Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Odbanowano:</span> Creativ dd2 ssy ban Ponowne rozpatrzenie


creativ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CreaTiv[t].!
Link do SS: 
http://www56.zippysh...hBWwv/file.html
Wycinek z konsoli(bez IP)*:http://www8.zippysha...zwjy9/file.html
Serwer: dust2
Link do bana: 

 

 

Sytuacja wygląda następująco ban godzina powiedzmy wpół do 1 ban - ssy okej robię paczkę udostępniam piszę odwołanie. Natychmiastowa reakcja administracji Monki przyznaje ub. Jednak zmienia swoją decyzję po kilkunastu godzinach ze jednak ten ban będzie hehe podoba się dla mnie argument: Zmiana decyzji..

 

Ban zostaje.

Podstawa: 3 ss mają takie samo crc - prawdopodobna modyfikacja zewnętrznymi programami.

 

Za dużo na głowie i czlowiek się gubi..

 

cóż za nieoczekiwany zwrot akcji miło że takie decyzje podejmuje jedna osoba mam na myśli def zamkniecie odlowania a co za adminem banującym? Świetnie. 

Dlatego chciałbym wyjaśnić, że foty które udostępniłem są czyste nie przerabiane jakimikolwiek programami są prawdopodobnie częsciowo uszkodzone podczas wykonwyania miałem błąd krytyczny czasami się zdarza wina serwera lub uzytkowanika wysoki ping chociazby dowodem jest chociazby model ktory jest odwrocony podczas strzelania robienia fot oddalem jeden strzal pozniej widnieje odwórcony model hmm spotkaliście się kiedyś z taką sytuację ze widnieje on odwrócony co więcej celownik jest w tej samej pozycji (nie moglem nic zrobic) bron jest skierowana w ogole w innym kierunku celownik został a co najważniejsze na ostatniej focie widać powtarzam widać napis na czerwono że powstał błąd. Zdjęcia są autentyczne takie jakie zostały zrobione zostały spakowane przesłane nie ma podstaw że one były w jakimś stopniu edytowane wiec prosze o ub i nie tracmy czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy admin ma prawo zrobic Tobie ss i nie musi się tłumaczyć z tego, coś innego jakbyś dostał bana bez ss i się odwołał, wtedy admin banujący musi rozpisać demko.

Admin może również dostarczyć demo na Ciebie jeżeli uzna ,że nie powinieneś dostać UB.

 

Sprawa wyjasniona, ub dostajesz.

Edytowane przez Monki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności