Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Odbanowano:</span> Brak ss'ów ~BHeatG~ (powód "Wstaw SS'y")


DamianiatkoBBc)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ~BHeatG~
Link do SS:                                                      ????????????????? Brak ssów?! <3 ?????????????????  

Wycinek z konsoli(bez IP)*: 

 

[CSC]-------------------------------------[CSC] 
||| Zostales zbanowany! 
||| Nick: ~BHeatG~ 
||| IP: 89.161.15.85 
||| Steam ID: STEAM_ID_LAN 
||| Powod: Wrzuc screeny na forum 
||| Nalozono: 18.09.2016 - 10:19:43
||| Czas bana: zawsze 
||| Mapa:  map  
||| Pozostalo:  
||| Ban wygasa: Nigdy 

 

[CSC]-------------------------------

Serwer: Only DD2 1.6
Link do bana: 
http://amxbans.cs-classic.pl/bans/898.html
 

Ogarnijcie Te bany bo poleci report na każdego kolejnego admina wkurwić się można za przeproszeniem .... codziennie wchodzę na serwer i ban ... gram na tym serwerze przecież nie 1 raz mam go na liście od roku i co chwila JEB JEB JEB JEB BAN BAN BAN BAN 

 

Z SAMEGO TEGO SERWERA MAM JUŻ MOŻE Z 6 FOLDERÓW Z SS'AMI jak nie więcej A co do bana <3 Admin chyba jest jakiś niepoważny skoro dał powód "Wstaw ss'y" a mi ich nie zrobił...

 

 

 

 

@Edit mała pomyłka w dacie (poprawiona) bo kopiowałem poprzedniego bana

Edytowane przez DamianiatkoBBc)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód w konsoli i w amxbans nie zawsze jest taki sam :) 

Zobacz sb zgłoszenie na SZAKALA pisałem o tym że dostałem bana za "walhack" zamiast za "wstaw ss'y" choć w konsoli mam wstaw ss'y

 

Ban za Wh którego nie mam bez zrobienia ss'ów BO JAKIMŚ POWODEM NIE MA ICH W FOLDERZE tym bardziej że nie miałem wiadomości na chacie *ADMIN ZROBIŁ CI SS'y czy jak to jest na serwerze* ...... ??

 

Powód bana na amxbans to "Wallhack" z tego co widzę to większość ma "Wstaw ss'y" czyli coś jest nie tak c'nie?

 

NP. 

Powód WallHack 

Powód Wrzuc screeny na forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja sprawa zostanie zgłoszona do właściciela sieci, ponieważ admin twierdzi, że dał Ci bana z powodem "Wallhack", więc dziwne, że w konsoli pokazuje Ci "Wstaw screeny na forum". Jakbyś mógł w poście zamieścić screena z konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm... teraz mam bana za *wallhack" Ale jak go dostałem to w konsoli od razu po wywaleniu mnie z serwera było to co wwaliłem na forum  :p :) 

 

 

Ban nie słusznie przyznany.Miała być zbanowana inna osoba przypadkowo zbanowałem ciebie.Przyznaje się do błędu i obiecuje że więcej się nie powtórzy.Postaram się żebyś jak najszybciej został odbanowany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności