Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na admina رافائيل


allenku17

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: ®pσηůš® here

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

3. Nick oskarżonego: رافائيل

4. Steam_ID oskarżonego: Opiekunowie mają 

5. Data i godzina zdarzenia: 2016-08-29 godz . kolo  16:40

6. Mapa: Summer_jail

7. Opis sytuacji: Na początku mapy wchodzę do CT i po chwili رافائيل przenosi mnie do TT napisałem do niego "Thx islamista" i po chwili grania dostałem bana(perma). Jak dla mnie islamista to nie jest obraza bo arabski nick (رافائيل) jest profilowe z allahu akbar więc ja sobie tak pomyślałem. 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Wrzucę demko jak bedzie 

9. Wynik/numer rundy/czas: Na samym początku mapy (po fd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyłem ci już, że chciałem ci dać bana na 30 min za obrazę. Więc wpisałem sm_ban ®pσηůš® here 30 obraza w konsoli i dostałeś perma zamiast tych 30 min. Dostałeś go przez to że twój nick jest trochę dziwnawy i wyczytało go jako 0(0=perm). Wiem że to moja wina, ale już Ci tłumaczyłem że zostaniesz odbanowany jak jakiś opiekun wejdzie. Wcześniej nie zdarzyło się nic podobnego z mojej strony.

 

#EDIT Gracz Thomas H., też obrażał i chciałem mu dać bana na 1h(wyzywał nawet adminów) i zaszła podobna sytuacja jak z ponusiem. Tyle że to wyglądało tak sm_ban Thomas H. 60 obraza

#EDIT2 Szyberek jakbyś przebywał więcej na serwerze to byś wiedział, że jak ktoś mnie nazywa islamistą to jest dla mnie obraza. Nie każdy arab jest islamistą.

Thomas H.

Edytowane przez ra1x1or
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram Ponusia, koleś ma arabski nick, ciągle gada coś o egzekucjach (chory człowiek jakiś), ma gościa z brodą i napisalem allahu azkaban na profilowym steam - i za islamisto chce dawać bany? 

To tak jak ja ustawiłbym sobie nick orzeł, ktoś napisałby dla jaj gołąb i dał mu perma :p

Niejednokrotnie Arab nadużywa swojego admina, nie mówiąc o wywyższaniu się nad graczami :)

 

PS. Rozumiem pomylić się raz dając perma, ale dwa razy pod rząd takie wpadki? ;x 

 

 

Edit/ Micase, od kiedy islamista to powód aby dawać bana na godzine? 

Widze że kolesiostwo pełną gębą. 

Nie ważne czy chciał dać bana na 10 minut, czy perma - wcale nie powinien go dawać, to nie jest powód do banowania graczy. 

Tak, " ale bylo juz kiedys ze Rafiego obrazano tak i on sobie tego nie zyczyl ", ale jak ktoś sie pyta jak ma czytać jego nick to odpowiada żeby czytano Arab - a z kim kojarzy się Arab? Za takie coś dawać bany to jest dramat, nie dziwie się że starzy gracze wchodzą coraz rzadziej jak administracja banuje ich za byle gówno.

Zacznijcie używać głowy, zamiast zachowywać się jak na administracje serwera przystało wolicie rozdawać bany na lewo i prawo bez praktycznie żadnych ostrzeżeń, a często nawet bezpodstawnie (przykładowo kiedy powiedziałem Arabowi że jest słabym prowadzącym [ciągle te same polecenia w celach - nie kreatywne prowadzenie, siedzenie przed celami ] dostałem kicka za kulture - nagle odkopał słowo " chujowo " sprzed paru minut. Jeśli taka administracja jest przyjaznych dla graczy, to ja nie wiem co tu się jeszcze będzie działo. Oczywiście jest to skierowana do Araba i Micase'a :)

 

HPCX/ Nie ważne czy jest to błąd admina czy sourcemoda - takiego bana (według mnie) wcale nie powinno być. 

Najzwyczajniej nie jest to powód do banowania graczy

 

A jak jakiś inny admin sobie ubzdura że słowo cela/bezruch jest dla niego obrazą ma prawo banować innych graczy? 

Nie rób sobie jaj :D 

Edytowane przez Szyberek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie skarga do odrzucenia - pomylil sie kolega :p - nie powiedzialem ze ban jest sluszny powiedzialem ze sie pomylil dajac perma (czytaj ze zrozumieniem szyberek ;D) + ale bylo juz kiedys ze Rafiego obrazano tak i on sobie tego nie zyczyl i mogl dac ostrzezenie zeby go tak nie wyzywano :v

Edytowane przez Micase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo było takich sytuacji z tymi permami i nie jest to wina gracza lecz serwera np:Fugo gdy napisał że by gostkowi dać bana na 5min to dał perma.

Edytowane przez Demix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności