Skocz do zawartości

[Konkurs] Wybrana Osoba


GryTrean

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako, że udało mi się wygrać w konkursie, a nawet nie gram na serwerze, to postanowiłem, że oddam wam tego VIPa w konkursie.

Temat napisałem w sumie dla żartów, byłem pewny, że nie wygram, a tu jednak XD

A więc, to wy zdecydujecie kto waszym zdaniem powinien zgarnąć vipa.

Poniżej piszcie posty zgodnie z tym wzorem:

Nick osoby która twoim zdaniem zasługuje na nagrodę:
Powód:

Jeśli osoba którą chcecie nominować jest już nominowana, to dajecie lajka pod postem gdzie jest ta osoba nominowana.

Wyniki w środę o 20.00!

 

Nagroda to VIP albo klasa premium, pewności nie mam, czekam, aż wejdzie James0v i mnie o tym poinformuje.

Powodzenia!

 

Chciałbym od razu poinformować, że więcej razy nie wezmę udziału w konkursie, chyba, że rzeczywiście zacznę grać na serwerze.

Było to głupie z mojej strony i chciałbym przeprosić, gdyż tak na prawdę zabrałem komuś z pod nosa nagrodę :\

 

Pisałem z opiekunem, pozwoliła mi na stworzenie takiego konkursu :)

Edytowane przez GryTrean
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro opiekun się zgodzi to czemu nie,

Nick osoby która twoim zdaniem zasługuje na nagrodę: Maus aka BukaJ
Powód: Gra na serwerze, zgłasza wykroczenia itd, należy mu się.

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie można oddać komuś premki albo vipa którego wygraliśmy w konkursie. Jak można post do kosza :)

W tym przypadku robie wyjatek i sie zgadzam , gdyz post napisany przez GryTrean'a byl dla zartow.

Czekam no nominacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: @Katy

Powód: Uważam, że ta osoba zasługuje na nagrodę zważywszy na to, że jest stażem z nami dosyć długo, jest miła i pomocna w takiej rzeczy, że dopisuje nam ciekawe propozycje na forum czy też wyraża Swoją opinię na temat innych spraw.

Nie namówiłem ją na admina, ponieważ nie ma zbyt wiele czasu, więc myślę, że ona na to zasługuję. Renia myślę, że weźmiesz mój głos pod uwagę jak i ze Swojego doświadczenia wybierzesz dobrze. Powodzenia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę spamować ale muszę :D

 

Po pierwsze bardzo James0v bardzo dziękuję za to wyróżnienie, szczerze mówiąc myślałam, że nikt na serwerze już nie pamięta o moim istnieniu :D

 

Po drugie uważam, że powinniście dać tą nagrodę komuś kto spędza na serwerze więcej czasu i będzie mógł z niej korzystać, w moim przypadku to będzie nagroda stracona gdyż teraz zupełnie nie mam czasu na gre

 

Po trzecie jestem osobą uzależnioną od CS'a więc od września wracam do baardzo intensywnej gry i wtedy kupię sobie vipa bo na pewno nie premium ( goliat najlepszy!!!) :)

 

Tak więc nie wiem komu powinniście ją dać ale niech to będzie osoba, która spędza dużo czasu na serwerze :) Baju baju do września ;)

 

 

Co za skromność :D // James0v

Edytowane przez James0v.
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprasza, bardzo, że piszę z opóźnieniem, ale małe problemy natury technicznej i domowej mnie dopadły :D.

Kochani długo myślałam , komu przyznać nagrodę GryTrean'a , aż wymyśliłam.

Kochany Katy popsułaś mój cały misterny plan , bo właśnie myślałam o Tobie.. :c no cóż trzymam Cię za słowo , że we wrześniu wrócisz do nas ! :wub:

 

Przechodząc do setna sprawy i rozwiązania konkursu , nagrodę otrzymuje gracz . Nie robię tego, dlatego, że go znam czy też lubię, lecz dlatego, że jest on dość długo z Nami, faktycznie jest aktywny ale też pomocny i opanowany.

 

Gratuluję ! 

Po nagrodę zgłoś się do James0va

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: NAgroda rozdana! Gratulujemy!

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności