Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] Fryzjer


Tampon

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
 
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: Tampon
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Fryzjer
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Fryzjer
4.IP/SID oskarzanego*:-------------
5.Data i godzina: 22:52
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): 
7.Opis sytuacji: Witam. Otóż zwróciłem adminowi uwagę, że terroryści za długo przebywają na swoim respawnie. Przyznaję że uzyłem niecenzuralnego słowa. Ów admin zaczął mnie straszyć że wylecę, więc chciałem mu wytłumaczyć że to gracze nieprzestrzegający regulaminu powinni dostać bana a nie ja. No i wtedy dostałem blokadę za "spam"....   Czy tak powinna wyglądać prawidłowa reakcja admina na uwagi gracza ? Mam rozumieć że gdyby jakiś gracz napisał że widzi cheatera to w pierwszej kolejności to właśnie On by dostał bana za "spam" a dopiero później cheater.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Bez tytułu.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle szumu o 5 minutowy ban o treści "spam"? - gdybym ja była na jego miejscu, to najpierw bym Ci dała bana za kulturę, (bo grając już trochę na serwerze wiesz, ze nie toleruje się wulgaryzmów, tym bardziej, jeśli coś próbujesz załatwić)a później dopiero zareagowała na resp, bo jeśli chcesz coś zgłaszać adminowi, to rób to z kulturą, a nie jak bydło. Nie trzeba nam - adminom pisać ciągle i spamić na u@ o czymś w kółko, bo my to widzimy za pierwszym razem, Twoje powtarzające się uwagi nic nie wnoszą, a wręcz opóźnią reakcję admina. Poza tym admin musi sam się upewnić, co do słuszności Twojej uwagi na u@ i dopiero zainterweniować, bo często się zdarza tak, że gracze piszą tak o sobie, żeby tylko coś zgłosić, bo mogą i mają takie prawo, a to się ma często nijak do rzeczywistej sytuacji, a potem dostają niesłusznie bany, wiec bez przesady. Moim zdaniem skarga do zamknięcia, ponieważ jeśli chce się coś załatwić z adminem, to tylko i wyłącznie KULTURALNIE.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przejrzałem późnym wieczorem logi z tej sytuacji. Widać na nich, że wpierw dostałeś kicka za kulturę po czym wbiłeś i spamowałeś na admin czacie. Aktualnie jestem na uczelni, więc nie mam jak ich tu skopiować. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na PW. Skargę odrzucam, ponieważ wszystko jest zgodne z regulaminem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności