Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]SKARGA Xena


rozYebunda

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick:rozYebunda
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): "admin"Xena
3.Nick admina/gracza ktory zawinil:Xena
4.IP/SID oskarzanego*:
5.Data i godzina: dzisiaj przed 18
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): brak ale jest hltv
7.Opis sytuacji:Jeżeli dla admina Xeny cofanie sie z gali , bo przeciwnik z CT wylatuje z dolnego jest kampieniem na RESPIE to życzę powodzenia... tylko takie bany chyba potrafisz ziomuś dawać , ale jak już sie pisze od paru rund że typ na aimie biega to juz totalna olewka...
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym. 

Po pierwsze Xena była sama na serwerze i wierz gdy wbiłem to u@ huczało. 

Po drugie ban na 5 minut to faktycznie wielki powód do płaczu. 

Po trzecie jeszcze się oswaja z rolą admina, człowiek nie jest maszyną i czasem mu się błędy zdarzają. 

Skarga do odrzucenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEKAŁAM z niecierpliwością na Twoją skargę!

 

Więc tak, po pierwsze dostałeś bana TYLKO na 5 minut za respienie na TT, ciesz się, że nie na dłużej, bo właśnie obejrzałam sobie demko  z Twojej gry, gdzie ewidentnie nie tylko kampisz na respie poniżej 1.30, a także dokupujesz sobie HE i rzucasz na bramę w anarchii.

 

(Dowód) Demko: od godziny 17:23 - 17:49

(CZAS PODAJE MNIEJ WIECEJ OD TYCH MINUT SIĘ ZACZYNA) - zresztą podobnie wygląda całe demko z udziałem tego gracza

minuta 6;28 - kampienie na respie poniżej określonego czasu i dokupowanie HE

minuta 8.. - kampisz na respie 15 sekund do 1.15

gdzieś koło minuty 9 - 9:20 ponownie kampisz na respie i kupujesz he...

 

wydaje mi sie, ze te 3 sytuacje oprócz mojej (ban) wystarczą, że grasz ROZYEBUNDA notorycznie dopuszcza się tego samego przewinienia.

Wczoraj dostałeś od Dawidka bana na 5 minut również za kampienie na respie.

Nie upatrzyłam sobie specjalnie CIEBIE, tylko sam do tego doprowadzasz. Nie mam sobie nic do zarzucenia w tej sprawie.

 

 

@ mako: nie popełniłam żadnego błędu, rozpisałam jego sytuacje wyżej.

Edytowane przez Xena
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj o 5minut takie oburzenie.. Szczerze? To ja Ciebie kojarzę właśnie z respa o naginanie czasu przebywania na nim :D serio zrozumialbym gdyby to napisal gracz któremu to się zdarzyło ale nie bywalec respa :D trochę kręcisz bat na szyję bo z tego co przytoczyła Xena to taryfa ulgową te 5minut.. Ściga strasznie tego respa i to jest fajne, niemniej jednak kara jej sie należy więc poświęcę sie do respowych i moge ją wziąć na noc by efektywniej wykorzystała energie hahaha Pozdrawiam :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie tylko ja zauwazylem ze zdarza Ci sie przebywac na respie zbyt dlugo... Co do innych czitow to Xena zawsze jako 1 sprawdza zgloszenia , co z tego ze bedziesz spamil na u@ kilka razy ze ktos jest odpalony skoro trzeba ta osobe oblukac, myslisz ze szybko sprawdza sie kogos? To sie mylisz.

Co do skargi to do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że nie przebywam na respie bo często tam przebywam skoro CT raszuje . Chodzi mi dokładnie tylko o tą sytuacje w której zostałem ukarany niesłusznym banem . Nie mam żadnej spiny o to że dostaje sie bana za RESP ale w tej sytuacji nie byłem na respie... Troche uważniej proszę podglądać a pozniej sprawiedliwie karać . POWTARZAM : Sprawiedliwieee ! Bo Jeżeli VIP stoi na respie bądź nie wykonuje celów mapy , nie widzę żeby był karany ... sory moje zdanie . Gram już na tym serwie sporo czasu  , fajnie mi sie gra i nie chce z nikim spiny no ale szanujmy sie nawzajem ...

Edytowane przez Damian? NL/PL
nie szukajmy powodow do spin . Moje zdanie to mierz kogos swoja miara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności