Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Blacka/prośba o zdjęcie perm bana


PoLaR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: PoLaR
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego: Black
4. Steam_ID oskarżonego: macie tam 
5. Data i godzina zdarzenia:20:30
6. Mapa: jb_putin
7. Opis sytuacji: admin ten dał mi perm bana nawet mnie nie upomniał, kilkanaście razy miałem ten nick  ''[Właściciel] Polar" i nie dostałem bana. A jeżeli admin się nie pomylił to strasznie przepraszam że tak się nazwałem i strasznie przepraszam Zjem Cie za mój nick.I czy mógłbym dostać unbana obiecuje że się tak nigdy nie nazwę. I jeszcze raz PRZEPRASZAM. + na tym serwie bardzo mi zależy 
9. Wynik/numer rundy/czas: Nie wiem wszedłem na serwer i od razu dostałem bana                                                                            
 

 

Edytowane przez Polar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, więc po kolei...

 

1.

Jeszcze raz ktoś tak pokoloruje post na forum to uduszę

 

2.

Już dzisiaj widziałem, że miałeś taki nick, i chciałem Ci dać bana/kicka, aczkolwiek miałeś "Właścicili", czyli literówkę.

Stwierdziłem, że pozwolę Ci chwilę to pomieć, potem wywaliło mi już neta.

 

3. 

Ban słuszny, jak najbardziej, aczkolwiek mógł rzeczywisćie najpeirw Cie upomnieć, wyrzucić bądź dać krótszego bana.

 

Ban najprawdopodobniej zostanie zdjęty, aczkolwiek myśl następnym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar ja mówiłem ze za to jest perm, rzeczywiście nie mówiłem tego na tej mapie lecz na poprzednich mapach wraz z innymi osobami z administracji. Konsultowalem się Queen czy jeżeli mówisz ze jesteś właścicielem tej sieci/tego serwera mogę Ci dać perma za podszywania się. Dodatkowo przed nikiem ustawiales sobie właściciel.

 

Pomimo moich ostrzeżeń dalej to kontynuowałeś, a to moim zdaniem jest żałosne. Mówisz, ze zależy Ci na serwerze to po co robisz coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgłupsza rzecz jaką można zrobić. Jedyne co możesz w ten sposób osiągnąć to właśnie taki ban. Głupie dziecinne zachowanie. "hihihihihih obraziłbym cię ale admin jest na serwerze". Bardzo ci zależy bo chcesz sobie z koleżkami obrażać innych i trollować? ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na serwerze, dobrze..

Skam za podszywanie miał perm bana po czym zgodziłam się po pewnym czasie go zdjąć , będziesz miał calutki miesiąc na nauczenie się regulaminu i to do tego śpiewająco!

 

 

Do zobaczenia. :papapa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności