Rafj

Jailbreak CS:GO
 • Content count

  158
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  23d 51m 17s

1 Follower

About Rafj

 • Rank
  Strażnik jest zawsze czujny.
 • Birthday 07/17/1999

Informacje o Profilu

 • Nick
  Rafj
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Wrocław
 • Steam Custom URL
  76561198101327481

Metody kontaktu

 • Skype
  rafikple

Recent Profile Visitors

1349 profile views
 1. Dodałbym do regulaminu całkowity zakaz używania autek na zabawach na tym jb_dusty_v1. Dlaczego? Nie można takiego delikwenta z terrorystów uderzyć kosą na ganianym bądź berku. Dosyć często gracze się skarżą na bugowanie innych autkami, po czym powstaje wielka gówno burza. Nie wymaga to dużo nakładu fizycznego, a dużo by zmieniłoby :).
 2. Jako że jesteś graczem starszej generacji, to i ja się wypowiem. +znasz się na rzeczy +można z nim porozmawiać, nieważne kto ile ma lat itd. +byłeś guardem nie jeden raz -trochę niska aktywność Powiem krótko, jestem na TAK, tylko popraw swoją aktywność, żebym miał z kim pograć.
 3. Moją propozycją jest zwiększenie permisji użytkownika (konkretnie ha ew. admin channela) w zakresie edycji swojego kanału na którym mają takie możliwości, żeby np. można było dodać dodatkowy opis pod opisem, móc zmieniać ustawienia audio, i przerzucać użytkowników z np. głównego kanał na podkanał.
 4. 1. Ustawienie czas zabawy Dnia Isis. Chodzi mi o to, że sama zabawa może trwać w nieskończoność, całą mapę. A osoby które by przeżyły dostałyby ileś tam respektu podzielone przez liczbę tt które przeżyło. 2. Danie adminowi (ew. guardowi) możliwość dawania fd i duszków (tak jak opiekun może), w wypadku jakiegoś eventu, lub niedopatrzenia ze strony ct. 3. Dodanie możliwości wymiany bluntów na respekt (przelicznik 1 blunt - 15k respektu, czy coś w ten deseń) 4. Dodanie możliwości wymiany bluntów na zwykłego vipa (1-2 blunty na miesiąc, czy coś w ten deseń)
 5. Ty chyba sobie kpisz... W podaniu są luki, i z czego widzę jesteś administratorem w jednej z sieci cs . 3-7h na dwa dni... Radzę tobie przestudiować wymagania na guarda, nie wspominając na administratora. Nie ma gameme. Do odrzucenia.
 6. 1. Twój nick: Rafj 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB CS:GO 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 7. 1. Nick: Rafj 2. Imię: Rafał 3. Wiek: 18 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 6. Składka (TAK/NIE): Nie 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/548855 8. Parę słów o sobie: Jestem Rafał, mieszkam we Wrocławiu, generalnie interesuje się dawnymi czasami i ich "nowinkami". Jeżeli chcecie więcej dowiedzieć się więcej, macie więcej info w moich poprzednich podaniach 9. Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Chciałbym zostać adminem, ponieważ jest bardzo dużo guardów natomiast adminów brak, ponadto często jak siedzę na serwerze i nie ma żadnego admina bądź guarda, panuje rozgardiasz. Chciałbym położyć temu kres. 10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Conajmniej tą 1 godzinę dziennie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-22/Weekendy 9-23 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2.1k godzin (z czego +500 na tymże jb) 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, nieraz, nawet na tej serwerowni.
 8. Guess who's back! 1. Nick: Rafj 2. Imię: Rafał 3. Wiek: 18 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 6-7 5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 6. Składka (TAK/NIE): Nie 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/548855 8. Parę słów o sobie: Jestem Rafał, mieszkam we Wrocławiu, generalnie interesuje się dawnymi czasami i ich "nowinkami". Jeżeli chcecie więcej dowiedzieć się więcej, macie więcej info w moich poprzednich podaniach 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem: Generalnie, chciałbym wrócić na serwer jako tzw. "peace keeper". Nie podoba mi się zachowanie niektórych graczy oraz jak ludzie łamią regulamin, w sposób oczywisty. 10. Steam_ID: STEAM_0:1:70530876 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Conajmniej tą 1 godzinę dziennie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-22/Weekendy 9-23 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2,5k godzin 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na tej serwerowni, nawet na tym serwerze.
 9. 1. Nick: Rafj 2. Link do GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/548855 3. Czy zgłaszałeś nieobecność (jeżeli tak daj link do nieobecności):
 10. Nick: Rafj Kategorie w których wygrałeś: Skakanka STEAM_ID: STEAM_0:1:70530876 Czy posiadasz VIPa lub SVIPa: Nie Czy znajdujesz się na naszej grupie STEAM (TAK/NIE): Tak Ile bluntów wymieniasz na respekt? (Daj "-" jeżeli nie wymieniasz):1
 11. Araab, proszę nie wypowiadaj się w taki sposób, tym bardziej że szukałem tego tematu na forum i nie mogłem go znaleźć. Christian dlaczego ty mówisz o vacu za haxy, jak to nie hax. Każdemu należy się druga szansa, nawet jeżeli zbluźnił. Co do podania jestem za, dlaczego? -Jest stałym graczem na serwerze -Każdy powinienen dostać 2-ugą szanse (dla przykładu, sam nie wiedziałem o tym "wh" do wczoraj wieczorem) -Poprawi się (raczej) -Zależy mu na serwerze
 12. 1. Nick: Rafj 2. Zabawa/zabawy to których się zapisujesz: Wszystko Zaśpiewam, a co to niespodzianka.
 13. Proponuję poprawienie permisji admina, żeby dla przykładu zmutować wszystkich i móc potem odmutować wszystkich jedną komendą (tak zdarzają się takie sytuacje np wczoraj kiedy było 50 os na serwerze, młyn niesamowity), a nie wszystkich po kolei oddzielnie. To samo tyczy się zwykłych gagów itp.
 14. Proponuje dać możliwość wpisana !stop na zabawach takich jak chowany czy ganiany, jak się nie żyje.
 15. Wiesz jak nie znajdzie się sposorów, to ja mogę coś zamotać + dla przykładu jakby było dużo drużyn i dla przykładu 5v5 to można zrobić że jakieś 20 zł wpisowego (4zł na łeb), które dajemy jakiejś zaufanej osobie (wiecie żeby nikt nie ukradł) i sprawa załatwiona. A co do organizacji, mogę się pofatygować, najwyżej kogoś wezmę do pomocy.