Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko SonGoKU


SpiochuxD

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: SonGoKU
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 21
4. Znajomość AMX (1-10):  7-8 (tak bawiłem się pisząc pluginy wychodziło, ale to nie dla mnie).
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: tak
8. Parę słów o sobie **: Jestem osobą która zawszę mówi to co myśli ,zazwyczaj nie patrze na osobę jako kolegę/koleżankę. Jeżeli jest jakiś temat to omawiam go od razu bez potrzebnych później spin ,wyjaśniam sytuację, posiadam kulturę,pesymista.
Posiadałem tutaj już admina ci co pamiętają wiedzą że miałem spiny z Pawłem i Rudą więc go straciłem teraz administracja się zmieniła jest bardziej otwarta na sugestie/pomysły graczy/osób i z taką administracją chciałbym współpracować nie wymagam od was słowa TAK ,chciałbym aby każdy napisał pod podaniem szczerze czy jest na tak czy na nie, nie patrząc na naszą wcześniejszą współprace.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Posiadam kulturę, jestem zazwyczaj w godzinach południowych kiedy większość śpi jest w szkole albo w pracy na pierwszej zmianie więc mogę na spokojnie ogarniać na serwie a chciałbym zauważyć że adminów zazwyczaj nie ma między 11-13 a ja w tedy gram :)
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Steam to DNO miałem ,ukradli, większość zna historie nie mam zamiaru się rozpisywać.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-2h dziennie ,weekendy tak samo, pracuję 7dni w tygodniu bez wolnego.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 11-13 albo 17-19.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 10 lat może więcej może miej nie pamiętam już sam na pewno od czasów 1.5.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Oczywiście tutaj ponad miesiąc ,inne sieci,adminów kilu serwerów i H@ dwóch sieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres próbny:

-jak utrzyma GT można przyjmować

(wcale nie jest jakieś mocne jak patrzeć miesiąc, czy okres 2tyg...)

 

-A tak poza tym ogarnięty, doświadczony, pomocny, aktywny na forum, wiek. :)

Edytowane przez DuNg3()N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3dni gry w ciągu tygodnia(nie liczę gier jednej mapy) i liczne przerwy w grze to mocne gt? Nie żartuj.. Jestem na tak ponieważ spełniasz WYMAGANIA, jesteś ogarnięty, nie sprawiasz problemów i jesteś aktywny szczególnie na forum i masz doświadczenie tylko sugeruje poprawę GT. Powodzenia.

Edytowane przez Gerlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności