNn Powody wyzej a moze je przeczytales wgl to moze wgl skresl mnie z wszsytkich serwerow bo bd obrazal graczy hah  :guma:  MOZE WYSILILBYS MUZGOWNICE I NAPISALBYS COS OD SIEBIE!

 

k A S A N G A Przyszlo 1 miesiac pogralo i SZEF WIELKI :S <bez komentarza> 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę Ci politykę, która tu obowiązuje i prawa.

 

Nie podoba się to masz problem, jak masz problem to nawet Nostradamus Ci kur*a nie pomoże :v

 

Przejrzałem twoje podanie, było nawet spoko, ale jak Ty chcesz łapać cziterów nie będąc ani razu na serwerze od dobrych 30 dni? Nie rozumiem Cię w tym momencie, nie jesteś jakimś "Black Magician" aby banować myślą... no chyba, że poznałeś tajemniczą moc z Gór Czarnych to już inna rozmowa.

Masz problemy, ja to widzę, jak chcesz zostanę twoich psychologiem bo widzę, że nie umiesz przyjąć złej opinii i zrozumieć tego.

 

Pozdrawiam TheGumiS #Psycholog_na_dzielni

 

Kontakt ze mną www.steamcommunity.com/id/thegumis2

ew. na lolu pisz Jotacy

Edytowane przez TheGumiS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mocno Cię uwiera w dupe, to, że ktoś Ci wczoraj trochę prawdy napisał.

Myślisz, że siedzę tu specjalnie i tylko czekam na takie podanka, jak zaprezentowałeś tutaj wczoraj?! - wyprowadzę Cię z błędu - NIE!

Sam trochę pomyśl, co teraz robisz. W dziale "podania" tworzysz nowy post, który się ma nijak do podań, po drugie - powinieneś już dostać warna za obrazę administracji od lewusów itd.

Po co w ogóle ten post? - urządzasz sobie usprawiedliwianie swoich słów? - żal mi Cię.

 

Skoro DoNn ma "wysilić mUzgownice", to może wszyscy my się wysilimy, jak nauczysz się ortografii (!)

Aż płakać się chce, jak czytam Twoje posty, bo EGO to Ty masz chlopcze duże, ale rozumu to już brak.

 

Nie będę się rozpisywała, bo szkoda słów na takich typów, jak TY.

Nie pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne wymagania


1. Wymagany wiek - 17 lat , moga być wyjatki


2. Minimum 45godzin przegranych na serwerze


3. Aktywność w dziale [DD2]  Znajomosc regulaminu forum , serwera


4.Składka


 


 


5. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna


Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności