Skocz do zawartości

"CT nie może kłamać", wyjaśnienie


GryTrean

Rekomendowane odpowiedzi

Już na starcie wspomnę, że cały ten temat opierał się będzie na punkcie 4.11 z regulaminu.

 

 4.11 Klawisze mają zakaz okłamywania/żartowania sobie z więźniów w przypadku zabicia będzie to traktowanie jako FreeKill.

 

 

Ten punkt jest źle zrozumiany przez mniej więcej połowe serwera, i nie ukrywam, że zaczyna na prawde to już denerwować.

Co chwile ktoś mówi "CT NIE MOŻE KŁAMAĆ, BAN!", chociaż nie ma takiego zakazu w regulaminie.

 

Owszem, jest punkt zakazujący okłamywania więźniów, jednak nie ma on na myśli zabraniania kłamania o przykładowo kolorze swoich skarpetek.

Jako przykład wezmę zdarzenie z dzisiaj. CT powiedział coś w stylu "Nie znajdziecie mnie" na freedayu, a gdy terrorysta go znalazł, +/- 50% serwera zaczeło krzyczeć "CT nie może kłamać". Wiadomo, sporo osób z tych 50% po prostu trollowało, jednak zdarzają się sytuacje, gdzie tak w cale nie jest.

 

Punkt ten ma na celu zabraniania np. kłamania o poleceniach.

Jako przykład, powiedzmy, że terrorysta pyta się "Jest zakaz wychodzenia z cel?".

Jeśli takowy zakaz JEST, a strażnik powie że go nie ma po czym zabije terroryste ponieważ wyszedł z celi, ma freekilla.

Ten punkt regulaminu obejmuje właśnie takie zdarzenia, a nie takie, które omówiłem wcześniej.

 

Aby jeszcze bardziej to wyjaśnić, napiszę to z "dialogiem" z serwera.

 

<Prowadzący> Po otwarciu cel macie totalny bezruch na środku celi oraz zakaz wychodzenia z cel.

<15 sekund później>

<Prowadzący> Odwołuję wam totalny bezruch. Wychodzicie na mój marker i macie tam bezruch.

<Terrorysta> Był zakaz wychodzenia z cel?

 

Złamanie regulaminu:

 

<Prowadzący> Nie było.

<Terrorysta> *Wychodzi z celi*

<Terrorysta> *Zostaje zabity*

<Terrorysta> !fk Dlaczego mnie zabiłeś? Powiedziałeś, że nie ma zakazu wychodzenia.

<Prowadzący> Był zakaz, było słuchać.

<Prowadzący> *Odrzuca !fk*

 

Prowadzący złamał regulamin, ponieważ okłamał terroryste, po czym go zabił. Zrobił on więc FK

 

 

Przeztrzeganie regulaminu #1:

 

<Prowadzący> Był.

<Terrorysta> *Wychodzi z celi*

<Terrorysta> *Zostaje zabity*

 

Przeztrzeganie regulaminu #2:

 

<Prowadzący> Był.

<Terrorysta> *Zostaje w celi*

 

<Terrorysta> *Nie zostaje zabity (o ile wykonuje polecenia)*

 

 

 

Jaśniej się tego chyba nie da objaśnić.

Pozdrawiam

GryTrean

Edytowane przez GryTrean
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo kumam czemu ma ten temat służyć. Prawie każdy żartuje sobie z tego, że CT nie może kłamać, w błachych sprawach. Ty chcesz żeby Admini banowali za takie trollowanie czy jak? Bo z tego co opisujesz w tym temacie nie ma nic jakiegoś przełomowego. Jak zaczałem grać to z tego co zauważyłem to ludzie nie mają jakiegoś wielkiego parcia na to, że CT kogoś okłajmuje, no chyba że chodzi o FK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo kumam czemu ma ten temat służyć. Prawie każdy żartuje sobie z tego, że CT nie może kłamać, w błachych sprawach. Ty chcesz żeby Admini banowali za takie trollowanie czy jak? Bo z tego co opisujesz w tym temacie nie ma nic jakiegoś przełomowego. Jak zaczałem grać to z tego co zauważyłem to ludzie nie mają jakiegoś wielkiego parcia na to, że CT kogoś okłajmuje, no chyba że chodzi o FK.

Rodrigez chodzi o to, że to jest denerwujące jak ktoś Ci drze się że CT nie może kłamać i nie ważne czy on tylko żartuje czy nie. Jasno i wyraźnie jest napisane że "w przypadku zabicia będzie to traktowanie jako FreeKill." a niektórzy zaczynają tego używać myśląc że CT nie może kłamać w niczym i przez to tworzą się spiny.

--

Bardzo dobrze że GyTrean to napisał. popieram.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodrigez chodzi o to, że to jest denerwujące jak ktoś Ci drze się że CT nie może kłamać i nie ważne czy on tylko żartuje czy nie. Jasno i wyraźnie jest napisane że "w przypadku zabicia będzie to traktowanie jako FreeKill." a niektórzy zaczynają tego używać myśląc że CT nie może kłamać w niczym i przez to tworzą się spiny.

--

Bardzo dobrze że GyTrean to napisał. popieram.

No ok poruszył ten temat no i co. Coś się zmieni na serwerze? Raczej wątpię, no chyba że Admini zaczną kickować za takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności