Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Mesio ;)


Mesioo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Mesio

2. Imię: Dominik

3. Wiek: Można liczyć 19 ;)

4. Znajomość AMX (1-10): 9/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka: tak

7. Link do swojego GameTracker'a**:

Aktualny nick:

http://www.gametracker.com/player/Mesio/193.33.177.101:27156/

Wcześniejszy nick:

http://www.gametracker.com/player/Mesio/193.33.177.101:27156/

+ miałem jeszcze kilka nicków typu Mesioo Mesiooo itd :D

8. Parę słów o sobie **: Siema :D Większość pewnie mnie zna z serwera ale na potrzebę podania muszę wypocić te "parę słów". Mam na imię Dominik,mam 19 lat. Mieszkam w Zielonej Górze. Nałogowo gram w CS'a i chodzę z patykiem nad wodę. Nieudolnie próbuję zdać prawo jazdy. Chodzę do zawodówki (Jakby ktoś miał jakieś mebelki do poskładania to pisać bo uczę się na stolarza XD ). To by było na tyle ;) Ogólnie to śmieszny chłopak jestem ;)

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mam spore doświadczenie i myślę,że kolejny admin nie zaszkodzi a na pewno pomoże ;)

10. Czy posiadaszSTEAMarrow-10x10.png? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie.

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2/3h,czasami cały dzień ;)

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 17:00 bo praktyki, w weekendy mam wolne więc możecie się mnie spodziewać o każdej porze.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: No tak z 5 lat już będzie,może więcej.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak,miałem nawet admina na CS Classic CoD 350 ;)

 

 

Xena,też Cię nie kojarze. GT Twoim zdaniem słabe? Czytaj uważniej bo napisałem,że miałem kilka nicków (wpisz sobie Mesio w GT :D ) Wszystkie wymagania są spełnione. Drugi miesiąc już wykupiłem vipa a nie marnuję kasy na coś czego nie używam,jesli chcesz to wyślę Ci screana :) Co do adminów na serwie- właśnie dlatego złożyłem podanie. Wierz lub nie ale często jestem na serwerze. Miałem też admina na CoD 350 i nikt nie narzekał na mnie;) Pzdr! :D

Edytowane przez Mesioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

 

- GT bardzo słabe, a podobno wymóg to 45h

- Chwilę pograłeś i skladasz podanie na admina.

- gram dość dużo, a Ciebie to jakoś nie kojarzę; koledzy wyżej chyba cię widzą, ale na innym serwerze, ja tu raptem widzę tydzień w porywach.

 

Kolejne podanie, w którym nie są spełniane podstawowe wymagania, choć "koledzy - gracze" przyklepują na TAK :]

Chyba po coś jest ten regulamin i wymogi, aby się do nich dostosować.

 

ps. Tylu adminów, a nie widać tego na serwerze.

Edytowane przez Xena
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spytać kim ty jesteś?
Poza tym, nie za dużo tych podań ostatnio?

 

-- Zerowa aktywność w dziale odd2. ( dwa posty w podaniach, dobrze widzę? czyli coś w stylu like4like lel )

-/+ GT nie zachwyca
--- Brak steama, dla mnie duży minus.
+ wiek
+ składka, o ile w ogóle to jeszcze obowiązuje

amx to kwestia dosłownie chwili, choć misiek ma z tym ponoć problemy xd
-/+ 2/3h dziennie, czasem cały dzień - patrze twoje poprzednie nicki i nigdy nie grałeś więcej niż 3.5h, lepiej napisać mniej niż skłamać


Ogólnie jestem na nie, poza tym jak dla mnie adminów jest dużo, tym bardziej bez steama. Wolałbym 1 admina ze steamem z którym jest jakiś kontakt niż 3 nsów z którymi nie ma jak się skontaktować.
 

Edytowane przez ev1l
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli chodzi o Twoją aktywność, to mogę ją wyrazić terminem "tendencja spadkowa".
3 dni temu już było słabo, a od dwóch dni nie grasz na serwerze według gt, które udostępniłeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności