Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Gerlo_wwa


Mersi

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:
1.Twoj Nick:Mersi
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Gerlo_wwa
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Gerlo_wwa
4.IP/SID oskarzanego*:ukryty
5.Data i godzina:20.21 31.08.2016
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):

 

*DEAD* Mersi <3 : ty kurwa dlugo na respie bedziesz ?

 


[VIP] *SPEC* GeRlO_wWa : pilnuje swoich nie sraj

 

*DEAD* Mersi <3 : swoich

 

*DEAD* Mersi <3 : ty kurwa kretynie

 

*DEAD* Mersi <3 : /rs

 

[VIP] *DEAD* GeRlO_wWa : pa
7.Opis sytuacji:Jak wiadomo na respie mozna siedzieć do 1:30 co admini caly czas wyswietlaja ale jeden z nich wyzej wymieniony tego nie przestrzega, po zwroceniu mu przeze mnie uwagi odpisał "nie sraj", nie wytrzymalem i napisalem do niego "kretynie" za co dał mi bana na 1 dzien " za obraze admina" a gdzie on sobie sam powinien dac bana za "resp".
Sory nie moge zrobic ss-a, bo cos mi sie "zrąbało w lapku"

 

 

 


Hahaha prosze Cię ale Twoimi młodziaczku takimi tekstami mądrości nie uzyskasz... "sam zostałem na respie zeby ich wyslapować" no brawo, brawo ale wiesz, ze admin robi to gdy jest na spectator ?? Tak własnie wtedy, a nie siedzi na respie i ich slapuje, bo gra się toczy, a to juz mój drogi była minuta do końca, gdzie została podlozona paka. Więc oszczędź sobie takich wypowiedzi, zebyś mi bana jeszcze przedłużył, bo to jest ŻAŁOSNE.

 


Admin ogarnięty tak to załatwia, widocznie niektórzy się tego nie nauczą, tylko wolą przeszkadzac w grze ale cóż, nie chce mi się nawet juz z Tobą o tym gadac, Brawo jeszcze raz za bana. Odczekam swoje, mozna zamykac.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha jesteś bezczelny  :) Stękaliście od kilku rund, że kilku graczy z TT rozbija namioty na respie, więc w jednej z rund po 1.30 cofnąłem się na resp spojrzałem którzy gracze, łamią regulamin i wyslapowałem ich do walki, nie zdąrzyłem uciec z respa po interwencji bo Ty mój drogi już pędziłeś na naszego respa z żądzą bicia naszych pleców. Pomogłem Ci "upaść" na co Ty pięknym wulgarnym językiem do mnie, odpowiedziałem Ci co robiłem, nie używając epitetu w Twoją stronę, Ty zachowałeś się wręcz przeciwnie dlatego wyleciałeś. Dodajmy, że po banie napisałeś jeszcze "jebnięty" także na bana bardzo mocno zapracowałeś i wcale nie jest on przesadzony, to ma być kara żebyś więcej tego nie robił. A nie po godzinie wejdziesz i będzie to samo. Robicie bydło na serwerze, sam przytoczyłeś w trzech wypowiedziach dwa razy użyłeś "kurwa", nie umiesz się zachować to cierp, druga sprawa wypełniałem swoje obowiązki a Ty do mnie takimi tekstami? Nie życzę sobie   :) za bezczelność chętnie bym Ci przedłużył. Pozdrawiam.

 

@down (przypadek? :)) pokaż mi punkt w regulaminie, który mówi o tym, że admin jest zobowiązany działać tylko z poziomu spectator, czekam :)

 

@Qubas jest i spec od moich haxów, codziennie jestem dla Ciebie podejrzany haha ciagle siedze na spect hmm.. tak spojrzałem na GT swoje ( http://www.gametracker.com/player/GeRlO_wWa/193.33.177.101:27156/ ) i  stosunek fragów do minut, wiesz co jeśli to co piszesz to prawda to na spect nieźle fragi mi wbija hahaah a adminowanie nie polega na banowaniu jedynie, Ty mój wykrywaczu haxów :)

Edytowane przez Gerlo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z przykrością podłączam się do skargi Gerio nie jednokrotnie siedzi na spec i mało co robi czy też reaguje po wielkim czasie.

 

Pytanie moje czemu slota zajmuje ciągle? Nabija czas na serwie? Tak mocno o GT piłuje opiekun adminów ?

 

Tutaj coś jest nie tak. Daj slota dla graczy jak nei chcesz grać i tyle.

 

Zachowania z takim tekstami nie będę komentował, bo admin nie ma prawa dać się sprowokować, ja nie dawałem się prowokować i nie daję.

 

Mersi, jedna uwaga do Ciebie (rozumiem nerwy) bez tego "kurwa" było by fajniej :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do tego "po wielkim czasie". Mnie osobiście strasznie drażni jeżeli ktoś coś napisał na u@ i rundę/dwie potem pretensje, czemu go nie zbanujesz, czemunto, czemu sramto.. Przypominam, my nie banujemy na życzenie jakiegokolwiek gracza. My to sprawdzamy, dopiero wtedy reagujemy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kampią na tym respie wiem coś o tym no ale skoro poszedł zobaczyc kto kampi no to chyba nie kampił czyli nie ma powodu do napisania skargi :P a tak wgl to czemu akurat czepiłeś sie jak Gerio chciał sprawdzic kto kampi a nie jakiegos Kampera co caly czas siedzi na respie kuca jak rak z awp na dzrzwi od długiej ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk byłem opiekunem własnie  widziałem adminow jak łamali regularnie regulamin na respie, innych banowali  a sami tam siedzieli , wiec zrobili tak pare razy i odbierałem admina bo regulamin dotyczy sie kazdego nie tylko graczy . PozdRawiam (Nie ma kto tego kontrolowac)

 

 

A co do sprawdzania to od tego jest (spec) bo kazde wytłumaczenie jest dobre, nie mozna sobie grac i sprawdzac bo to jest ciezkie zadanie do zrealizowania , musisz poswiecic troche czasu .

 

Jak każdy gracz napisze sprawdz tego , tego i tego to sie nie rozdwoisz 

 

MINUSY SPRAWDZANIA  jak za duzo poswiecisz czasu jednemu graczowi to powiedza ci ze za wolno ci to idzie , nikomu nie dogodzisz obojetnie co bys nie zrobił  , bo ktos go sprawdzal 5 min napisał u@ sprawdz tego i masz w 10 sek juz reagowac zabawne :) a masz w kolejce jeszcze 4 :) a na słowo banowac nie biedziesz .

 

 

"Kazdy człowiek jest inny (Admini) " jeden powoli sprawdza , musi sie upewnic ! czy gra na cheat ,czy tez nie  . Nawet zapyta o pomoc i ja dostanie 

Kolejny admin tylko zerknie , nie poswieci mu nawet 1min :(:( :(:( :(:(  ssy :(:( :(:( :(:  i co dalej ? Skargi sa i płacze ze za długo  sprawdza  lub 3 razy ssy i demko . Nastepny dobrze sie zna i naprawde szybko rozpoznaje czita nie kazdy jest  taki sam adminem i nie  wsadzac kazdego do jednego wora i oceniac , jak widac w podaniach sa tez i nowii co sie ucza  dostali SZANSE wiec  maja czas .

 

 

Każdy pomaga na swój sposób lecz Regulamin to jest fundament  , tyczy sie wszystkich :)

 

Kazdy powinien wspierac admina bo dzieki niemu jest mozliwosc zabanowania czitera , i spokojnemu graniu na serwie  , wiec  jak ktos nie wie, lub nie był  przy tej sytuacji ,prosze o nie pisanie jakis śmieci i spiskowanie lub nabijanie posta na siłe . To jest serwer do grania a nie lubiania graczy   :) i nazywac kogos przyjacielem jak nawet sie nie "znamy " . Udowodnij  , na co was stać w grze  bo to jest wojna :D

 

Kto jak woli my kontra oni

 

lub 

 

Psy - TERRORYSCI 

 

Kazdy trzyma sie Regulaminu i mozemy grac spokojnie :)

 

 

..........................................................

Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban został nałożony zgodnie z regulaminem, chociaż mógłby być krótszy uwzględniając małą ilość graczy, warto trzymać ich przy sobie bo oni tworzą serwer, ale jest jak jest. Tu chyba nie trzeba nic dodawać, admin nie postąpił źle jeżeli był na respie i sprawdzał graczy, a przy 1:30 była owa sytuacja to można to zrozumieć, przecież ilekroć razy admin rozumiał taką sytuacje gdzie było grubo po czasie (resp TT) i oblężenie z 2 czy 1 strony. Bądźmy ludźmi i się szanujmy, szacunek za szacunek to chyba najlepszy dill ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak z niczego poszła spina a pózniej wyzwałes admina od kretynów czego nie powinieneś robić.

Co do Admina ban mógł by być na godzinę bo gracze na serwerze są potrzebni

Ps poczytaj regulamin oraz tematy na forum dotyczace ban=powod bo ostatnio jest na to cisnienie

Edytowane przez pawel1971tychy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności