Skocz do zawartości

Pytanie!


INeMoI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Bana możesz zawsze dostać i za wszystko. Pytanie powinno raczej brzmieć czy ten ban jest słuszny. A otóż nie jest, ponieważ txt to miejsce, gdzie nie da się wejść bez wspomagaczy (dodatkowe skoki, latanie itp.). Według tego co napisałeś, to jeżeli wszedłeś tam przy pomocy jednego skoku to to nie jest txt. I tak z ciekawości to na jakiej mapce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fy_snow_fg

 

Ale dodatkowo to bylo na rozgrzewce. Jesli byłoby to w trakcie gry to bym tego tematu nie pisal i bym to przebolał. A był to ban bez żadnego upomnienia tylko odrazu na 30 min 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się z góry.

 

Miałem problem z tym, czy banować graczy wchodzących na murek na mapie fy_snow_fg. Pytałem się Reni i Jamesa i dostałem odpowiedź, że jest to txt.

Tak więc banowałem i dalej będę banować graczy wchodzących w ww. miejsce. 

 

Dziękuję. Sprawę uważam za zakończoną! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko przeczytać regulamin?

 

2.3. Zakaz wchodzenia na tekstury - ( miejsca gdzie nie dostaniemy się na serwerze bez modyfikacji dodatkowych skoków oraz innych mocy ) [Ostrzeżenie / Ban na 5 min / Ban na 30 min]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyi z tego wychodzi ze ban byl nie słuszny poniewaz dostałem sie tam bez żadnych modyfikacji  dodatkowych skokow oraz innych pomocy a poza tym nie bylo ostrzezenia ani bana na 5 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie pisałem na y@, bo już jeden gracz wchodził. Był to niejaki hapyman12. Dostał on bana na 5minut. Ty widziałeś, że dostał na 5minut, po czym Ty wszedłeś ZNÓW na txt i Ci dałem na 30minut. Decyzja czy to jest txt czy to nie jest, należy do Opiekunów. Powiedzieli mi wyraźnie, to o czym napisałem wyżej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że wskoczyłeś (jak sam podkreśliłeś) TAM bez wspomagaczy to nie zmienia to pojęcia słowa tekstury. Wiem o jakie miejsce Ci chodzi. Kazałem banować ludzi którzy siedzą na murach w obwodzie mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fy_snow_fg? I ten murek to niby txt??? To ja nie mam żadnych pytań. Ciekawe tylko dlaczego tam są granty, bo twórcy map nie umieszczają broni na txt. No chyba, że coś się zmieniło? Bo przez prawie 9 lat gry się z tym nie spotkałem. I oczywiście lepiej jest się czepiać miejsc, gdzie da się wejść przy pomocy jednego skoku, niż osób, które wchodzą np. na skrzynki przy pomocy dwóch skoków, bo normalnie się tam nie da wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fy_snow_fg? I ten murek to niby txt??? To ja nie mam żadnych pytań. Ciekawe tylko dlaczego tam są granty, bo twórcy map nie umieszczają broni na txt. No chyba, że coś się zmieniło? Bo przez prawie 9 lat gry się z tym nie spotkałem. I oczywiście lepiej jest się czepiać miejsc, gdzie da się wejść przy pomocy jednego skoku, niż osób, które wchodzą np. na skrzynki przy pomocy dwóch skoków, bo normalnie się tam nie da wejść.

Zdania są podzielone i sam za to banowałeś, kiedy było to ustalane. Osobiście wole być bezkonfliktowy i czepiać się cheatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak zaczniemy banować tylko to gdzie nie da się wejść 1 skokiem???

Ja nie pamiętam już jak to było z 4-5 mieś temu jak tu adminowałem czy za to banowałem, lecz uważam również, że tam gdzie da się wejść 1 skokiem to nie jest txt.

Obecnie sam nie banuje za to ponieważ nie zostałem obecnie poinformowany o tym, że to niby "txt". I uważam, że nie powinno się za to banować jak sam o tym głosi nasz regulamin z pkt 2.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie temat jest zakonczony. Owy murek jest miejscem txt. Temat uwazam za zakonczony

 

Edit: Mi chodzi o murki wyznaczajace koniec mapy znajdujace sie przy murach to to jest txt.. za to nalezy sie upomnienie/kick/ban

Edytowane przez MalaWredotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności