Jump to content

Rafj

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  23d 16h 17m 50s

Community Reputation

55 Dobry

1 Follower

About Rafj

 • Rank
  Strażnik jest zawsze czujny.
 • Birthday 07/17/1999

Informacje o Profilu

 • Nick
  Rafj
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  BATTLE ROYAL CS:GO
 • Lokacja
  Wrocław
 • Steam Custom URL
  76561198101327481

Metody kontaktu

 • Skype
  rafikple

Recent Profile Visitors

1,791 profile views

 1. Rafj

  Alles Gute zum Geburtstag mein Freund. Ich wünsche Dir alles Gute und hoffe, dass alle Deine Wünsche in Erfüllung gehen! W skrócie, wszystkiego najlepszego i żeby ci wszystkie życzenia urodzinowe się spełniły, mój kolego.
 2. Rafj

  Użytkownik został dokładnie przesłuchany, w rozmowie użytkownik okazał skruchę, a że nigdy nie był karany na tym serwerze, to wszystko skończyło się upomnieniem.
 3. Rafj

  Dodałbym do regulaminu całkowity zakaz używania autek na zabawach na tym jb_dusty_v1. Dlaczego? Nie można takiego delikwenta z terrorystów uderzyć kosą na ganianym bądź berku. Dosyć często gracze się skarżą na bugowanie innych autkami, po czym powstaje wielka gówno burza. Nie wymaga to dużo nakładu fizycznego, a dużo by zmieniłoby :).
 4. Rafj

  Jako że jesteś graczem starszej generacji, to i ja się wypowiem. +znasz się na rzeczy +można z nim porozmawiać, nieważne kto ile ma lat itd. +byłeś guardem nie jeden raz -trochę niska aktywność Powiem krótko, jestem na TAK, tylko popraw swoją aktywność, żebym miał z kim pograć.
 5. Rafj

  Moją propozycją jest zwiększenie permisji użytkownika (konkretnie ha ew. admin channela) w zakresie edycji swojego kanału na którym mają takie możliwości, żeby np. można było dodać dodatkowy opis pod opisem, móc zmieniać ustawienia audio, i przerzucać użytkowników z np. głównego kanał na podkanał.
 6. Rafj

  1. Ustawienie czas zabawy Dnia Isis. Chodzi mi o to, że sama zabawa może trwać w nieskończoność, całą mapę. A osoby które by przeżyły dostałyby ileś tam respektu podzielone przez liczbę tt które przeżyło. 2. Danie adminowi (ew. guardowi) możliwość dawania fd i duszków (tak jak opiekun może), w wypadku jakiegoś eventu, lub niedopatrzenia ze strony ct. 3. Dodanie możliwości wymiany bluntów na respekt (przelicznik 1 blunt - 15k respektu, czy coś w ten deseń) 4. Dodanie możliwości wymiany bluntów na zwykłego vipa (1-2 blunty na miesiąc, czy coś w ten deseń)
 7. Rafj

  Ty chyba sobie kpisz... W podaniu są luki, i z czego widzę jesteś administratorem w jednej z sieci cs . 3-7h na dwa dni... Radzę tobie przestudiować wymagania na guarda, nie wspominając na administratora. Nie ma gameme. Do odrzucenia.
 8. 1. Twój nick: Rafj 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB CS:GO 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 9. 1. Nick: Rafj 2. Imię: Rafał 3. Wiek: 18 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 6. Składka (TAK/NIE): Nie 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/548855 8. Parę słów o sobie: Jestem Rafał, mieszkam we Wrocławiu, generalnie interesuje się dawnymi czasami i ich "nowinkami". Jeżeli chcecie więcej dowiedzieć się więcej, macie więcej info w moich poprzednich podaniach 9. Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Chciałbym zostać adminem, ponieważ jest bardzo dużo guardów natomiast adminów brak, ponadto często jak siedzę na serwerze i nie ma żadnego admina bądź guarda, panuje rozgardiasz. Chciałbym położyć temu kres. 10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Conajmniej tą 1 godzinę dziennie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-22/Weekendy 9-23 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2.1k godzin (z czego +500 na tymże jb) 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, nieraz, nawet na tej serwerowni.
 10. Rafj

  Guess who's back! 1. Nick: Rafj 2. Imię: Rafał 3. Wiek: 18 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 6. Składka (TAK/NIE): Nie 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/548855 8. Parę słów o sobie: Jestem Rafał, mieszkam we Wrocławiu, generalnie interesuje się dawnymi czasami i ich "nowinkami". Jeżeli chcecie więcej dowiedzieć się więcej, macie więcej info w moich poprzednich podaniach 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem: Generalnie, chciałbym wrócić na serwer jako tzw. "peace keeper". Nie podoba mi się zachowanie niektórych graczy oraz jak ludzie łamią regulamin, w sposób oczywisty. 10. Steam_ID: STEAM_0:1:70530876 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Conajmniej tą 1 godzinę dziennie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-22/Weekendy 9-23 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2,5k godzin 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na tej serwerowni, nawet na tym serwerze.
 11. Rafj

  Nick: Rafj Czas nieobecności: Do weekendu Powód: Trzeba odpocząć po tych eslach xD
 12. Rafj

  Nick: Rafj Kategorie w których wygrałeś: Skakanka STEAM_ID: STEAM_0:1:70530876 Czy posiadasz VIPa lub SVIPa: Nie Czy znajdujesz się na naszej grupie STEAM (TAK/NIE): Tak Ile bluntów wymieniasz na respekt? (Daj "-" jeżeli nie wymieniasz):1
 13. Rafj

  Nick: Rafj Czas nieobecności: Tydzień Powód: Kolejny esl, trzeba się przygotować
 14. Rafj

  Araab, proszę nie wypowiadaj się w taki sposób, tym bardziej że szukałem tego tematu na forum i nie mogłem go znaleźć. Christian dlaczego ty mówisz o vacu za haxy, jak to nie hax. Każdemu należy się druga szansa, nawet jeżeli zbluźnił. Co do podania jestem za, dlaczego? -Jest stałym graczem na serwerze -Każdy powinienen dostać 2-ugą szanse (dla przykładu, sam nie wiedziałem o tym "wh" do wczoraj wieczorem) -Poprawi się (raczej) -Zależy mu na serwerze
 15. Rafj

  1. Nick: Rafj 2. Zabawa/zabawy to których się zapisujesz: Wszystko Zaśpiewam, a co to niespodzianka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines