Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] mako


Makaveli.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twoj Nick: mako.

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): były opiekun 

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: paweltychy nie wiem jaki tam ma nick, wiemy o kogo chodzi 

4.IP/SID oskarzanego*: dostarczę którego razu jak wejdzie na serwer 

5.Data i godzina: - 

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):

pre_1473014788__pawel.png 

 


pre_1473014870__pawel2.png 


pre_1473015107__pawel3.png 

 


 

7.Opis sytuacji:

Dostał bana na 30 minut za prowokacje na serwerze, prowokował Omegę. I od razu spiny na pw. Nie pierwszy raz, myślę że widzieliście skriny rozmowy z nim pod jego podaniem. Krótko mówiąc ten człowiek to patologia. Zatruwa to forum i serwer. Chciałbym aby został nagrodzony permem zarówno na forum ja i na serwerze. 

Zeus kolejny człowiek na poziomie pawła? Widziałem Cię ostatnio na serwerze czy w dziale dd2 że się wypowiadasz? 

Edytowane przez mako
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijam na serwer po czym widzę na czacie jakieś prowokacje " Omega szuka kolegów '' potem jakieś wyzywanie od botów ogólnie prowokacja. 

Dostał bana na 30 minut ale wnoszę o przedłużenie 

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz o której Karol kiedyś mówił w skardze na mnie. 

Mianowicie "Steam/PW to nie serwer", więc tutaj nie ma mowy o przedłużenie bana, zawsze możesz takiego delikwenta wyrzucić z listy znajomych lub zablokować. Mimo, że na serwerze nie gram od bardzo dawna, to wydaje mi się, że troszkę rozjaśniłem sytuację. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam prowokacje, byłem światkiem jednej prowokacji (jak jeszcze nie miałem admina). Ja nwm co takie osoby tu robią :v

 
Swoją drogą to kisne totalnie, gość nie ma wstydu. Teksty na poziomie podstawówki (bo gimnazjum przy nim to jak najtańsza wódka czy belvederze). Weź typie dorośnij bo dawno nie widziałem takiego pajacowania.

Pozdro dla fałszywych XD

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarge przyjmuje jako sluszna . Pawel chcialbym zebys sobie odpuscil juz . Myslalem ze jeszcze bedzie mozliwosc zagrania na serwie . Ale bardzo mi to utrudniasz .

 

// co do konsekwencji zostawiam to Karolowi jako ze z nas dwoch jest osoba mniej emocjonalnie zaangazowana w ta sytuacje. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności