Skocz do zawartości

Halla - James0v.


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

@Weronika

Nie ja prowadziłem nagonki, nie ja byłem zbanowany, tylko ja stawałem w Waszej obronie, jeżeli chcesz się dalej wykłócać to z góry uprzedzam, że nie ma sensu.

__________________

Nie bądź mądrzejsza jeżeli Cię na to nie stać. Ciebie boli prawda, mnie tylko to, że ratowałem Ci tyłek i odpłacono mi się za to w sposób, który przedstawiasz. Nie chcę mi się z Tobą dyskutować bo widzę, że to dno. Nie pozdrawiam bo nie zwyczajem mi zadawanie się z dwulicowością Weroniko.

 

@Phantom

Jasne, że o żadnej osobie z "galerii chwały" osób przyczyniających się do rozwoju CoDa nie zapomniałem, po prostu myślałem, że Cię tu nie ma. Pozdrawiam :D

 

@Daniel

Udostępnienie moich danych osobowych, gdzie sobie tego nie życzyłem. Ty i Paulina byliście jedynymi osobami, tyle że jej tu nie ma więc kogo mam podejrzewać. Z resztą, jeżeli Cię to boli podziękuj Kryptonowi.

 

@-_-

O Tobie wariacino zapomniałem, przyznaję bez bicia xd. Dzięki za zauważenie nicku Dill i nadanie opcji współpracy po dziś dzień. Wybacz za demolowanie forum swoimi racjami, tak już mam. Pozdrawiam i życzę utrzymania forum jak najdłuższy czas, Tobie i Queen.

Edytowane przez James0v.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończ temat i nie posądzaj o swoje zachowanie innych osob. Ty sobie sam zapracowałeś na taką opinie, a nie inną. Nie mów, że Twoje chamskie zachowanie i inne bylo spowodowane nami. Nie pogrążaj sie i odejdź bez spin (nie potrafisz widocznie). Powodzenia x2

Editt.

Mylisz, ze nie mam co robic tylko o Tobie gadac? Nie oslabiaj mnie. Gadasz głupoty. Nie chce mi sie z Toba kłócić na koniec. TY rób co chcesz...zegnam

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Trzymaj się, dziękuję za pomoc przy COD. 
Powodzenia w życiu i poukładaj sobie wszystko.

 

Mam nadzieję, że wbijesz od czasu do czasu na forum (nie po to by znowu tutaj uczestniczyć w kłótniach) ;d

 

Zamykam, bo zaraz będziecie się kłócić, a wszyscy i tak się pożegnali xD

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności