Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Uniewinniony:</span> DuNg.


S3ReK

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj nick:S3ReK

Nick podejrzanego*:DuNg.
Dane podejrzanego [sID+IP]*:STEAM_0:0:163270125  5.172.255.212
Data (dzien, gg:mm) zajscia:9/9/2016 18:04-18:23
Twoj dowod*:Rozpisane demko niżej
Rodzaj czita*:Wallhack

Nazwa mapki:de_inferno
Czasy podejrzanych akcji*:Niżej
IP /Nazwa serwera: FFA cs 1.6

 

SID oraz IP otrzymujemy po wpisaniu w konsoli komendy amx_ip

Wazne - *

 

Pomoc:

1. Zapoznaj sie z regulaminem

2. Nie spamuj w zgloszeniu

 

Link do Demka: HERE [de_inferno]

 

1:55:00 - Celownik na gracza który wychodzi.
2:34:00 - Odrazu celownik na gracza.
2:42:00 - Taki aimlock na przeciwniku przez sciane.
4:00:00 - Nagle postanowił sobie sprawdzić szczura?
8:03:00 - sprawdza przez sciane kto idzie z banana.
8:07:00 - Nie trzeba mówić... co za info
14:00:00 - Wiedzial że tam będzie ale.. najpierw celownikiem na typa a potem akurat kolejnemu (przez skrzynke) celownik prosto na głowe ...
14:24:00 - Nacelował prosto na tego 2.
14:40:00 - Po chwili... nigdy nie sprawdzalem banana ale przecież widze przez sciane, że tam frag jest to zabije
 
Po pierwsze to grzeczniej.
1:55:00 - No na pewno nie jest normalne wychodznie prosto z celownikiem na kogoś.
2:42:00 tak jakbys nie wiedzial ze tam sciana i odrazu na gościa nacelowałeś o to chodzi.
4:00:00 i oczywiście tak pewnie na niego wyleciales i odrazu strzaly
8:03:00 Nie na siłe tylko jaki normalny gracz nagle patrzy tak w sciane ? ktoś kto widzi przez nią...
8:07:00 chciałeś wskoczyć na skrzyneczke dlatego na shifcie wcelowany w typa wyszedleś?
14:00:00 chodzi mi o to, że racja widziałeś ze zeskoczyli ale najlpierw wyleciałeś z celownikiem na goscia i go zabiłeś a potem celowik na skrzynie prosto w goscia za nią a potem udawanie, że nie wiesz, że tam jest
14:40:00 przypadek to twoje wytłumaczenie to najs... twoje sprawdzanie to było machnięcie tylko na banana a tym razem cofnąłeś z mida popatrzyles na sciane zobaczyles go za nią to wyleciałeś mu...
a twoj kolega z teamu wcale jakoś nie sprawdzał tego banana ciągle tak jak to powiedziałeś...
Edytowane przez S3ReK
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:55- było słychać jak ktoś biegnie od pochylni...

 

 

1:55:00 - Celownik na gracza który wychodzi.

...a na kogo miałem mieć celownik? WTF ?! miałem celowac w niebo ?

 

2:34- slychac jak ktos strzela od srodka wiec tak sie wychyla zawsze, przyklad 2:23 ide celownikiem od prawej do lewej.

2:42- tutaj nie wiem o co ci chodzi xD

4:00-proste na srodku widzielismy  w minucie 3:53/4 jak drugi zawodnik przebiegł na drugi srodek(jak by ktos go nie widzial słyszymy również kroki) no wiec postanowilem sprawdzic szczura bo albo przeszedłby wlasnie szczurem lub plecy pochylnia.Proste? proste.

8:03- coś na siłe wyciagniete zeby cos udowodnic...

8:07- chcialem wskoczyc na skrzyneczke bo wczesciej slyszelismy kroczki.

14:00- niewiem czy chodzi ci o te wychylenie na mida chwile wczesniej(gdzie slychac strzały)...czy 14:07 jak widzimy jak ktos wyskakuje z tego balkoniku...czy a to dalej. 

Takj wiec 14 minuta niewiem o co dokaldnie chodzi xD

14:24- no wiec zacznijmy od tego ze widzialem jednego ze jak szedl przez mida wiec mialem przeczucie ze bedzie szedl tutaj gdzie ja bylem, a po drugiem w 14:20 slychac strzał drugiego zawodnika na midzie czyli mozliwe ze bedzie rowniez wchodzil a to ze mi celownik tam spadl to juz sie szykowalem do wychodzenia stamtąd :) lub poprostu przypadek sam nwm :p

14:40- sprawdzalem banana ale nie za kazdym razem, a poza tym Fam mial awp i on byl od sprawdzania banana. Tak w sumie to jest jedyna taka akacja z ktorej mi jest sie ciezej wytlumaczyc. Ale jak obejrzymy demko to czasami sprawdzalem banana,(nie bede pisal juz bo nie mam czasu dzis) to ze teraz sprawdzilem czy tam ktos byl to czysty przypdek :)

 

 
Po pierwsze to grzeczniej. - Sorki z tymi emotikonami nazwanymi spadowa. 
1:55:00 - No na pewno nie jest normalne wychodznie prosto z celownikiem na kogoś. 
2:42:00 tak jakbys nie wiedzial ze tam sciana i odrazu na gościa nacelowałeś o to chodzi.
4:00:00 i oczywiście tak pewnie na niego wyleciales i odrazu strzaly
8:03:00 Nie na siłe tylko jaki normalny gracz nagle patrzy tak w sciane ? ktoś kto widzi przez nią...
8:07:00 chciałeś wskoczyć na skrzyneczke dlatego na shifcie wcelowany w typa wyszedleś?
14:00:00 chodzi mi o to, że racja widziałeś ze zeskoczyli ale najlpierw wyleciałeś z celownikiem na goscia i go zabiłeś a potem celowik na skrzynie prosto w goscia za nią a potem udawanie, że nie wiesz, że tam jest
14:40:00 przypadek to twoje wytłumaczenie to najs... twoje sprawdzanie to było machnięcie tylko na banana a tym razem cofnąłeś z mida popatrzyles na sciane zobaczyles go za nią to wyleciałeś mu...
a twoj kolega z teamu wcale jakoś nie sprawdzał tego banana ciągle tak jak to powiedziałeś...
Nie mam zamiaru sie drugi raz tlumaczyc z czegos czego nie zrobileml bo jakis typ sie uwzial. Rozpisales mnie raz to po co edytujesz i za wszelka cene chcesz cos wszystkim udowodnic ?!
Ja juz sie z wszystkiego wytlumaczylem. Tyle odemnie :)
A i jeszcze dobrze ze gracze z Odd2 nie chodza po innych naszych serwerach, dużo jest lepszych odemnie, to chyba byli by co mape rozpisywani. 
 
Edytowane przez Rias
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko.

Jest kilka akcji dziwnych lecz to za mało aby stwierdzić ,że ma WH.

 

Co do Ciebie DuNg3()N to więcej kultury w postach, masz problem ze sobą to nie graj i nie udzial się na forum.

Forum to nie podwórko czy gimnazjum gdzie możesz spinać do innych.

Edytowane przez Monki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności