Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga _XenA_


Smite

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.

Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.

 

Wzor skargi:

1.Twoj Nick:Rezooooo [K@T]-_-.

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz):Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil:_XenA_

4.IP/SID oskarzanego*:niestety nie mam ale to admin wiec....

5.Data i godzina:ok 12;50

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):WELCOME EVERYBODY : kurde stracic admina przez takiego smiecia jak rezo? niemozliwe

niestety tyle zapisalo mi w konsoli zaraz wyjasnie

7.Opis sytuacji:uz wam mówie jak bylo, gralem na serwie jak kazdy gracz przeklina nawet i admini, dostalem kicka za obraze a nikogo nie obrazilem, wszedlem na serwa pisze do admina "jeszcze raz kicknij" admin ostrzega mnie kulturze, tylko dziwne bo nikogo nie obrazam ani nic i pisze do admina czy chce go stracic czlowiek podany w pkt 6, nazwal mnie smieciem 2 razy niestety tego wczesniejszego mi nie zapisalo, to mu powiedzialem ze "kurwa smiec to ma na imie" i wlasnie napisal to co wyzej wstawilem, czyli jaka sprawiedliwość admina skoro mi pisze kultura jak nie obrazam a koles co mnie tak wyzywal nawet nie dostal upomnienia ? i podane w banie "mikro, grozenie adminowi i obraza graczy" a tamten koles ? skoro admin taki mądry powinien dac bana mi i jemu tylko mi za przeklinanie, a z tego co widze caly serw przeklina czyli powinno sie banowac kazdego. I dodam ze tez kazdy czasem kogos obrazi a bana nie lapie. Pomyslcie nad tym pozdro

 

*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip tego nie mam bo mam bana wiec nie mam jak wpisac i sprawdzic

 

 

Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

edit. Właśnie napisałemu jebany debilu bo mnie wyzywał od smieci a gdzie była wtedy twoja reakcja ? gdzie upomnienie na y@ ? dla niego nie było nawet szepniecia a dla mnie same upomnienia, skoro jestes wyksztalconym adminem to banuj z glowa a nie ze kolega czy ktos tam to zero reakcji. A twoje zachowanie admina jak wyglada ? jak nie potrafisz ogarnąć serwa w pare osób to sie na adma nie nadajesz, ja tu miałem admina to pełen serwer dałem rade ogarnąć sam, czyli jak bylo 32 graczy po 11 czy po 12 zalezy jak serw dal rade w teamie czy full serwer a ty na takie doswiadczenie nie dajesz rade ?

 

ps.nie chodzi mi o idealnego admina, jedynie i wylacznie skarge napisalem ze gracz ktory na mnie jechal nic nie dostal a ja tak, po tym jak sie odplacilem, bo nie wytrzymalem, normalnie myslalem ze ubije go przez monitor hehe, ale dobra skoro tak sytuacja wygląda nie mam zamiaru sie klocic dam spokoj tylko poprosze cie o to ze jak bedzie kolejna taka sytuacja na serwie popatrz w konsole jak nie przeczytasz czegos i zbanuj slusznie i inna osobe, nie chce wchodzic na serwa razem z toba i nie rozmawiac, do tego dodam nie trzeba mi admina jesli widze czita, lub ktos jedzie naprawde po kims pisze u@ lub steam np do esme, mistrza itd i zawsze ktos wbije, dobra zamknąć to bo nie chce żeby ktoś miał problem pozdro

Edytowane przez Smite
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego, nie powinno się banować każdego za przeklinanie gdyż już wiele razy poruszane były te tematy, jeszcze za czasów mojej pierwszej gry tu czyli półtora roku temu iż przeklinać można, ale z UMIAREM w granicach zdrowego rozsądku zaś zabronione jest obrażanie innych graczy. Nie pisz też, ze każdy czasem obrazi bo wiemy obaj, że to bujda na resorach. To pierwsza sprawa.

 

Druga sprawa to zgadzam się z Tobą w tym, że OBAJ powinniście wylecieć by ochłonąć, przemyśleć :) Być może Ty bardziej rzuciłeś się w oczy, byłeś agresywniejszy, na pewno jesteś też głośniejszy  :D zobaczymy zdanie Xeny, być może gdzieś jej tylko śmignęło to co napisał i wiesz.. (A może żyła jeszcze upojną nocą? haha) w każdym razie ban słuszny ale wydaję się, że brakuje bana dla drugiego uczestnika. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gerlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna skarga, na którą czekałam z niecierpliwością.

 

Po pierwsze, wycwaniłeś się z tą skargą, bo wiesz, ze na demku nie będzie słychać, co ty wygadujesz przez mikro i jak wyklinasz.

Po drugie, kim TY w ogole jesteś, żeby grozić mi utratą admina?!

 

Twoja wersja, nieco się rożni od mojej, bo właśnie straciłam swój cenny czas na pofatygowanie się i oglądanie demka.

 

Demko 1 (12:17-12:44)

Minuta 25:15 gracz "REZO" puszcza swoją wiązankę przez mikrofon, po czym upomniałam go tekstem "Rezo kultura", oczywiście nic sobie z tego nie zrobił. Inny gracz WELCOME EVERYBODY zaczyna go upominać, że "zero kultury i że jest to chamskie", a Rezo na to "waluj się" i następnie pisze, że "przeklinać wolno". Olałam już tą sytuację, NIE DAŁAM MU WTEDY KICKA ani żadnego BANA.

 

W następnym demku (12:44 - 13:11)

Mniej więcej od 50 sekundy REZO dopiero otrzymuje ode mnie tylko KICKA za ponowne przeklinanie przez mikro, po czym wraca i zaczyna mi grozić, że stracę admina, że jeszcze raz go tylko kickne,oczywiście upomniałam go ponownym tekstem w odpowiedzi na to, co mi napisał "a ty jeszcze raz przeklnij" - znowu nic sobie z tego nie zrobił i tym razem napisałam mu "ostrzegam cię kolejny i ostatni raz", któryś z graczy kazał mu się ogarnąć, a on w odpowiedzi na sayu odpisał mu "zamknij dupe jebany debilu i nie wyzywaj" i właśnie moja cierpliwość się zakończyła i dostał ode mnie bana na 30 minut, powód "KULTURA - mikro, grozenie adminowi i obraza graczy" - tak skwitowałam jego całe zachowanie od kiedy próbowałam go uspokoić na serwerze.

 

Jedyne do czego mogę się przyznać, że nie zdążyłam upomnieć gracza "WELCOME EVERYBODY", który nazwał go śmieciem, tylko dlatego, że cały czas musiałam uspokajać oczywiście REZA. Nie dziwie się, że puściły mu nerwy, bo wcześniej próbował Cię razem ze mną uspokoić, a TY dalej prowokowałeś...

 

ps. Jak nie umiesz spokojnie grać i szybko się bulersujesz, bo ktoś CIĘ zabija, to nie graj - oszczędzisz mi mojego czasu i nerwów. A I NIE DOSTAŁEŚ KICKA o treści "obraza", tylko "KULTURA", wiec ogarnij swoją skargę, bo piszesz takie farmazony, że nie chce mi się tego czytać.

 

@ GRY JEST FULL SERWER, a jestem sama, to nie nadążam patrzyć na respa, ogarniać kulturę za każde "kurwa", ani jeszcze graczy, którzy grają na odpale. TY REZO - przegiąłeś dzisiaj znacznie i mimo moich ostrzeżeń miałeś w dupie i dalej robiłeś swoje! myślisz, ze będziesz tak się zachowywał i że nie zareaguje?! - mylisz się facet. Niby jesteś dojrzały, a zachowanie twoje przez mikrofon jest poniżej krytyki...

 

@REZO. właśnie zbanowalam CIę "z głową" i dostałeś tylko i wyłącznie 30 minut! poza tym, czy jestem z kimś kolegą/koleżanką bez względu na to, jakie mamy relacje traktuje wszystkich tak samo. Patrz wyżej i czytaj ze zrozumieniem, co napisałam odnośnie gracza, którego nie upomniałam! - bo w przeciwieństwie do Ciebie, to przyznałam się do błędu, a nie tak jak TY, dalej prowokowałeś i nic sobie nie robiłeś z moich ostrzezen.

 

Co do ogarnięcia - może i masz rację - nie powinnam mieć admina, skoro nie jestem taka błyskotliwa jak TY i nie ogarniam NA RAZ całego serwera., gdy jest FULL. Chcesz? - mozemy się zamieć, złóż podanie i wtedy będzie idealny admin REZO.

Edytowane przez Xena
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Poczekajcie na logi
Po 2. Sam zauważyłem Rezo, że nadużywasz kultury na mikrofonie
Po 3. Takie skargi nie powinny mieć miejsca. Mam do nadużywania "kultury" proste podejście. Widzę/słyszę bluzgi, piszę grzecznie "Słowa", "Nie obrażaj" lub "Kultura". W większości przypadków gracze odpisują mi "Sorry" lub "Przepraszam". Jeżeli jakiś gracz nadal jest toksyczny to wypraszam go na 5 minut, czasami 30 minut. Stosuję to do każdego kto bierze dalej udział po moim upomnieniu. Adminuje na tej sieci dość długo i do tej pory nie wpłynęła na mnie skarga :)

 

 

@Zeus

 

Polaczek jeśli zauważyłeś, że Rezo nadużywa kultury na mikrofonie czemu go nie zbanowałeś??? Jesteś z UBT i masz admina na tym serwerze....

pokerface.jpg

Czy napisałem coś, że zaistniała sytuacja miała miejsce przy mnie?? Napisałem ogólnie, że zauważyłem nadużywanie kultury u tego gracza i za każdym razem gdy jest taka potrzeba daje mu do zrozumienia, że łamie regulamin. Nie rozumiem po co to dokuczanie, czepianie się czy też marna prowokacja? Proszę o moje adminowanie się nie martwić :D

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowanie tylko 1 z nich wywołuje oburzenie u gracza, który został zbanowany. Powstają wtedy takie dziwne skargi jak ta. Trzeba być sprawiedliwym w stosunku do obu graczy. Jeden dostał bana, więc drugi też powinien. Skarga powinna zostać przyjęta oraz Xena powinna dostać upomnienie, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła. 

 

Polaczek jeśli zauważyłeś, że Rezo nadużywa kultury na mikrofonie czemu go nie zbanowałeś??? Jesteś z UBT i masz admina na tym serwerze....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma prawo banowac za brak kultury. Mogłeś bardziej przyjaźnie napisać do Xeny . Napewno reakcja byłaby inna. Domyślam się ze napisałeś skargę dlatego ze ten drugi nie dostał bana. To osobna rzecz . Ale jak mam przyjąć skargę na Ole skoro ona próbowała w jakiś sposób uciszyć kłótnie. Czy mam przyjąć skargę może dlatego że jej groziles. Może brakowało jej w tamtym momencie wyczucia ale Tobie zabrakło opanowania.Te dziwne słowa przekreslily słuszność skargi. Dziwne to skoro byłeś tu adminem i powinieneś wiedzieć jak się takie sprawy załatwia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoja skarga nie została przyjęta!<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności