Skocz do zawartości

[IV] Wywiad z polczekkkkkkkkkk - pakerem z poczuciem humoru.


Miechu

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1478209190__wywiadzpolaczkiem.png

 

 

redaktor.png

photo-21487.jpg?_r=1477061170

@Miechu

 

 

 

OPIEKUN.png

photo-4333.jpg?_r=1473346728

@polaczekkkkkkkkkk

 

 

Witam, dzisiaj przeprowadzę dla naszej sieci wywiad z polaczkiem, opiekunem ODD2 oraz członkiem UBTeam, przedstaw się i powiedz ile minęło od twojego poprzedniego wywiadu?

Cześć. Jestem Mateusz. Aktualnie mieszkam we Wrocławiu, ponieważ tu studiuję i pracuję :D Ile minęło od ostatniego wywiadu...?hmm... na pewno ponad rok czasu jak to Shadow przeprowadzał ze mną wywiad. Przy okazji chciałbym pozdrowić starego kumpla Shadowa :D

Hmh...mówisz ze to już rok czasu, tak? A wiec co się zmieniło w twoim życiu jak i na serwerze przez ten rok?

Na pewno wiele, lecz nie wiem czy jestem w stanie wszystko wymienić :p Na pewno jedną z ważniejszych rzeczy jaką zrobiłem to zacząłem chodzić na siłownię. Nauczyło mnie to pewnego rodzaju dyscypliny, cierpliwości, samozaparcia w dążeniu do celu. Zacząłem bardziej korzystać z życia - i nie, nie chodzi mi o więcej baletowania na mieście, poszło to w drugą stronę :) Skupiłem się na samo doskonaleniu siebie. A co do  życia serwera to największą zmianą jest mój awans na członka UBT oraz opiekuna DD2

 

Mówisz że zacząłeś bardziej aktywnie spędzać czas. Ile to już chodzisz na siłownię?

Zacząłem w styczniu 2015 roku

Jaki jest twój największy sukces z tym związane? ile już dajesz rade wycisnąć?

Największym sukcesem jest to, że zacząłem się zdrowo i mądrze odżywiać. Rzuciłem palenie po 6-7 latach - chociaż czasami się jeszcze zdarzy zakurzyć, ale to nie jest to samo co wcześniejszy nałóg. Przestałem imprezować, teraz bardziej reflektuje wyjść z kumplami na piwko i pogadać niż biegać po klubach. I to, że w końcu znalazłem swój plan treningowy pod moje wymagania, czyli super-serie. Maksymalnie ile mi się udało wycisnąć jeżeli chodzi Ci "na klatę" to 100 kg.

Widzę że konkretna zmiana całego stylu bycia. Rzucenie palenia pod tak długim czasie musiało na pewno być trudne tak samo jak odzwyczajenie się od imprez. Używałeś jakiś środku do pomocy z tymi nałogami? A może jakaś ważna dla ciebie osoba Ci z tym pomogła?

Po prostu przestałem kupować papierosy  :p co do imprez to jakoś z tym nie miałem problemu. Parę lat wstecz wyszalałem się wystarczająco :p

Zgaduję ze wymagało to wszytko dużej wytrwałości i zawziętości. Zapewne setki godzin spędzone na siłownik jak i w kuchni dały już niezłe efekty. Ile średnio godzin spędzasz w tygodniu na siłowni?

4 dni treningu po minimum 1.5h

To daje około 8 godzin tygodniowo, a wiec co robisz z pozostały czasem w tygodniu? Opisz nam swój standardowy tydzień.

Poniedziałek, środa to moje dwa dni zajęć tzn, ćwiczeń. Spędzam wtedy dwa dni na uczelni od rana do popołudnia. Wieczorem w te dni jak się uda to chodzę na siłownię dodatkowo. Wtorek, czwartek, piątek, sobota dorabiam sobie pracując w ogrodnictwie :D Z reguł pracujemy po 10h dziennie, ale nie odczuwam tego - czasami tylko mój żołądek jest smutny jak nie ma co jeść :p. Napisałem, że dwa dni ćwiczeń mam, ale są też wykłady we wtorki i czwartki, które odpuściłem, bo i tak bym na nie pewnie nie chodził :p Pracuje w godzinach od 7-17. Po pracy zajmuje się ogarnianiem projektów jeżeli jakieś są na studia, siłownią oraz dorabiam sobie robiąc projekty z budownictwa młodszym rocznikom :p
Dodatkowo jestem na etapie większego projektu z jedną dużą firmą zajmującą się handlem internetowym sprzętu elektrycznego, więc w wolnej chwili zajmuje się tym projektem, który mam nadzieję niedługo ruszy :) Zostaje niedziela, którą spędzam na odpoczywaniu :D


Widzę że masz bardzo napięty grafik, a wiec jak z tym wszystkim godzisz swoje stanowiska na sieci? Przyciesz Opiekun Serwera, tak dużego serwera jak ODD2, oraz członek UBTeam to stanowiska które wymagają nakładu czasowego.

Na forum jestem praktycznie cały czas, więc z tym nie mam problemu. Ostatnio do załogi UBT dołączył rewox, z miejsca od razu pozdrawiam :p, który jest szybszy ode mnie i zabiera mi całą robotę :D Jako opiekun serwera jedyne co mogę sobie zarzucić, że nie mam tak dużo czasu aby pograć na serwerze :( Sprawy na forum załatwiam na bieżąco albo czekam aż się nagromadzi, więcej spraw i tak jak dzisiaj tj 01.11 załatwiam na raz :D

Mówisz ze masz mniej czasu na grę, a jak masz zamiar pogodzić rangę głównego opiekuna z tym? Jak wszyscy wiedza Damian NL/PL odchodzi na zasłużona emeryturę i Ty zajmujesz jego miejsca. Masz jakiś plan już, czy może sprawy in-game zlecisz swojemu zastępcy?


Coś wykombinuje, żeby wilk był syty i owca cała :D

Jego odejście było dla Ciebie zaskoczeniem czy spodziewałeś się tego już jakiś czas?

Nie ukrywam, że było zaskoczeniem. Wiem, że jest bardzo zapracowany, na dodatek jeszcze trzeba mieć czas dla siebie. Rozumiem i szanuje jego wybór. Mogę mu tylko podziękować za ten czas gdy razem współpracowaliśmy przy serwerze. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mili okazję razem podziałać :) Pewien etap udało nam się pokonać - postawiliśmy serwer na nogi. Oczywiście nie udało by nam się to bez naszej ekipy adminów i graczy. Pozdrawiam wszystkich

Odchodzą trochę od tematu opiekuna, powiedz nam coś o swojej pracy w UBTeamie, od kiedy tam jesteś oraz czy podoba Ci się ta posada?

W UBT jestem od...-sprawdzę :D - od marca tego roku, czyli jakieś ponad pół roku piastuje tę posadę :D Rekrutowałem ponieważ znam się na czitach  - hehe skromność :D Długo gram w tę grę i dlatego tak postanowiłem pomóc sieci

Kolejna posada która zajmujesz już dłuższy czas, a czy może jest jakaś ranga której nie masz a chciałbyś mieć? Jeśli tak, to czemu akurat tą?

Chciałem zostać moderatorem na forum, ale zauważyłem, że chyba nie nadawałbym się ;p musiałbym sam siebie karać, co by dziwnie wyglądało :D No i mam nadzieję, że kiedyś zostanę właścicielem jak Karolowi się znudzi XDD
A tak poważnie to jestem zadowolony z tego, że mogę pomagać sieci w każdej formie pełnionych przeze mnie funkcji. Ideałem nie jestem, ale się staram :D


Potrzeba nam więcej takich ludzi jak Ty. Na koniec tego wywiadu mam dla Ciebie ostatnie pytanie. Jeśli miałbyś przez jeden dzień rangę Właściciela to co byś zrobił?

Zmienił Karolowi awatar - ile czasu można mieć ten sam :p

Bardzo dziękuje za ten wywiad. Teraz możesz pozdrowić wybrane przez siebie osoby.

Dzięki wielkie za wywiad :D Trochę się naczekałeś na moje "wypociny" Z pozdrowieniami to pojadę klasykiem byłego opiekuna DD2 : "Pozdrawiam wszystkich prawdziwych" :D

 

Napis By @Kasia!

Edytowane przez Miechu
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaa! Tęskniłam za wywiadami!!! :wub:

 

Jak zawsze przeczytałam calusieńki i duma mnie rozpiera, kurcze.. :D Ogólnie wszystko stylistycznie jest w miarę okej, doczepiłabym się tam kilku literówek i dopytywałabym o słowa, których ja potocznie nie używam (np. " Przyciesz " ) Oczywiście jestem w stanie stwierdzić co to znaczy, ale czy takie "mieszanie" jest dobre dla tego typu prac? Nie wiem...no, ale to taki drobniutki szczególik.

 

Poza tym to tak: Polaczku! Jesteś naprawdę świetnym i mega inteligentnym mężczyzną. Podziwiam Cię, że potrafisz pogodzić ze sobą to wszystko co masz na głowie i jakoś działać. Podziwiam za decyzję o rzuceniu fajek - bardzo korzystna i mądra, podziwiam za siłownię - bo do tego tak jak napisałeś też trzeba mieć trochę cierpliwości, samozaparcia i siły (psychicznej przede wszystkim). Wow, jestem naprawdę pod wrażeniem tego jaki tryb życia prowadzisz i myślę, że inni mogliby się od Ciebie uczyć. Na Twoim przykładzie powinno się łamać stereotypy ludzi angażujących się w jakąś "działalność(?)" internetową. Trzymaj tak dalej! :)

 

 

Miechu - plus za bardzo miłe dla oka, płynne przejścia między pytaniami. Rozmowa się 'klei", dobrze się czyta. Fajnie, że zdecydowałeś się na tego redaktora :)

 

Dobra robota, chłopaki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i takie wywiady to ja lubię!

Polaczekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk, że Tobie się jeszcze nie znudziło odpowiadać haha :D Szanuję

 

Miechu, uważam, że odwaliłeś kawał dobrej roboty i to na wyższym poziomie niż niektórzy przed Tobą. Płynne przejścia, bez pytań na siłę, przyjemnie. No to czekam na więcej, a może sam się znowu zgłoszę xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności