Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Maus :)


Maus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Maus

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 15

4. Znajomość AMX (1-10): 8/9

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): Tak

7. Link do swojego GameTracker'a**: Moje gt

8. Parę słów o sobie **: Cześć, nazywam się Jakub chodzę do gimnazjum imienia Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem osobą spokojną chcącą pomagać innym, pewnie będą hejty o masz już admina na jednym serwerze to po co Ci kolejny, abyście nie tracili czasu macie tu moje gt z dr klik (Miałem nieobecność). Aktywność udaje mi się trzymać więc czemu nie spróbować :D Amxbans czysty więc nie musicie nawet patrzeć. Regulamin znam 10 na 10 więc no problemo^^ Mam czwórkę rodzeństwa, jestem dość niski na swój wiek, ale ostatnio coś szybko rosnę :D Nie chcę też aby dr mi się za szybko znudził więc gram też tu, ale nie tylko z tego powodu. Kiedy nie będzie chciało mi się grać na dr będę grał na codzie i odwrotnie :D Nie wiem co tu napisać, już mnie znacie.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem ponieważ jest "trochę" ludzi, którzy grają na wspomagaczach, łamią regulamin, nie mają kultury i chciałbym pomagać graczom w ten sposób, że nie będą musieli z takimi ludźmi grać, dzięki czemu polepszy się pewnie atmosfera na serwerze, i jeszcze jedno, ale już takie mniej ważne, ludzie myślą, że jestem adminem to trzeba coś z tym zrobić i nim być xd

10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Tak,  STEAM_0:0:147577975

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Z 1-2h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze; od 10 do 4 rano, w weekend tak samo (wakacje), od roku szkolnego; pewnie gdzieś od 15 do 24, a w weekend od 10 do 24. (Można mnie w tych godzinach spotkać na serwerze)

13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 6 lat, już nie pamiętam.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

(Nie mam zamiaru rezygnować z deathruna)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na serwerze i aj dont ker ale jedyne co mogę powiedzieć o tej myszce to to, że w życiu nie widziałam jeszcze takiego konfidenta ;d w pozytywnym znaczeniu tego słowa, haha! 

Zgłasza te małe, irytujące gnidy, które w jakimś stopniu łamią regulamin, bądź psują grę innym.

Do tego wszystkiego dochodzi ciepłe gt... Jakubie, jestem z Tobą! 

 

[Jest tego więcej.]
 
Mój głos jest chyba przewidywany =) si!
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności