Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Odbanowano:</span> Casual


redman

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Casual
Link do SS: -
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

 
[CSC]-------------------------------------[CSC] 
||| Zostales zbanowany! 
||| Nick: Casual 
||| IP: 77.65.86.220 
||| Steam ID: STEAM_0:1:22701698 
||| Powod: WallHack 
||| Nalozono: 18.10.2016 - 00:34:28 
||| Czas bana: zawsze 
||| Mapa:  map  
||| Pozostalo:  
||| Ban wygasa: Nigdy 
[CSC]-------------------------------------[CSC] 
Kicked by Console: "Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
Kicked :"Zostales zbanowany. Sprawdz konsole."
 

Serwer: d2
Link do bana: 
http://amxbans.cs-classic.pl/bans/7173.html
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

1. (00:00 - 00:04) Preefire, pocisk miną głowę o milimetry.

 

2. (00:04 - 00:11) Wraca z długiej pilnować bsa, po chwili jedzie celownikiem na longa, ale zauważa, że przeciwnik zaczyna wychylać się z gali, po czym wraca celownikiem.

 

3. (00:11 - 00:21) Po zaplantowaniu paki ucieka w róg mapy, wcelowany między long a gale, po czym po chwili zauważa przez ścianę przeciwnika na gali. Następnie w momencie gdy przeciwnik jest już na granicy skrzynki a widoczności podejrzanego, podejrzany zaczyna strzelać w skrzynie w miejsce gdzie gracz się znajdował.

 

4. (00:21 - 00:26) Zeskakuje mniej więcej od razu wcelowany w przeciwnika, chociaż rzadko kto stoi w takich miejscach.

 

5. (00:26 - 00:37) Chyba nie muszę tłumaczyć, co się tutaj właściwie stało (Przeciwnika nie było nawet słychać).

 

6. (00:37 - 00:52) Po zabiciu jednego gracza na gali, wraca na bs'a sprawdzić długą, następnie jedzie celownikiem na gale. W momencie przesuwania celownika na longa zauważa, iż przeciwnik zaczyna wychylać po cichu i wraca celownikiem na gale.

Edytowane przez lukas33345
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(00:00 - 00:04) słychać kroki, jednak trochę za szybka reakcja +/-

(00:04 - 00:11) czysto

(00:11 - 00:21) nie słychać nic na gali, reakcja na model za ścianą, prefire b+

(00:21 - 00:26) słychać kroki, czysto

(00:26 - 00:37) nie widać przeciwnika, spalona akcja b+

(00:37 - 00:52) dziwna reakcja, ale mógł się spodziewać +/-

 

Dla mnie to demo jest spalone, ale poczekam na polaczka i decyzję o banie podejmiemy wspólnie.

 

@edit

Czekam również na rozpiskę od Ciebie, weźmiemy ją oczywiście pod uwagę.

Edytowane przez rewox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zanim podejmiesz decyzje dasz mi sie wypowiedzieć? Aktualnie nie ma mnie przy kompie żeby to obejrzeć. Jedyne co pamiętam przzy tej 3. akcji dostałem info na tsay ze gala to zacząłem skanować, sprawdź w logach. Po za tym nie gość nic nie dostał tam, pewnie nawet modelu nie bylo. Na resztę odpowiem jak będę miał możliwość, zakladajac ze tematu po chamsku nie zamkniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba jakaś kpina. 

 

Po 1. co to jest za pokracznie zmontowane "demo"? Tak oceniacie każdego? Ocenia sie chyba kuźwa na normalnym demie z hltv, a nie jakimś "wyedytowanym".

 

Po 2. To jest to oryginalne demo: http://275692.hltv2.pukawka.pl/hltv-1610180010-de_dust2-1476742200-1476743760.zip

 

Po 3:

 

(00:00 - 00:04) / na demie z hltv 1:20 - słyszałem że nad biega, chciałem strzelić oneshota, ale mial kask nie wiedzieć skąd. Minimalnie szybciej strzeliłem.

Normalne dla każdego kto ma o wiele wiecej niż 600 przegranych godzin jak kolega lukas33345

 

(00:04 - 00:11) / na demie z hltv 11:03 - było słychać ze biegnie. 

 

(00:11 - 00:21) / na demie z hltv 15:10 - celownik minal sie z modelem, po prostu przypadek. Mialem info ze byl gala, wiec jak tylko zobaczylem info na tsay, celownik na gale i zaczałem strzelać. Przypadek, że "nagle wybiegł". 

 

(00:21 - 00:26) / na demie z hltv 17:47 slychac ze gosc z ct z awp sie strzela na dł, 17:53 slychac ewidetnie ze podbiega dl.

 

(00:26 - 00:37) / na demie z hltv 21:27-50 Nic tu nie ma, wszystko na słuch. SŁYSZAŁEM ZE GOSC PODBIEGA (jak mnie usłyszał to zwolnił), wiec wybiegłem z prefire. Bardzo czesto po fleszu wybiegam z prefire na gale, zadna filozofia. 

 

(00:37 - 00:52) a ten czas to jakis z dupy, na tym wyedytowanym demie jest ewidetnie ucieta akcja. Po zabiciu goscia na gali, strzelam sie z drugim na srodku, nie wracałem sie na bsa.

 

Tak to jest, jak sie montuje takie filmy. Namieszane, poucinane i ch*j wie o co chodzi. 

 

W ogóle to czy panuje jakas zasada, która mówi, że można strzelać dopiero jak sie widzi model? Bardzo czesto kiedy wbijam gdzieś na pałe, czy to po fleszu, czy nie, zdaję sobie z tego sprawe, że przeciwnik też mnie słyszy i jest gotów zeby mnie zdjac na wejściu. Dlatego bardzo czesto strzelam prefire. Czasem nawet jak kampie i słysze, że ktoś biegnie to też strzele szybciej. Nie jestem w ta gre zaden pro, ale nie gram od 2012 jak Pan wyżej i mam pojecie o tej grze.

 

Tak samo były akcje na dł, gdzie jako ct stałem na dł przy scianie z granatem gotow zeby rzucic w anarchie i gdy tylko slyszałem nadbiegajacego goscia, od razu rzucałem i strzelałem w wyjście anarchii zeby gosc miał 0 już na wybiegu. Aż dziwne, że to nie podeszło pod wh. 

 

Ale przyznam, że dla mnie to nowość, żeby ktoś tak materiały kleił. Takie akcje wyrwane z kontekstu, że każda akcje pod wh można dać.

Edytowane przez redman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej odnosiłem się do dema Devila, bo nie miałem jak odpalić normalnego dema. Demo dokładnie przeanalizowałem i nasuwają się następujące wnioski:

 

Wcześniej:

-(00:26 - 00:37) nie widać przeciwnika, spalona akcja b+

Po obejrzeniu dema z hltv:

(00:26 - 00:37) / na demie z hltv 21:27-50 - rundę wcześniej robił dokładnie to samo, na demku Devila nie słychać kroków, tu wręcz odwrotnie. Słychać dokładnie gdzie będzie przeciwnik i widać delikatnie model. Akcja czysta, prefire po usłyszeniu kroków.

 

(00:11 - 00:21) / na demie z hltv 15:10 - Pomimo infa reakcja modelowa, jednakże strzelasz lekko w lewo od modelu, tu dla mnie wh albo zwykły fart, najdziwniejsza akcja w całym demie. +/-

@edit1 logi sprawdzone, żadnego infa nie ma przy tej akcji. Infa na mic też nie dostałeś, bo żaden admin na spec tego nie słyszał (tak twierdzi Devil, dodatkowo Lipton może o tym poświadczyć). Akcja dziwna, nawet bardzo. Bez infa jest b+.

 

Reszta akcji jak wyżej napisałem. Czysto lub +/-.

Za jedną akcję, w dodatku niepewną bana dać nie mogę.

 

Z ostateczną decyzją i sprawdzeniem logów tak jak napisałem wyżej poczekam jeszcze na polaczka.

Edytowane przez rewox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było na tsay info ze gala idzie, sprawdź dobrze, inaczej bym nie wcelowal sie tam. Chyba ze to moze na poprzedniej mapie była podobna sytuacja, ale nie sadze. Sie nad jedna akcja zastanawiasz jakby tam nie wiadomo co było.

Edytowane przez rewox
Logi zobaczyłem dokładnie, nic takiego nie było. Swoją drogą, ja się nie zastanawiam, muszę poczekać na drugiego członka ubt żeby podjąć taką decyzję, trochę cierpliwości ;) //rewox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas z demka:

1:20 - niby słychać jak biegnie galą i strzał na słuch. b +/-

11:05 - słychać jak biegnie na gali

15:10 Info jedynie mogłeś dostać od Qubasa, ale on nie mógł słyszeć CT na gali, żeby Ci takowe podać. Akcja nie była modelowa, bo wystrzelono pociski w miejsce gdzie nie było już CT. Może przypadek b +/-

17:47 wszystko słychać b-

21:50 słychać 2-3 kroki na gali, więc strzały oddane były z pewnością, że ktoś tam jest. Kolejny HE poleciał za zielonej, więc wiemy gdzie znajduje się TT. Pole do skanowania jest małe, więc jazda modelowa może się zdążyć.

 

Jak dla mnie czysto. Gracz gra na słuch. Jedna akcja mogła być czystym fartem. Na tsay nie w sumie nie było pisanie, lecz może ktoś wcześniej podał info po śmierci. Tego już sprawdzić nie możemy.

 

Chciałbym jeszcze nadmienić,że demka dostarczamy z HLTV albo jak ktoś kręci pełne akcje, bo tak jak zauważył podejrzany, to po tych sklejonych akcjach można stwierdzić, że wszystkie  to WH.

 

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności