Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - ToXyn


ToXyn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ToXyn
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 15
4. Znajomość AMX (1-10): 9
5. Sprawny i działający mikrofon: Nie ale będzie
6. Składka (tak/nie): Nie ale będzie VIP
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/ToXyn/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: Nie
9. Parę słów o sobie **: Witam jestem Bartek :D mam 15 lat i jestem fanem cs'a oraz piłki nożnej. Ostatnio zacząłem grać w World Of Tanks i planuje zacząć grę w World Of Thunder. Miałem dość długą przerwę od cs'a około 2/3 miesięcy więc mój gametracker nie powala lecz obiecuje że to się poprawi w jak najbliższym czasie. Jak tylko mam okazję wyjeżdżam na wszystkie konkursy związane z piłką nożna i konkursy związane z ochotniczą strażą pożarną
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gdy tylko wchodzę na server panuje tam obłuda, chamstwo i wszystko co najgorsze :( ludzie skracają, przeklinają i gdy się ich upomni to i tak mają to gdzieś bo wiedzą że admina nie ma. A tak poza tym to admini rzadko wchodzą na server w godzinach po południowych (16-17). Prawda od nowa zacząłem grać od paru dni więc nie mam prawa osądzać innych lecz te pare dni wystarczyły abym się przekonał że potrzebny jest nowy stróż porządku :V
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:1-2 godziny
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):15-17 lecz zdarza się też pograć troche dłużej
14. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze że ani razu Ciebie nie widziałem na serwerze, więc nie mogę o Tobie zbyt dużo powiedzieć.

 

 

 

A tak poza tym to admini rzadko wchodzą na server w godzinach po południowych (16-17)

Polemizowałbym, często w tych godzinach bywam chociażby ja.

 

Jak na razie jestem na nie, pograj jeszcze tydzień-dwa, poznaj się dokładniej ze społeczeństwem serwerowym i wtedy moja opinia może się zmienić ;)]

 

Pozdrawiam,

Jay

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie również jestem na nie. Jay opisał to dość dobrze. Doświadczenie itd. wiemy, że posiadasz, lecz najpierw musisz się pokazać na serwerze, bo póki co to jest lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma sensu dłużej czekać
Jak widać nie było Cię na tyle długo, że musisz poznać się z obecnymi graczami i adminami :)
Popraw GT
Poznaj się z nowymi ludźmi a podanko złóż za tydzień
Na chwilę obecną jestem za większością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności