Skocz do zawartości

Witam :)


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :)

 

Dostalem mozliwosc znow bycia opiekunem , tym razem na ODD2.

 

Chcialbym zeby wszyscy mi pomogli przy "pracy" na tym serwie:) Nie bedzie latwo bo nie ma juz tylu graczy co kiedys:)

 

 Najwazniejsze dla mnie to zwiekszyc ilosc graczy na serwerze bo nasze GT nie powala. 

 

Od dzis chcialbym zeby admini nie kickali od razu osob AFK tylko przenosili ich na SPECT( chyba ze serwer jest pelny to wtedy Kick jak najbardziej)

 

Osoby z nickiem Gracz CSC przy pustym serwie nie moga byc kickowani (walczymy o to zeby GT bylo lepsze!!!), chyba ze serwer jest pelny to wtedy ich Kickamy. To potecjalny nowy staly gracz :)

 

Chcialbym zeby ustaly klotnie na serwerze i prosze zebyscie kazda awanture starali sie natychmiastowo ukaracac.

 

Rozmawialem z Karolem o nowych slotach (beda dodane)

 

Chcialbym zeby wszyscy adminowie sie wpisali do tematu o aktywnosci http://forum.cs-classic.pl/topic/51304-aktywnosc-admin%C3%B3w/

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru miesiącach zaniedbań, w końcu ktoś ogarnięty i pomysłowy pojawił się w roli opiekuna :) Postaw ten serwer na nogi, niech wrócą jego czasy jak na początku jego istnienia :) Z mojej strony zawsze możesz liczyć na pomoc. Powodzenia :)


@Pawel: Za czasów Damiana na FFA nie było żadnej pomyłki, więc nie wiadomo o co bijesz...

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem to i robie nadal ale co ja tu sie wam chwalil bede :D hejt za hejtem poleci :) Ale Damian "Jak mialem admina" to o to mi chodzilo ... I Tez nad tym pracuje np reklamujac ip po innych serwerach piszac na bindzie ip classic`a i pisze Zapraszam na serwer gdzie panuje mila atmosfera i kultura itd itp moglbym tak jeszcze dlugo ale to nie o to w tym chodzi TAK JEST ZWIEKSZYC SLOTY I AKTYWNOSC !! Bo gracze nie oszukujmy sie srednio na serwer wbijaja 10-14 jest np 8 osob a moglo by by 16 juz :) Nic tylko REKLAMA REKLAMA REKLAMA PIONA DAMIAN ! :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian poradzisz sobie na 100% i myślę że wspólnymi siłami razem z graczami i adminami podniesiemy ten serwer do poziomu na jakim był kiedyś. 

 

 

Osoby z nickiem Gracz CSC przy pustym serwie nie moga byc kickowani (walczymy o to zeby GT bylo lepsze!!!), chyba ze serwer jest pelny to wtedy ich Kickamy. To potecjalny nowy staly gracz  :)

Można by to do regulaminu dodać xd

 

 

dokładnie Witaj ziomus i Patrz komu ufasz!! Jestem pewny ze nie Bedzie pomyłki jak na serwerze FFA!! graty a jezeli chodzi o prawdziwą pomoc pisz na steam

twojej "pomocy" to aż za dużo już dostaliśmy. Piona dla fałszywych

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności