Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> Odrzucone: HaXoR


HaXoR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `HaXoR`;*
Link do SS: ---
Wycinek z konsoli(bez IP)*: ---
Serwer: Cod:Mod 350 lvl
Link do bana: 
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=2100
 
Pomoc:
1. SS'y wrzucamy na 
zippyshare lub sendfile
2. Link do bana

3. Zapoznaj sie z regulaminem
4. Nie spamuj w prosbie o UB
5. 
Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

 

Dostałem pozwolenie na napisanie tematu po terminie (tj. po 3 dniach od bana) od Właściciela -_-

 

Będę się odwoływać od bana za rzekome WH, zgłoszone przez Monki. Poniżej wkleiłem jego treść zgłoszenia i po "/" będę pisał swoje wytłumaczenia ze zgłoszonych akcji.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie prośby.

Chciałbym już pograć :/

 

Demko nr 1 mapka fy_snow_fg

 
Rozpiska gracza zgłaszającego
 
02:15:00 - Idzie, nagle zauwaza model przeciwnika przez sciane i cofa, od razu wie gdzie on jest
02:35:00 - Idealnie celuje w miejsca w ktore chca wyjsc przeciwnicy, jeden poszedl w druga strone on widzac model tego co zostal polecial na niego z kosa (bo raczej na 2 z nozem by nie lecial)
05:30:00 - Nacelowuje na typa przez sciane i zabija
05:40:00 - Tutaj mogl go slyszec wiec takie pol na pol
06:30:00 - Skanuje idelnie po modelu gracza. Przypadek?
10:59:00 - Namierzyl sobie przez sciane na typa i potem go zabil
11:31:00 - Idealnie wiedzial gdzie enemy
*********************************************************************************************************
 
Rozpiska z analizy demka
 
*2:15-2:20 - Poczatek rundy, idzie, nagle zatrzymuje się, przymierza przez ścianę, wychyla pewnie po fraga, kroki w tle to kroki typa na tyle z awp. CT za ścianą żadnego słyszalnego kroku nie zrobił. /Canabis wyskakując przez okienko zrobił słyszalny skok. Pobiegłem na środek, a akurat celownik był na graczu.
*3:37 - Przymiarka przez ścianę,wychyla i czeka na fraga, wie że tu się pojawi gośc. Wychyla wcześniej niż słychać kroki. / Nie wiedziałem, że pojawi się enemy, czekałem czy ktoś nie przejdzie. Normalne dla mnie ;)
*4:43:79 - To samo, mierzy przez scianę, wychyla, czeka aż CT pojawi się. / up^
*5:32 - Przymiarka przez ścianę, czeka chwile i zaraz leci po ścianie w prawo na gościa. / Czysty fart
*10:49 - Perfidnie go zauważył przez ścianę, wbił do środka i zabił. skad wiedział ,że tam jest? Nie slyszał go.  / 10:47:92, widać go wchodzącego do tunelu. Pobiegłem i zabiłem.
*12:40 - Zanim CT zaczął strzelac już wiedział gdzie jest. / Odwróciłem się i wszedł na celownik. Przymiarka i strzał w przecwinika.
***********************************************************************************************************
Analiza demka
 
*2:49 - wjazd na txt / Tak. Byłem na teksturach.
*6:51 - Najazd na model przez ścianę, strzał zanim wyjdzie  / Czysty skan, każdy chyba tak robi mając AWP 1/1, wystarczyłby strzał w nogi i przeciwnik nie żyje.
*7:17 - Mierzy przez ścianę i wyczekuje / Miałem celować w stronę swojego respa? Celowałem z awp w stronę piaskownicy, wychylenie i strzał.
*7:20 - Chwila na konfigurację programu ? / Odpisywanie na gg/fb?
*7:34 - Strzał przez ścianę zanim typ wyszedł.  / Perk awp 1/1, skan, albo się uda, albo nie.
*7:40 - Typ teleportował się. / Był odwrócony w tamtą stronę. Wiedziałem że któryś ma teleport, więc zobaczyłem w stronę odwrócenia przeciwnika, i tam był.
*7:43 - Pewne info ,że na skrzyni siedzi, idzie mierząc przez ścianę i strzela. Skąd wiedział ,że tam będzie? Równie dobrze mógł gość teleportować się za plecy jemu. / up^
*8:10 - 8:16 - Wie,że za skrzynką jest TT - pewne info i skanowanie.  / Skan dla pewności. Nie dostał dmg, (może przestrzeliłem)? Przeskoczyłem skrzynię, zauważyłem, więc zacząłem strzelać.
*8:25 - 8:32 - Kolejne ustawienia haxów - cheat not working? / Nie używałem i nie zamierzam :)
*8:48 - Skan na gościa w piachu? / Widać jak tam wskakuje
*8:53 - aimbot? / Normalna seria strzałów bez celownika m4
*9:11 - 9:32 - 0 rozrzutu, cały czas celownik z głowy nie schodzi. / Eliminator miałem z tego co pamiętam
*15:28 - Kolejna konfiguracja haxów - włącza lub wyłącza. / Nie używałem, i nie zamierzam, kolejny raz mówię..
*16:58 - Znów konfiguruje. / up^
*18:37 - Wybiega na gościa i tradycyjnie głowa w biegu. / To jest m4a1. Łatwo się ją ogarnia. Dobrze nacelujesz i głowy same wchodzą
*18:40 - Mierzy po ścianie gościa przy skrzyni / Nie widzisz, że sprawdzałem, czy jest ktoś za skrzynią na respie?
*19:20 - Autobh??  / Klasa komandos, widać jak zabijam nożem 1/1
*23:43 - Aimbot? / Zwykłe strzały w banie
*26:29 - Aimbot  +Norecoil - brak rozrzutu, strzały cały czas równo wchodzą. / Ogarniam rozrzut w mce.
*26:58 - Prefire - Już strzela zanim wyjdą na długa. / Przypadkowy strzał
 
Moja opinia: Wh lub multihack

 

Jeżeli nie działają powyższe linki, mam te demka u siebie: http://www53.zippyshare.com/v/Wkl2FDWO/file.html

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie na ciebie było anonimowe, ja nie zgłaszałem - czytaj ze zrozumieniem 1 post.

Demka oglądało kilka osob w tym polaczek jeszcze i dał również rozpiskę krótką [ta sama sytuacja co z ganja - zachodzi podejrzenie ,że admin lata na odpale wtedy druga osoba z ubt ogląda demko dla potwierdzenia lub ewentualnej zmiany zdania]

Znajdę po południu czas to kolejne demko wrzucę , którego nie wrzucałem.

[Chociaż nie wiem czy jest sens, jak nie ma żadnych dowodów na niewinność jego wstawionych. ]

[Nie będzie nic co by świadczyło,że jest niewinny to nie widzę sensu wstawiania pozostałego demka, pisać przeczenia rozpiski to i ja mogę.]

 

Demka mam cały czas rozpisane u siebie, więc nie wrzucaj demek, które mogą być przykladowo spreparowane .[nie żebym osądzał czy coś o modyfikacje demek cb]

 

 

Daje ci 24h od momentu napisania przez Ciebie posta z odwołaniem na pokazanie jakichkolwiek dowodów, że jesteś czysty.

Brak dowodów = zamknięcie tematu.

 

Dowody zrobione po banie nie są brane pod uwagę.

 

Dla ścisłości 

 

Rozpiska przez Ciebie to nie dowód, że jesteś czysty, po samej rozpisce nie masz co liczyć na ub, albo dajesz coś co zaprzeczy mojej i polaczka ocenie i wyjdzie że czysty jesteś albo zamykam temat/ [krotka piłka, bo to już zaczyna mnie nudzić.]

Obejrzałem ponownie demka rozpisane + demko które mam nierozpisane i nadal utrzymuję swój oraz polaczka werdykt.

 

Dowody - demko, nie interesują mnie[nas] ssy , które zrobili ci na innej sieci, skąd mamy mieć pewnośc,że nie masz antyss?
 

Edytowane przez Monki
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym dowodem, jakim znalazłem / wymyśliłem zostało rozpisanie demka.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy. Jestem już tym wykończony :(

 

 

FY_SNOW_FG:
 
 
*2:15-2:20 -  Po wejsciu do pomieszczenia słychać kroki przeciwnika, naturalna reakcja na model.
*3:37 - Start rundy, standardowe sprawdzenie srodka, wyjscie przeciwnika i nietrafienie.
*4:43:79 - up^
*5:32 - Naturalne sprawdzenie środka, pójście w prawo - enemy.
*10:47 - Wchodząc na resp przeciwnika zauważył model gracza po prawej stronie.
*12:40 - Wbiegnięcie do tunelu, odwrót i gracz na celowniku (wcześniej słychać kroki)
 
 
DE_DUST2_LONG:
 
 
 
*2:49 - Wejście na tekstury
*6:51 - Skan przez mur. Naturalne dla mnie.
*7:17 - Odpisywałem na fb :)
*7:20 - up^
*7:34 - Kolejny skan.
*7:40 - Typ teleportował się.
*7:43 - Gracz, który się teleportował był skierowany w stronę, w którą się odwróciłem.
*8:10 - 8:16 - Przypadkowy wystrzał z m4, skok nad skrzynkę i przyuważenie gracza stojącego za skrzynią.
*8:25 - 8:32 - AFK byłem. Dzwoniłem przez telefon.
*8:48 - Zauważył gościa wskakującego do piasku i szybkie skanowanie
*8:53 - Podbiegnięcie pod piasek i zabicie przeciwnika
*9:11 - 9:32 - Wjazd na resp przeciwnika
*15:28 - Bieg na długą z respa/bs'a
*16:58 - Skok na skrzynki, po czym kicka Gracza || CSC aby zmienił nick.
*18:37 - Wybieg zza ściany, i strzały w głowę
*18:40 - Sprawdza, czy nikogo nie ma za skrzynią na respawnie przeciwnika.
*19:20 - Autobh - Klasa Komandos
*23:43 - Zeskok z bs'a na długą i zabicie normalne zabicie przeciwników.
*26:29 - Zauważyłem przeciwników, po czym zszedłem ze skrzyń. Przede mną pojawił się enemy.
*26:58 - Przypadkowy strzał w lewą stronę piaskownicy.
 
@Edit: niestety nie mam innych dowodów, jedynie (jak już) rozpisanie demka z 24.08 albo wcześniej
mogło by to być?
Nie robiono mi ss na tej sieci, więc nie mam czego wstawiać
 
@Edit2: A gdyby jakiś inny ubt napisał rozpiskę?
Edytowane przez HaXoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem czekac z tym demkiem, aż wrzucisz coś na obronę swoją, lecz skoro tak bardzo chcesz..

 

http://www54.zippyshare.com/v/AhjLWq80/file.html

Krótkie demko, nie ma co rozpisywać zbytnio.
Kolejna akcja, jak wredote pieknie przez model mierzyłeś.

(demko nie moje)

 

Widac owszem, lecz ty zacząłeś strzelać zanim ją zauwazyłeś, idealnie rowno wraz z jej modelem się poruszasz. 

Gracz z doświadczeniem?? nie ośmieszaj się.

 

3 demka z czego jedno 100% pewne z 2 akcjami. [3 demka wrzucone] 

 

 

Jak dla mnie nie ma co tu wyjasniać, demka rozpisane i są dowody.

Polaczek potwierdził swoją rozpiską

********************************************************************************************************

De_dust2_long

08:06:00 - Wiedzial gdzie typ, skany, tutaj to jak dla mnie 100% wh// b+
16:32:00 - Znowu wiedzial gdzie przeciwnik wbija i go zabija // b+

 

Fy_snog_fg
11:31:00 - Idealnie wiedzial gdzie enemy / b+

 

 

***************************************************************************
Brak dowodów obalających nasz werdykt i potwierdzające , że haxor czysto grał.

Tłumaczeniem ,że fart lub przypadkowy wystrzał możesz pisać komuś kto gra miesiąc a nie 15 lat..

Edytowane przez Monki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*08:21 - strzał w kierunku szyby MalejWredotki lub Kai (nie widać na demku)

*08:22:04 - widać lufę m4a1 enemy. Skanowanie

*08:34 - słychać zeskok ze schodów Ghosta

*08:35 - widać krew i strzały ze strony przeciwnika. Również zacząłem skanować.

 

Akcje naturalne gracza z doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż 3 demka rozpisane są na ciebie, widać za dużo akcji podejrzanych z czego kilka jest 100% pewnych i to już kwalifikuje się do bana.

Mapka dd2 long - przykladowa akcja z rozpiski

08:06:00 To nie był przypadkowy skan, od razu wybiegasz i pierwsze co robisz pewnie skanujesz, chwile później przeskakujesz i zabijasz gościa. 

Rozumiem jakby ładował akurat broń lub zrobił jakiś krok, ale tu nic takiego nie ma i nie słychać.

 

Oglądałem demka kilkanaście razy w normalnym oraz zwolnionym tempie.

Nadal podtrzymuję decyzję moją i polaczka.

 

Ban zostaje

PS. Nie chcę widzieć na pw płaczu oraz nie spamuj innym na pw/gg co możesz zrobić.. bo to jest śmieszne, Ty się odwołujesz od bana a nie inni.

 

Za wchodzenie na aktywnym banie i ściemnianie nie pograsz już.

https://scr.hu/9m1rk1

https://scr.hu/4nz9VL

Edytowane przez Monki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Ban zostaje.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności