Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Odbanowano:</span> MATEUSZEK


MATEUSZEK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MATEUSZEK
Link do SS:
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Za wczoraj  :) ( obraza rodziny )'
[AMXBans] Duration: '1 week'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:158672459'
[AMXBans] Your IP: '89.231.77.116'
[AMXBans] ===============================================

Serwer: only dd2
Link do bana: 
http://amxbans.cs-cl...t.php?bid=16777
 

 

fajny ban? nie przypominam sobie zebym komus obrazal rodzine tak wiec jak juz dostalem bana, to jakies dowody? bo chce sobie postrzelac na serwerku :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam, nie mam ss'ów ale są świadkowie np. mako  lub M4lina i inni gracze :). Sytuacja wyglądała tak, że coś się sprzeczałeś z jakimś graczem, obrazaałeś itp ( zwróciłem Ci uwagę ) a Ty wyjechałeś do mnie psiee itp dałem bana na 1h, Kiedy  zobaczyłeś, ze dostałeś bana zaczęło się wyzywanie mojej rodzinny w szczególności rodziców, zacytuje " rucham Ci matke " wtedy dostałeś jeszcze dziś bana za kolejna obraze rodzinyy, mogłem dać na dzień ale nie bedziesz robił co chciał na  serwerze :). Sam zaczynasz sprzeczki z innymi graczami, kiedy zostajesz banowany obrażasz jeszcze bardziej.. Nie mam wycinku z konsoli jak obrazał, ale myśle, że gracze w szczególności  potwierdzą jak było :)

 

Nick: MATEUSZEK SteamID: STEAM_0:1:158672459 SteamCommunity ID: 76561198277610647 Adres IP: Ukryty Typ Bana: SteamID Powód Bana: Psie ? ( obraza ) Wykonano: 2016-08-16 Długość Bana: 60 Minut(y) Wygasa: 2016-08-16 (już wygasł) Zbanowny przez: !DoNn Zbanowany na: #6 [ONLY DD2][KONKURS TOP15]Cs-Classic.pl (de_dust2) Wszystkie wygasłe bany: 0

 

To jest ban z wczoraj :), MATEUSZEK, nie mów teraz, że nie pamiętasz dobrze wszystko wiesz jak było.

Edytowane przez DoNn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zajmujemy się banami za obrazę, jeżeli uznałeś, że nic nie zrobiłeś napisz skargę a opiekun zadecyduje czy skróci Ci bana, czy może go zostawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz odbanowany.Powody:
- Prawo nie działa wstecz. Skoro dostał już jednego bana na godzinę wczoraj to drugiego już dostać nie może za to samo
- Z regulaminu serwera: 7.6 Zabrania się ubliżaniu Administratorowi serwera [1 h > 3h > 1 dzień]
Dlatego poniosło Cię ze zbanowaniem na tydzień.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności