Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga - rasta


Micase

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

1. Twój Nick: Micase

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego: Rastafanta

4. Steam_ID oskarżonego: Opiekun ma (moge dorzucic ale musze poszukac)

5. Data i godzina zdarzenia: 2016-09-10 15:25 i 2016-09-10 16:08 (mapa mc) , 2016-09-10 16:09 i

2016-09-10 16:52 (mapa spy vs spy)

 

6. Mapa: Napisalem

7. Opis sytuacji: Jak mówi Kubax , Rasta szydzi ze mnie i mówi "Założe się że Micase jeszcze dziś straci adma". Poprzedni dzień było tak samo prowokował mnie i krzyczał oskarżając mnie że mówie że nie ma kolegów a tego nie powiedziałem. Dostał mute bo przeszkadzał w grze i niedość że sie odmutował to leciał dalej :p . Moim zdaniem zachowanie admina który jeszcze ma nb jest karygodne bo wbija kiedy chcę i ma WYJEBA.E

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Świadek Kubax (Dziękuje) , 320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_mountaincraft_v5-1473513900-1473516480.zip

 

 

320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_spy_vs_spy_beta7-1473516540-1473519120.zip

 

 

SSy biore na klate prosze bardzo :) , Nwm czy moge Venom udostepniać info O karach :p (wiesz o co chodzi;))

 

Człowiek poświęcił 11 dni na serwie i jeśli macie pisać Jesteś Chu.em to nie do mnie, wasze motto to kozak w necie trampek w świecie :p

 

I co mówicie jestem najważniejszy i admin jest pierdol.iety ( co wy do mnie macie nwm)

 

Nie chcecie żebym był adminem to proszę bardzo , piszcie skargi bo dzieki temu coś osiągniecie !

 

Rasta wytłumaczyłem ci nie chce z tb rozmawiać a ty swoje że ci nie dałem dokończyć ... nie chciałem rozmawiać z tb i jeszcze piszesz na u@ że Micase i Shadowek się kochajcie czy jakoś tak !

 

Dla mnie KICK>BAN

 

Rafii i dobrze ze to podeslales bo tam zaczynal swoja spiewke i mutowalem go przez cs'a , mial zazle ze dalem komus pmute bo puszczal muzyke czy bindy nie pamietam i tylko widzialem u@ szkoda ze demko tego nie nagrywa bo tam jest widoczne prowokowanie , obrazanie mnie a takze naduzywanie tego :/

Edytowane przez Micase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeba** mówisz? Zgłosiłem nieobecność bo nie jestem pewny czy wyrobie norme co nie oznacza że wbijać nie będę. Dostałem mute bo przeszkadzam? Człowieku to jest hipokryzja... Gadasz mi jakieś głupoty przez dobre 30 sekund po czym gdy powiedziałem 10 słów dostałem mute bo nadużywam mikro XD. Zastanów się trochę bo nawet nie wiesz o co mi chodziło typie z tym gangiem i sie nie dość że spinasz to jeszcze nadużywasz admina mutując mnie bezpodstawnie, prowokowałeś razem z shadowkiem (który kłócił się z administracja) po czym was ostrzegłem żebyście nie prowokowali a ty mi trzaskasz tekstem, że ja prowokuje? Po pierwsze hipokryzja. Po drugie bezpodstawne mute'y i to nie pierwszy już raz. Jak dla mnie powinieneś stracić tego admina bo źle go wykorzystujesz...

 

Nauczcie sie słów takich jak: "Prowokacja" "Darcie japy" Bo chyba macie jakieś braki w mózgu :v

Edytowane przez FuhrerOfFanta
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wczoraj gdy graliśmy na mapie spy vs spy jak piszę micase.

Rasta się darł na mnie i na Micase bo powiedziałem:

'rasta nie ma kolegów'

bo ktoś mówi:

'rasta pomoż mi'

a on nie pomogl.

I gosciu powiedzial 

'Juz nie jestem twojim kolego I nie pomoge tobie.'

i cytowalem jego slowa.

Oraz

Rasta cały czas prowokował.

są nawet nagrania z tego wydazenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że rasta Cię prowokował chociaż dzisiaj na mapie (chyba charnobyl) nie wiedziałeś co to znaczy,

oraz w jaki sposób ukarać osobe, która "prowokuje".

 

Mówił, że powinieneś zostać zdjęty z rangi "administrator" i według mnie miał rację! 

Dlaczego Powinieneś reprezentować nasz serwer, jeżeli sam obrażasz nowych graczy? Mam na to dowody i jeżeli będzie taka potrzeba, to udostępnie je w tym komentarzu. Udowodnią one w jaki sposób reagujesz na campienie na zabawie "SV" :)

 

Druga sprawa to brak znajomości regulaminu, jak wcześniej wspominałem. Owy administrator, twierdził że za prowokacje jest kick, i upierał się przy tym.

Nie zareagować, na jak on to nazwał "prowokowanie", bo powiedział że poczeka aż jeden z opiekunów przyjdzie na serwer, aby własno ręcznie zbanować gracza ( w tym wypadku mnie ).

 

Po kilku minutach pisania, iż łamnie on w ten sposób regulamin, zostałem kicknięty, ale nie przez niego lecz przez jednego z guardów~FRYTE, który zareagował poprawnie, bo w tamtym momencie zaczynaliśmy się kłócić. Po ponownym dołączeniu na serwer, Spytałem się micase'a dlaczego mnie nie zbanował, skoro jest to jego OBOWIĄZEK! Odpowiedział, że za "prowokowanie" jest kick, po czym podałem mu punkt w regulaminie, który wyraźnie mówi, że za prowokacje jest ban od 30min-1h, dopiero kiedy to przeczytał, postanowił mnie zbanować.

 

Pytam się więc, dlaczego zwykły gracz ma znać lepiej regulamin od administracju, i na dodatek ją pouczać!

Edytowane przez eqk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nic nie macie do dodania odnośnie tej skargi to nie obchodzą mnie wasze zdania na ten temat, a faktyczne dowody jak i opis sytuacji z dnia zdążenia. Jeszcze raz ktos doda posta ni jak związanego ze skarga bede juz warnowac, a nie ukrywać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli mam dostać tego warna i ma na tym ucierpieć moja kariera administratora, to wyśle to brakujące ogniwo, oto demko http://320879.node48.pukawka.pl/dem-jb_gaben_pi-1473449280-1473452400.zip. Obydwaj się cisneliście się po tym jak Rasta przez inną osobę chciał mi przekazać że mam go dodać do znajomych. I od tamtego czasu zaczeliście się ciskać mięsem i dlatego na spy vs spy się też to się wydarzyło.

Edytowane przez ra1x1or
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wina Waszej dwójki bo sprawy gangu pownosicie załatwić na PW, a nie na serwerze. 

Rasta, Micase wcale nie zrobił źle wyrzucając Cie z gangu gdyż sam napisałeś, że nie bd Cie dwa miesiące (nie dodałeś nigdzie, że będziesz starał się na weekendy wchodzić) to "użytek z Ciebie" w gangu byłby zerowy więc to nie podchodzi pod skargę czy do wpisania na czarną listę gangów i nie zmienia to faktu, że takie rzeczy powinny być załatwione między wami, a nie strzelać fochy.

 

Upomnienie - dla Waszej dwójki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności